Autor Wątek: Akcesoria, zbroje, elementy pancerza, oprawy książek i inne - (sponsor Orkonu)  (Przeczytany 2352 razy)

Offline Kiścień

• Użytkownicy
PROMOCJA

Chcesz kupić wymarzony przedmiot taniej, a nie ma go w sklepie? ZAMÓW go i dostaniesz na niego 5% zniżki! Zniżka ŁĄCZY się z 10% upustem przy rejestracji. Więc dostajesz całe 15% :).

Warunki:
- produktu nie może być w sklepie www.skorzany.eu (może być natomiast na innych moich stronach)
- upust 5% obowiązuje na jedno zamówienie.

Czołem wszystkim!

Informuję, że istnieje taka strona jak http://kiscienwhips.com. Na stronie tej, możecie znaleźć wszelakie dobra skórzane. Zaczynając od biczy dla chociażby fanów Indiany, przechodząc przez drobnicę typu karwasze łucznicze, sakiewki, paski i torebki, na zbrojach (i elementach pancerza) i ręcznych oprawach książek kończąc.

Kto to robi? Ja... czyli Kiścień (lub Karol, jak kto woli) oraz 1-2 ludzi u mnie w warsztacie. Jak długo? Obecnie idzie chyba 6 rok. Więc trochę doświadczenia jest. Swoją drogą, nie tylko w skórze. Swego czasu robiłem w blasze i kowalstwie artystycznym i paru innych rzemiosłach. Jednak to bardziej hobbystycznie.

Co robimy? Wszystko! Przynajmniej tak lubię o tym myśleć ;). O ile w ofercie na pewno wszystkiego nie znajdziecie, tak nasze możliwości są olbrzymie. Na stronie możecie zobaczyć tylko część tego co powstało. Na chwile obecną znajdziecie tam zbroje, elementy pancerza, bicze, paski, torebki, skóry, akcesoria łucznicze. Jednak nie przejmujcie się! Zrobiliśmy wiele wiele więcej. Od drobnych akcesoriów, do specjalnych pasów dla trenerów psów. Pochewki na noże, torby na narzędzia. Ostatnią nowością jest oprawa książek. Wątpię żeby ktoś miał tak oprawiony podręcznik do RPGa jak ja :).

Jak zamówić? Dosyć prosto. Trzeba napisać maila na karolbilecki@gmail.com, lub PW tutaj na forum. Jeżeli chcesz zamówić coś, czego nie ma w ofercie, to nie krępuj się!. Odpowiem na pytania, doradzę i nieduże wynagrodzenie policzę :). Masz rysunek lub sam pomysł? Może potrzebujesz praktycznej torby z jakąś ozdobą? Zestaw medyczny, czy hełm? Wszystko do zrobienia.

Ponieważ gotowa oferta rzeczy do LARPów jest nieduża, to każdy kto zamówi przedmiot którego nie mam na stronie i jest on związany z RPG, to dostaje 10% zniżki na całe zamówienie.

Pozdrawiam,
Karol Bilecki
514-213-747
karolbilecki@gmail.com
http://kiscienwhips.com
Deviant: kiscien.deviantart.com
YouTube: youtube.com/user/kiscien
« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2011, 05:07:03 pm wysłana przez Kiścień »

Offline Kiścień

• Użytkownicy
Czołem!

Takie małe info.

Powstał sklep http://skorzany.eu. Można na nim kupować rzeczy które wyrabiam. Obecnie oferta skromna i raczej mało LARPowa. Jednak jeżeli chcielibyście żeby w ofercie pojawiały się ajkeiś drobne rzeczy to piszcie tutaj lub na maila karolbilecki@gmail.com. Te tańsze rzeczy będę starał się umieszczać w ofercie, droższe trzeba zamówić.

W tym tygodniu zaprezentuje również na pewno jedną oprawę do książki - podręcznika do warhammera. Będzie to w pełni profesjonalna oprawa z ciekawymi dodatkami :).

Pozdrawiam!
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2011, 11:13:29 am wysłana przez Bestia »

Offline Kiścień

• Użytkownicy
Niewielu jest ludzi, którzy w swoim życiu zdołali pojąć sekrety przedwiecznych Bóstw. Niewielu jest świadomych istnienia wielkich przedwiecznych. Niewielu zdaję sobie sprawę, że są rzeczy na niebie i ziemi, które potrafią w jednej chwili doprowadzić do szaleństwa.

Jednym z takich świadomych ludzi był Abd Allah al-Hadhrid. Urodzony w ok. 700 r. w Sanie, Szalony Arab który napisał jedną z niewielu ksiąg opisujących horror i potworności kosmosu. Księga została opatrzona znakiem starszych bogów – pieczęcią broniącą dostępu niepowołanym oczom. Była ona i jest dowodem na istnienie wszystkiego czego my, jako ludzkość tak się boimy.

Poniżej jej przedstawienie, straszliwego Necronomiconu... niech ktoś tam w górze czuwa nad nami!

Uploaded with ImageShack.us

Czyli kolejna oprawa :). Tym razem podręcznik do "Zewu Cthulhu". Mam nadzieje, że się podoba.
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2011, 11:08:54 am wysłana przez Kiścień »

Offline Luqash

• Użytkownicy
Ogólnie to jakby co, to dzisiaj odebrałem skórzany pancerzyk od Kiścienia. Muszę przyznać, że robota solidna. Całość ładnie zabarwiona była w odcieniu, który wcześniej podesłałem na maila. Ogólnie kontakt mailowy bardzo dobry i w sumie łatwo dogadać się co do potrzeb lub w kwestii pytań. Produkt dobry bo w sumie rozmiar uniwersalny i spokojnie można włożyć coś pod to lub na to. Śmiało można polecić kolegę Kiścienia.

Pozdrawiam

Offline Kiścień

• Użytkownicy
Czołem!

Jeśli chodzi o zamawianie książek, to sprawa ma się następująco.

- Nie ma konkretnej oferty opraw książek. Wszystkie są robione konkretnie pod zamówienie. I oddzielnie wyceniane. Wszystkie są robione całkowicie ręcznie.
- Mogę zrobić dowolną oprawę, dowolnej książki, więc jeśli chcecie, możecie podesłać mi swoją ulubioną książkę, lub tylko podać tytuł jeśli to ma być prezent dla kogoś. Ja ją kupię i podeślę wam wykończoną książkę.
- Usztywnienia są robione z tekstury introligatorskiej, lub drewna.
- Na okładkach mogę umieszczać napisy, rysunki, tłoczenia.

Jeśli macie jakieś pytania piszcie na maila lub PW.
Karol Bilecki
kiscienwhips.com
skorzany.eu
karolbilecki@gmail.com