Autor Wątek: Cisza nocna na Orkonie  (Przeczytany 12454 razy)

Offline Templar

• Użytkownicy
Cisza nocna na Orkonie
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 04, 2005, 04:57:53 pm »
Jeszcze pozostaje kwestia jak uspokoi pijanych organizatorów i duszki :D Im na pp nie zaley :P A tak na serio to wariant z odbieraniem pp zastosowabym dopiero po naprawde DUYM upomnieniu. Powód: to nie wycieczka z parafi i niektórzy ludzie tak samo potrzebuj si wyszale jak inni odespa. Nie patrzmy tylko z jednej strony i na troche swobody pozwólmy.

Offline anathema

• Użytkownicy
Cisza nocna na Orkonie
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 04, 2005, 06:33:31 pm »
nic sie nie bac  nasz duszki i orgi bata tez bedzie tylko inna- prace spoleczne typu smieci itd.. z reszta to pewnie wiekszosci bedzie dotyczyc

a ze plan z ppkami traktowany jest powaznie wielce mnie uszczesliwia- ostatnio bylo to dyskutowane jako alternatywa :D

a odbierane beda pewnie po 3 ostzezeniu- tak bylo przynajmniej w zamysle a to co orgowie ustala- to juz ich sprawa :D

-gobla jaby na to niepatrzec chyba jeszcze nikogo nie pobilam jak mnie ponioslo..chyba.. :557:
jak sie myle to na priva prosze :P
a.k.a Sunny Sanchez

Offline Zsa-Zsa

• Legendarna Biała Gęś
  • Administrator
  • Użytkownicy
  • koleżanka nie-sympatyczna
Cisza nocna na Orkonie
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 06, 2005, 08:54:11 am »
Spoko, nie koci sie g:)

Duchy i orgi zazwyczaj s tak zmczone, e wczenie chodz spa. Ja osobicie zazwyczaj przy ognisku zasypiam w czasie pierwszej godziny piewania i odtruliwuj si do namiotu. Oj, poczujesz Templar w tym roku, poczujesz, jak to jest g:D

Obcinanie PP jest pomysem sensownym jak najbardziej, nie wiem, jeszcze, po ilu wyskokach, ale si przedyskutuje.

Niestety, przy takiej iloci osób, jakie bd w tym roku na Orkonie, nie da sie unikn nawet tak przykrej rzeczy, jak wyrzucanie z konwentu. Oczywicie, nie za krzyki w nocy (no, przynajmniej nie za same krzyki), ale za powaniejsze wykroczenia. Jeszcze jedna rzecz - ochrona jest ochron obozu, a nie ochron ludzi. Moe zainterweniowa w bójce toczcej si np. pod kawiarni, ale nie musi, to nie naley jej obowizków.

Pamitajcie ludzie, jestemy, a przynajmniej wszyscy aspirujemy do bycia dorosymi ludmi, jeli nie metrykowo, to pod wzgldem psychicznym chociaby. Jak jeden z drugim chce sobie wywoa awartur z mordobiciem, to niech si liczy z tym, e nastpnego dnia pakuje namiot i wyjeda do domu.

No, to tyle organizacyjnej gadki z mojej strony. Jakby jeszcze jakei pytania, to pisa prosz. Moe wszystko si w ten sposób wyjani do Orkonu i najpowaniejszym obowizkiem ochrony bedzie pilnowanie, eby ludzie po sobie meici sprztali (ooo, jak by byo dobrze)
Ostatni krzyk, łabędzia nuta<br />I dalej nic w teatrze lalek<br />Ogólnie mówiąc - life is brutal<br />Poza tym wszystko doskonale.

Offline Fin

• Użytkownicy
  • ptyśfin
Cisza nocna na Orkonie
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 06, 2005, 10:56:21 pm »
wiem ze to OT tutaj, ale jak juz Jej Lagodnosc wspomniala, jak kwestia tych co zostawili burdel po zeszlorocznej imprezie bedzie potraktowana bo straszy sie na stronei ze bedzie pamietane, ale czy tak naprawde ktos cos pamieta bo ja jeden przypadek<nie bede mowil glosno chyba ze na PW zanim sie tej kwestii nei uzgodni>, ale jak go zobaczylem to az mi rece opaly:/ po raz perwszy na orkonie odeszla mi chec wspierania i pomagania innym:/
iektórzyNIEpowinni miec dostępu do Internetu!!!

Offline aileen

• Użytkownicy
Cisza nocna na Orkonie
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 07, 2005, 02:42:02 pm »
Cytat: "Zsa-Zsa"
Jak jeden z drugim chce sobie wywoa awartur z mordobiciem, to niech si liczy z tym, e nastpnego dnia pakuje namiot i wyjeda do domu.

Zazu, to nie obóz harcerski i nikt nie jest pod twoj opiek. Mona go co najwyej nie wpuci na gr, bo jeli zapaci za pole namiotowe sotysowi to bdzie móg pozosta tak czy inaczej...

Offline Zsa-Zsa

• Legendarna Biała Gęś
  • Administrator
  • Użytkownicy
Cisza nocna na Orkonie
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 07, 2005, 02:44:10 pm »
A owszem, ale uczestnikiem Orkonu ju nie jest. A pole namiotowe wynajte jest dla Orkonu.
Ostatni krzyk, łabędzia nuta<br />I dalej nic w teatrze lalek<br />Ogólnie mówiąc - life is brutal<br />Poza tym wszystko doskonale.

