Autor Wątek: Cisza nocna na Orkonie  (Przeczytany 12410 razy)

Offline Sekta

• GTM - Porucznik Rezerwy
  • Użytkownicy
  • chyba boję się kobiet...
    • ja
Cisza nocna na Orkonie
« dnia: Kwiecień 14, 2005, 12:17:35 pm »
mam nadzieje ze mnie ie napietnujecie ale moze zrobic cisze nocn tuz przed GG, tylko tak prawdziw- nie jak zawsze dotychczas.
powiedzmy zakas palenia ognisk i krzyków po 24.tej
wyszo by to wszystkim na dobre i moze GG zaczea by sie wreszcie przed poudniem(mazenia :sad: )
gdyby to byo wczesniej ustalone to by wiecej ludzi przygotowao sie na to psychicznie...
a technicznie Ochrona by sie juz tym zaje a na serio.
co wy na to
tak się kończą nocne igraszki.. .....               

Offline Inny

• Fanatyczny Optymista
  • Użytkownicy
  • BTZ
Cisza nocna na Orkonie
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 14, 2005, 12:44:57 pm »
Cikie w realizacji na 200 osób ale popieram w caej rozcigoci.

Offline DeadMan

• Użytkownicy
Cisza nocna na Orkonie
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 14, 2005, 01:06:59 pm »
ja w sumie te popieram bo ciko si zasypia przy ludziach drcych si przy namiocie  :(  co innego gdy pieknie spiewaja ale mnie sie zdazyla w zeszlym roku ekipa ktora zarowno przy palonym obok ognisku jak i przy swoich namiotach duzo za wiele "rzucala miesem".
 chocolate you did not want to eat does not count as chocolate. This discovery is from the same brand of culinary physics that determined that food eaten while walking along contains no calories.

Offline Kłys

• Użytkownicy
Cisza nocna na Orkonie
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 14, 2005, 02:21:16 pm »
Jasne, cisza nocna, biegajca Zaza zaganiajca ludzi do namiotów eby spali.
To nie przedszkole panowie i nie ma realnej moliwoci wprowadzenia takich pomysów w ycie (IHMO na szczcie).  
A sytuacje darcia si pod namiotem rozwizuje si incydentalnie, z reguy opieprzajc winnego lub cierpic w milczeniu . Poniekd takie s uroki pól namiotowych i gier terenowych
 każdą chwilą zwiększa mi się ochota żeby coraz większej ilości ludzi powiedzieć co o nich myślę....
i co oni myślą o mnie....

Offline Templar

• Użytkownicy
Cisza nocna na Orkonie
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 14, 2005, 02:25:17 pm »
Zgadzam si z kysem- to walka z wiatrakami. Poza tym ludzie przyjedzaj na Orkon nie tylko po to by si bawi na larpach, ale take wieczorem przy ogniskach. Dla wyjtkowo sflustrowanych polecam zatyczki do uszu :grin:

Offline kamil'prozac'wegrzynowicz

• Użytkownicy
Cisza nocna na Orkonie
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 14, 2005, 02:46:36 pm »
szczerze mowiac, nie lapie tego templar.
orkon trwa ponad dziesiec dni i czas na chlanie sie znajdzie.
jesli ktos sie nie moze opanowac na chociaz jeden wieczor,
to chyba cos z nim zle.

ja-prozac

Offline Templar

• Użytkownicy
Cisza nocna na Orkonie
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 14, 2005, 04:36:31 pm »
Nikt tu o caonocnym chlaniu nie mówi. Niektórzy chca sobie popiewa przy ognisku w miym towarzystwie. Rozganianie ludzi po namiotach o 10 w nocy jak na obozach w podstawówce to lekka przesada. Darcie mordy o 2 w nocy w stylu "Uelfik, pisz!!!!!!" to lekka przesada, ale cisza nocna to take przegicie w dróg strone.

Offline DeadMan

• Użytkownicy
Cisza nocna na Orkonie
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 14, 2005, 04:47:01 pm »
1. mialo byc od godz. 00:00

2. nikt nie karze spa tylko cicho by.

