Autor Wątek: Fantazjada 2011. 23-27.VI, Srebrna Góra  (Przeczytany 25166 razy)

Offline Marianna

• Hrabina Trzy Wina
  • Użytkownicy
    • Who googles your name?
Odp: Fantazjada 2011. 23-27.VI, Srebrna Góra
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwca 27, 2011, 06:33:25 pm »
Wyjebali cie z konwentuuuuuuuuuuuuuuuuuuu..
Sell Your Pictures Online with Dreamstime and Shutterstock

Offline Luna

• Użytkownicy
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwca 27, 2011, 06:58:51 pm »
Aker zdradź za co :P
"Pokonaj słabych wrogów, z silnych uczyń przyjaciół" ;)

Offline Birkart Apostata

• Użytkownicy
    • AR "Argos"
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwca 27, 2011, 07:24:05 pm »
Orgiem Fantazjady jak niektórym wiadomo od zeszłej edycji nie jestem, ale myślę że znam tą imprezę i jej organizatorów na tyle dobrze, by rzucić światło na kilka kwestii. O ile bowiem limit wiekowy dla uczestników jest utrzymany względnie nisko, o tyle wymóg intelektualnej pełnosprawności, choć niepisany, domyślnie obowiązuje. Orgowie zakładają że jeżeli komunikują że impreza jest bez wyżywienia i 2km od najbliższego sklepu, to uczestnik będzie w stanie zrozumieć że jeżeli nie będzie miał ze sobą żarełka to nie będzie miał żarełka. To nie jest imo "rocket science".... Dla osób które potrzebują gotowego jedzonka, ciepłego łóżka i sklepu pod ręką, a przy okazji lubią poimprezować, SG oferuje trzycyfrową liczbę miejsc w wszelkich agroturystykach i schroniskach. Zdaje się nawet że w tym roku orgowie prowadzili jakiś system rezerwacyjny dla graczy w jednym z nich.

Co do osób dla których zrozumienie że od zeszłego roku wciąż nie wyrósł parking w forcie ani nie wybudowali w nim hotelu przekracza intelektualny pułap - ciężko nie mieć na nich wyjebane.

W kwestii poziomu gry - ja bawiłem się dobrze. "Haters gona hate" jak mówią. Mam tylko nadzieje Ape że uświadamiasz sobie że model gry "przyjeżdżamy z grupą mającą MegaHistorie, chowamy się w lesie a reszta świata gry to tło do ekspresji naszych super-postaci" to nie szczyt pro-gamerstwa. Ten model już obiegowo nazywa się "orkonową ch*jnią" :)  Wciąż, tx elfom za fajowy wątek :)

Acha.. Ape, Sekta.. obawiam się że to nie koniec Waszych złych wspomnień związanych z Fantazjadą. Jakimś trafem przy kopiowaniu na dysk skasowało mi Wasze zdjęcia z sesji w obozie :(

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
    • Konwent Fantastyki Steam&Sword
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwca 27, 2011, 07:33:58 pm »
Hmm ja się bawiłem dobrze, to czego mi brakowało to sobie zorganizowałem ;) i przyjadę za rok :)
Powiem więcej, wróciłem naprawdę zrelaksowany (z zakwasami ale zrelaksowany), a tego właśni mi trzeba było najbardziej.

Offline Marianna

• Hrabina Trzy Wina
  • Użytkownicy
    • Who googles your name?
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwca 27, 2011, 08:11:06 pm »
Birkart - chodzi o to, ze nie jest chyba duzym problemem poinformowac okoliczne knajpy, ze odbywa sie cos takiego jak Fantazjada, ktora konczy sie o 8 i po tej godzinie moga sie spodziewac nalotu wyglodnialych graczy. Wtedy moze zostawiliby kuchnie otwarta troche dluzej.

BTW, ja tez bawilam sie zajebiscie, choc czasem czulam sie jak głodujaca elfka z Wiedźmina jedynki :P

Offline Sekta

• GTM - Porucznik Rezerwy
  • Użytkownicy
  • chyba boję się kobiet...
    • ja
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwca 27, 2011, 08:33:47 pm »
KAmil- to może chociaż uratowałeś zdjęcia Marianny  8)
tak się kończą nocne igraszki.. .....               

Offline Mirko

• Główny Strateg
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwca 27, 2011, 08:49:27 pm »
Ojej Birkart, po co ten agresywny ton.

Na stronie wisi:
według uznania prowiant (np. kawa instant, herbata, konserwy, twarde owoce, zupki chińskie, jakaś kiełbaska, pieczywo, kuskus, kabanosy, chleb tostowy, suchary itp.), chociaż można też chodzić co rano do sklepu w Srebrnej Górze albo stołować się w knajpkach w Srebrnej Górze

Widocznie za bardzo zasugerowaliśmy się drugą częścią zdania. Ale nawet gdybym zabrał butlę gazową to biorąc pod uwagę ogólną aurę deszczową i tak wolałbym zjechać do miasta i coś zjeść siedząc przy suchym i w cieple.

