Autor Wątek: Gadżetarjum  (Przeczytany 1226 razy)

Offline Morhołt

• Użytkownicy
  • Oto nadchodzi Wiek terroru
Gadżetarjum
« dnia: Lipca 11, 2011, 03:04:04 pm »
Morhołt zgłoś się do mnie na PW, reklamowanie się na forum jest możliwe po zostaniu sponsorem Orkonu :)

Mod Bestia
« Ostatnia zmiana: Lipca 11, 2011, 03:43:23 pm wysłana przez Bestia »
"Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, któr

Offline Morhołt

• Użytkownicy
Odp: Gadżetarjum
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 11, 2011, 11:19:21 pm »
To nie reklama ;p
"Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, któr

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
    • Konwent Fantastyki Steam&Sword
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 12, 2011, 12:08:54 am »
W mojej ocenie reklama :)

Offline Morhołt

• Użytkownicy
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 12, 2011, 12:17:58 am »
spoko ;p kiedyś o tym pogadamy i zrobie sponsoring . Na razie chcę zrobić konkurs ale jest tak po bandzie że trochę się boje ;p To jak będziesz to opowiem i może się zgodzisz ale wo wygrania zbroja za 2kafle

Offline Hauer

• Użytkownicy
  • Wielki Przedwczorajszy
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 12, 2011, 01:49:23 am »
Kurde Morhołt, znowu chcesz zrobić konkurs srania w tojtoju w pełnej płycie?

Offline Morhołt

• Użytkownicy
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 12, 2011, 09:09:33 am »
tak ale teraz będe maił zbroje dla uczestników oczywiście , jeśli ktoś ma własną to lepiej  ;D tylko nie wiem kto będzie chciał być w jury . I czy taki pomysł w ogóle przejdzie