3. po zeszlorocznym Orkonie stwierdzam e darcie ryja i przeklinanie pod namiotem nie jest incydentalne  :sad:

4. piewa mona, a ogniska s rozpalane od zba przez boisko do obozowiska wic oddalone miejsce zawsze si znajdzie.

czemu sie burzyc skoro mozna to zrobic i mozna ludziom chcacym spac uczynic zadosc.
 chocolate you did not want to eat does not count as chocolate. This discovery is from the same brand of culinary physics that determined that food eaten while walking along contains no calories.

Offline Templar

• Użytkownicy
Cisza nocna na Orkonie
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 14, 2005, 05:16:11 pm »
To moe poprostu zamiast zamyka impreze wyznaczy im miejsce nieco bardziej oddalone od obozu Powiedzy na boisku. Poza tym jest wiksze prawdopodobiestwo powodzenia tej operacji ni zaganiania ludzi do namiotów. Raczej sam nie naleze do towarzystwa piewajacego do 4 nad ranem a mi to bardzo nie przeszkadza... moe w orkonowej apteczce oprucz gumek powinny si znale zatyczki do uszu i jakie zióka na bezssenno...

Offline Gobla

• Użytkownicy
  • Rasorg Goblinów
Cisza nocna na Orkonie
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 14, 2005, 06:28:47 pm »
Zgadzam sie z Templarem,
lepiej poprosic ludzi, zeby przeniesli sie gdzies dalej od obozu z imprezami, niz im czego kolwiek zakazywac. A w samym obozie postarac sie utzrymac cisze :) Choc ochrona bedzie miala cizekie zadanie. Bo godzina policyjna raczej nie zostanie wprowadzona :) A nie zawsze sie da przy pomocy slow przkonac kogos (szczegolnie pijanego) do tego, by zamilkl.

Offline Moria

• Użytkownicy
  • Czcicielka Bobrzej Nory
Cisza nocna na Orkonie
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 14, 2005, 08:05:02 pm »
Cytat: "DeadMan"
:(  co innego gdy pieknie spiewaja ale mnie sie zdazyla w zeszlym roku ekipa ktora zarowno przy palonym obok ognisku jak i przy swoich namiotach duzo za wiele "rzucala miesem".

Zamiast ciszy ktorej nie popieram(ale jestem za oddaleniem imprezy od spalni) wolalabym jakis apel albo info na tablicy upraszajace o ograniczenie rzucania ku***mi co drugie slowo bo naprawde uszy czasem wiedna;/.Moze choc jedna osoba zastanowilaby sie nad tym jak mowi choc zdaje sobie sprawe ze to groch o sciane i nic nie da.
siga siga

Offline Edain

• Użytkownicy
Cisza nocna na Orkonie
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 14, 2005, 08:05:53 pm »
Godzina policyjna, stan wojenny, WRON itp
Bo gdyby nie Wy, nic nie byłoby takie same...

Offline Fin

• Użytkownicy
  • ptyśfin
Cisza nocna na Orkonie
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 14, 2005, 08:45:40 pm »
daaaaaaaa racja. tyle ze jestesmy w przewazajacej czesci dorosli i skoro ustalamy jakies zasady to sie ich trzymamy nie wiec moze tak ustalmy ze ogniska "dzies tam" np boisko, a komu sie neichce tak daleko to niech trzyma jezor za zebami na polu i sie bawi po cywilizowanemu. wiem ze w warunkach orkonowych to smiesznie brzmi ale moze jednak przeciez to nie kolonie dla malych dzieci
iektórzyNIEpowinni miec dostępu do Internetu!!!

Offline Mały

• Użytkownicy
Cisza nocna na Orkonie
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 14, 2005, 09:36:32 pm »
Godzina policyjna, stan wojenny, WRON itp

nieee... wystarczy powrót starego dobrego ABK... ludzie sie wyyj i bedzie spokoj :>
...We just dinged them!...

Offline Edain

• Użytkownicy
Cisza nocna na Orkonie
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 14, 2005, 09:43:03 pm »
a co to jest to ABK
Bo gdyby nie Wy, nic nie byłoby takie same...