Co do drugiej części na temat gry to ja bawiłem się rewelacyjnie. Tak, rozbiliśmy się w lesie, bo innego miejsca niedaleko miasta i bez widoku pola namiotowego nie było. Jednak spędziliśmy na lokacji więcej czasu podczas jej rozkładania i składaniu, aniżeli podczas gry. Większość czasu spędziliśmy w mieście lub jego okolicach. To, że rozbudowaliśmy swe historie tylko ubarwiło naszą grę, stosunki między sobą i miało wpływ na podejmowane decyzje, ale nie było priorytetem.

Jedna uwaga, którą można zasugerować Orgom Fanty: Zaproście do współpracy catering, a będziecie mieli lepszy i tańszy konwent.
Do You call a MEDIC??? ;)

http://mir0slav.mybrute.com

Offline KURA

• Użytkownicy
  • Moduł Pamięci Zewnętrznej
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwca 27, 2011, 09:17:59 pm »
Kamil, ale weź na wstrzymanie bo już faktycznie orgiem nie jesteś i nie czytaj przez perspektywę tego, że to pretensje do Ciebie.

Przygotowania do roli życia, w LARPie rozpisanym na dekady

Offline idka

• Użytkownicy
  • najwieksza marudność
    • Argos
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwca 27, 2011, 10:32:34 pm »

i moje :>
"To absent friends, lost loves, old gods and the seasons of mists. And may each and everyone of us always give the devil his due."

Offline KURA

• Użytkownicy
  • Moduł Pamięci Zewnętrznej
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwca 27, 2011, 10:54:09 pm »
No moje niestety nie jak poszły zdjęcia Ape...

Wiecie jak to jest w życiu - jak przygotujesz coś naprawe zajebistego, to nie ma z tego dokumentacji :P

Btw: Siema Idka 8)

Przygotowania do roli życia, w LARPie rozpisanym na dekady

Offline idka

• Użytkownicy
  • najwieksza marudność
    • Argos
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwca 27, 2011, 10:59:09 pm »
Dzień dobry (;
"To absent friends, lost loves, old gods and the seasons of mists. And may each and everyone of us always give the devil his due."

Offline Grey

• Król Smról
  • Promo
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwca 27, 2011, 11:04:53 pm »
A ja nie mogę się wypowiedzieć, bo już w środę wyjebali mnie z konwentu.

Akeros, to teraz jesteś dla mnie legendą jak sam Wielki Fax :P
Jego wywalili z Falkonu. Niech zgadnę - za alko :)
Mały jestem, niby nic,
lepszy niż zepsuty rydz.

Znane powiedzenie Goblinów Królewskich

Offline Marianna

• Hrabina Trzy Wina
  • Użytkownicy
    • Who googles your name?
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwca 27, 2011, 11:29:16 pm »

Fuck, jeśli się skasowały, to nie mam żadnej fotki w stroju.. Moje zdjęcia właśnie zgrałam, bez rewelki, jak obrobię to wrzucę na fejsa.

Offline Micowhy

• Yyyyy....
  • Użytkownicy
  • Także tego...
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwca 28, 2011, 12:12:53 am »
Jak dla mnie to również bawiłem się całkiem w porządku. Zgadzam się z Apem, że można było zorganizować catering albo właśnie zapowiedzieć w knajpach że sporo wygłodniałych osób moze się zwalić po godzinie 20 na jakieś szamanko. Drugą opcją są te pachołki uniemożliwiające wjazd i wyjazd z terenu konwentu. No i najgorsza sprawa to te namioty, ale rozumiem, że nie ma innej możliwości, bo nie ma tam zbyt dużo miejsca na rozstawienie namiotów. Co do klimatu obozowego to juz nie jest w kwestii organizacji tylko w ludziach przyjeżdżających na fante. Nie rozumiem zakazu spożywania alkoholu... Tyle na ten temat. Tak czy siak na pewno przyjade za rok żeby sobie z wami pograć i potem sie pobawić nawet jeśli zabawa ma byc w naszym orkonowym gronie, choć kilku fantazjowiczow przyłączyło się do naszego ogniska. No i ładne dziewczyny można spotkać, prawda Variat, ...przyjacielu?;p

Offline Marianna

• Hrabina Trzy Wina
  • Użytkownicy
    • Who googles your name?
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwca 28, 2011, 12:54:40 am »
Tu są fajne foty z Fanty (NIE MOJE, link z forum Fantazjady):

http://mkita.digartfolio.pl/