Autor Wątek: Podsumowanie Logistyki Orkonu 2011  (Przeczytany 14321 razy)

Offline IWAN

• UberPrinter
  • Użytkownicy
    • Najlepsze ciuchy po tej stronie Galaktyki
Odp: Podsumowanie Logistyki Orkonu 2011
« Odpowiedź #120 dnia: Wrzesień 03, 2011, 03:30:26 am »
Identyczny pomysł do Twojego Kłysie przedstawiłem dokładnie 3 strony wcześniej na przykładzie Antanasa Mockusa i tego co zrobił w Bogocie. Podałem nawet linki do jego historii, pomysłów, oraz osiągnięć. Proponuję Apowi zajrzeć - będzie miał multum inspiracji jak wyśmiać potencjalnych brudasów (gdyby akurat ta opcja przypadła mu do gustu).
"...masz ze mną szanse, jak przydrożna dziwka z pędzącym TIR-em..."

Słoń, utwór "Spłonka", album "Dem6n6l6gia", rok wyd. 2010

Offline Neo

• Ten ktorego nie ma
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #121 dnia: Wrzesień 03, 2011, 12:27:39 pm »
Komitet laurkowy ds. Śmieciarzy.Podczas śniadania wchodzą szpalerem, wybąkuja pseudo hymn, oznajmiają co następuje, wręczają laurkę, koronę ze śmieci i wychodzą....dość...osobliwe
Kiedyś ludzie byli bliżej siebie. Musieli. Broń nie niosła daleko...<br /><br />71:5

Offline Komuch

• Osobisty Sekretarz I Sekretarza KC PZPR
  • Użytkownicy
  • Bo oranżada była w szklanych butelkach
« Odpowiedź #122 dnia: Wrzesień 04, 2011, 09:28:27 pm »
Obawiam się, że znajdą się osoby, które będą śmiecić specjalnie po to by móc w blasku fleszy, na widoku każdego, zaznać kilku minut wątpliwej sławy.
"Filozofowie rozmaicie tylko interpretowali świat, idzie jednak o to, aby go zmienić." Karol Marks

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
    • Konwent Fantastyki Steam&Sword
« Odpowiedź #123 dnia: Wrzesień 05, 2011, 12:36:58 am »
W sumie... zostanie największym ze śmieciarzy to też nie lada wyzwanie i konieczność ciężkiej pracy nad reputacją.

Offline KOVAL

• Użytkownicy
« Odpowiedź #124 dnia: Wrzesień 09, 2011, 10:33:54 am »
wprowadzić "Znacznik"
trzymetrowa tyka z ogromną pomarańczową strzałką w dól - oznaczająca miejsce największego zaśmiecenia
każdego ranka gremliny/ochrona/Ape/Orgi robią spacerek po obozie i wbijają te tyczkę w miejscu uhonorowania laureata/ów danego poranka
i cały obóz może zobaczyć u kogo jest największy syf

plus wersja opcjonalna-hardkorowa:
w przypadku trzykrotnego umieszczenia tyczki w tym samym miejscu, wszyscy mieszkający w promieniu 5m od tyczki wylatują z konwentu

Offline Morhołt

• Użytkownicy
  • Oto nadchodzi Wiek terroru
« Odpowiedź #125 dnia: Wrzesień 09, 2011, 11:34:03 am »
Jestem za aby śmiecić , to po prostu oszczędność czasu jeśli miałabym z każdą puszką czy czymkolwiek ,za każdym jednym razem chodzić do najbliższego worka ... Zajmowało by to zbyt wiele czasu i energii . Po prostu przed wyjazdem , zebrałem wszystko z okolicy namiotu i po sprawie . A co do warunków  czysto polowych jak  na Flambergu ,jest to o tyle znośne jeśli pogoda dopisuje . Przy pogodzie jaka była rok temu  na Orkonie ( bez możliwości wysuszenia butów przy kominku , to pojechał bym już po tygodniu) Jestem jak najbardziej za Smoleniem i ośrodkiem , jesli oczywiście będzie możliwość wynajęcia za rok .
"Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, któr