Autor Wątek: Rekwizytorium.pl - sklep larpowy wreszcie otwarty ! - sponsor Orkonu  (Przeczytany 6308 razy)

Offline Wircyn

• Użytkownicy
    • Przemyska Gildia Fantastyki
Witajcie, chciałem pochwalić się wam pewnym dokonaniem, które udało się stworzyć mi i Anathemie przy wsparciu chłopaków z Kuźni Gier - Puszona i Sqvy. To co chce zaenuncjować to sklep larpowy ! Tak, wreszcie w Polsce powstał sklep z rzeczami na larpy z prawdziwego zdarzenia. Forum to jest najbardziej adekwatnym miejscem, żeby sie tym podzielić ponieważ to miedzy innymi na Orkonach rodziła się koncepcja stworzenia czegoś podobnego. Coraz to inne kostiumy, eksperymenty z lateksową bronią, wypożyczanie strojów i charakteryzacja, a przede wszystkim obserwowanie podstawowych potrzeb graczy, które mamy nadzieję spełniać były dla nas nauką i inspiracją. Na naszej stronie już teraz możecie znaleźć sporo interesujących rzeczy, a my wciąż pracujemy nad poszerzaniem asortymentu żeby sprostać waszym wymaganiom. Co więcej, oferujemy wam również swój czas, który poświecić możemy na zrobienie kostiumu specjalnie dla was. Spore grono naszych orkonowych przyjaciół już to odkryło. Chciałbym móc zrobić dla nich wszystkich wspaniałe stroje za darmo, jednak jak pewnie wiecie to niemożliwe, stąd starać się będziemy zrobić to jak najlepiej i jak najtaniej. Piszcie do nas, pytajcie, kupujcie.

Sporej grupie Orkonowiczów należą się podziękowania za pomoc lub kibicowanie. Naprawdę budujące jest otrzymywać od kogoś bezinteresowną pomoc lub radę tylko dlatego, że podoba mu się idea. Jeśli macie dla nas jakieś wskazówki, uwagi, pomysły to śmiało piszcie do mnie lub Agnieszki, naprawdę cieszy nas odzew od środowiska.

Z okazji otwarcia zapraszamy również do wzięcia udziału w Konkursie gdzie wygrać można lateksowy sztylet, bony 30% i inne atrakcyjne nagrody.

http://rekwizytorium.pl/index.php/pl/konkurs-na-start.html

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2011, 11:00:08 pm wysłana przez Wircyn »

Offline anathema

• Użytkownicy
Odp: Rekwizytorium.pl - sklep larpowy wreszcie otwarty ! - sponsor Orkonu
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 11, 2011, 01:46:49 pm »
Witajcie!

Przygotowujemy stoisko na Orkonie :D

I chcemy wybiec naprzeciw waszym oczekiwaniom- co chcielibyście znaleźć na naszym stoisku, czego nie ma w ofercie na stronie http://rekwizytorium.pl/?

Planujemy zabrać klimatyczne świecie, trochę efektów do rytuałów, jakieś naczynia w klimacie.

Napiszcie proszę, co byście chcieli znaleźć na naszym stoisku.
a.k.a Sunny Sanchez

Offline Luqash

• Użytkownicy
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 11, 2011, 04:43:12 pm »
Wielki napis: Dla uczestników Orkona 50% rabatu. ;-)

A tak na serio, może jakieś klimatyczne pióra (a'la długopis). Jakieś farby do twarz, kredki, spraye do włosów barwiące lub inne bajerki do charakteryzacji?

a z tego co robicie to protezy wszelkiego typu bym zobaczył. Nie chodzi mi tylko o lolfie uszy ale też o jakieś rogi demonie, maski lateksowe (zrogowaciała skóra i takie tam).