Offline aileen

• Użytkownicy
Cisza nocna na Orkonie
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 07, 2005, 02:46:27 pm »
A jeli tak to przepraszam... (swoj drog nie byam pewna jak to z tym polem namiotowym jest)

Offline Sekta

• GTM - Porucznik Rezerwy
  • Użytkownicy
  • chyba boję się kobiet...
    • ja
Cisza nocna na Orkonie
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 07, 2005, 03:11:05 pm »
hej cieszy mnie ta buzliwa chwilami dyskusja choc nie byo zamiarem moim jes wywoac.... :D
chodzio mi o cos innego czego nikt nie zauwazy ... bo pewnie zle to napisaem.
CISZA NOCNA tylko bezposrednio przed GG w celu pobicia orkonowego rekordu - rozpoczecia GG- przed poudniem  :D , odkd pamietam wszyscy orgowie nazekali na opóznienia GG, atak przy "odrobinie" poswiecenia nas i wczesniejszego oficjalnego ogoszenia o cizy nocnej w noc przed GG bedzie to prawdopodobne... co wy na to  teraz chyba jasno napisaem... :D
tak się kończą nocne igraszki.. .....               

Offline Zsa-Zsa

• Legendarna Biała Gęś
  • Administrator
  • Użytkownicy
Cisza nocna na Orkonie
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 07, 2005, 03:35:40 pm »
Nie przypuszczam, eby swoboda wolnociowa uczestników Orkonu pozwolia im na zastosowanie si do ciszy nocnej g;)

Moe ja spróbuj metod marchewki - kto nie wyjdzie na teren na poczatek gry opuci róne ciekawe wydarzenia.

Oczywicie, bierzemy pod uwag tak sytuacj, jak rok temu, kiedy trzeba byo przeoy rozpoczcie, bo sie rozpadao g:( Ale myl, e 10 to dobra pora na pocztek standardowego dnia GG.  g:hmm

g:D

Offline Sekta

• GTM - Porucznik Rezerwy
  • Użytkownicy
  • chyba boję się kobiet...
    • ja
Cisza nocna na Orkonie
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 07, 2005, 03:41:15 pm »
powaznie ... to co napisaas przed chwila jest najlepszym pomysem jaki syszaem... naprawde. zrobic cos bardzo waznego efektownego na samym poczatku , nieze.
teraz trzeba tylko zmusic
DO do wyjscia w pore, bo ztym tez byy problemy i no ogoscic gosno to co napisaas i temat skonczony.
a krzyki nocne, na mojej warcie jakos juz po swojemy ucisze.... :twisted:
tak się kończą nocne igraszki.. .....               

Offline aileen

• Użytkownicy
Cisza nocna na Orkonie
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 07, 2005, 10:15:48 pm »
10.00 Zazunia, litoci! Zbki, niadanko, strój, makija, siusiu  w Sajgonie (kolejka)... to to trzeba wsta o 8.00!!  g:o

Offline zukuDANIEL

• Użytkownicy
Cisza nocna na Orkonie
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 08, 2005, 08:30:10 am »
Cytat: "Zsa-Zsa"
g:( Ale myl, e 10 to dobra pora na pocztek standardowego dnia GG.  g:hmm

g:D

Ja tam jestem za... wiem e na miejscu ju nie bedzie mi sie chciao tak wczesnie wsta ale wychodze z zaoenia e jak si nie chce to poniej okazuje si e zabawa jest wietna :)

Pozdrawiam
? cuantos dormitorios tienes ?
-tres. uno grande y los otros dos mas peque?os

Offline Zsa-Zsa

• Legendarna Biała Gęś
  • Administrator
  • Użytkownicy
Cisza nocna na Orkonie
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 08, 2005, 08:51:06 am »
Cytat: "aileen"
to to trzeba wsta o 8.00!!  g:o

A ja bd musiaa o 7.00 wsta g:D Prosz mi tu bez grymasów, kto nie wyjdzie, ten nie zobaczy ciekawych wydarze pocztkowych. Aaaa, a jeszcze te osoby, które nie startuj z miasta, musz wsta i wyj w teren jeszcze wczeniej.
Dobra, zakadam nowy topic na to. Bdziecie sobie mogli ponarzeka g:D, marudy g:okulary

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
    • Konwent Fantastyki Steam&Sword
Cisza nocna na Orkonie
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 15, 2005, 04:57:12 pm »
Tak si zastanawiem i wszytko wychodzi na to e bde musia ka si o 20:00 i wstawa tak koo 1:00.

Bo jak zaszaleje do rana, to nie wstane... i takie tam. :)

Offline Fin

• Użytkownicy
  • ptyśfin
Cisza nocna na Orkonie
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 16, 2005, 12:23:35 pm »
a co masz zamiar wstac o 1 i bawic sie do wyjscia w teren wkoncu jako org to raczej nei bedziesz mial duzego porblemu ze strojem wiesz, ja nic nei chce mowic ale mysle ze wtedy ochrona dopiero sie wyzyje na tobie:P tylko zeby to moglo odniesc jakis skutek:D:D:D
iektórzyNIEpowinni miec dostępu do Internetu!!!