Pozdr

Offline anathema

• Użytkownicy
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 12, 2011, 04:00:51 pm »
klimatyczne pióra?
zrobimy co w naszej mocy.. z charakteryzacją gorzej, ale spórbujemy sprostac.
a.k.a Sunny Sanchez

Offline Neo

• Ten ktorego nie ma
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 12, 2011, 05:29:44 pm »
Tak, klimatyczne pisadła to dobry pomysł.Osobiscie chetnie uwidział bym jakieś fajne kliamtyczne torby- skórzane jak i lniane na ramie.
Kiedyś ludzie byli bliżej siebie. Musieli. Broń nie niosła daleko...<br /><br />71:5

Offline Emilia

• Pierwszy oficer HSS Haryzma
  • Administrator
  • Użytkownicy
  • Evilia Cruella Skirmuntt
    • galeria
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 12, 2011, 06:40:59 pm »
A nie macie może dostępu do dużych demonich rogów? Nie jakichś małych 5-10 cm, tylko większych.
Widziałam takie na zdjęciach z amerykańskich pokazów i LARPów, ale jak na złość nigdzie takich nie ma:(

Offline Wircyn

• Użytkownicy
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 13, 2011, 12:49:56 am »
Emilio dlaczego nie napisałaś tego 2 tygodnie temu ... ? Zrobili byśmy dla ciebie a teraz to juz troche póxno ... ale wyślij mi maila z rysunkiem.

Ponadto potwierdzam plotki ! Mamy larpowe kusze ! małe (ok 80cm) i mniejsze(ok47cm) z łuczyskiem a nie na gumce oraz ograniczone ilości drogich bełtów:p Jełśi chcesz miec pewność że zdołasz kupić zamów pisząc na remigiusz@rekwizytorium.pl

Klimatyczny papier nadający się do pisania ( nie czerpany shit) tez będziemy mieć.

Offline Emilia

• Pierwszy oficer HSS Haryzma
  • Administrator
  • Użytkownicy
  • Evilia Cruella Skirmuntt
    • galeria
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 13, 2011, 12:54:33 am »
ale ja po prostu takie chce. na ten orkon mi jeszcze niepotrzebne:) może być po orkonie

Offline anathema

• Użytkownicy
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 13, 2011, 05:44:24 pm »
Na Orkon zabieramy też- ZARĄBISTE SZKŁA KONTAKTOWE, jakich świat nie widział. CHętnych zapraszam na stoisko.
a.k.a Sunny Sanchez

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
    • Konwent Fantastyki Steam&Sword
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 13, 2011, 08:24:42 pm »
Brody!! + ta zarezerwowana organizacyjnie u Wircyna :)

Offline anathema

• Użytkownicy
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 15, 2011, 02:03:08 pm »
zabieramy brody, zabieramy :D
a.k.a Sunny Sanchez

Offline Palon

• aka Sevnir
  • Użytkownicy
  • ^_^
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 26, 2012, 11:28:28 pm »
A ten tego... te sklep jeszcze żyje ? Bo strona w nieczynna ;->
" Don't write in starlight, cause the words may come out real... "

Offline Doro

• Użytkownicy
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 01, 2012, 08:07:57 pm »
No właśnie, co z Wami Rekwizytorium? 
Czy dlatego nie odpowiadacie, i zamknęliście stronkę sklepu, że intensywnie pracujecie nad realizacją już złożonych zamówień? Mam nadzieję, że tak :D

Offline Zkaj

• Użytkownicy
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 09, 2012, 10:34:10 am »
No niestety nie wygląda to dobrze - ja osobiście złożyłem i opłaciłem spore zamówienie jeszcze przed zamknięciem witryny. Po jej zamknięciu napisali mi, że głównego i najdroższego elementu zamówienia nie są w stanie zrobić i że odeślą pieniądze, jednak od dwóch tygodni, mimo przypomnień mailowych jakoś tego nie robią, reszty zamówienia zresztą też póki co nie zrealizowali. :(

Offline Wircyn

• Użytkownicy
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 11, 2012, 08:12:29 pm »
Cóż, sklep został zamkniety właśnie z powodu niemożności realiacji zamówień. Zwroty pieniędzy są realizowane i powiedziano mi ze do końca tygodnia pójda już wszystkie.

Po zamknięciu sklepu pozostał nam jeszcze jakiś asortyment, który będę wyprzedawał na Orkonie.
Zapraszam, może znajdziecie coś dla siebie.