Autor Wątek: Fornost "Krew Numenoru" 28 lipca - 5 sierpnia 2012  (Przeczytany 1651 razy)

Offline Gandi

• Użytkownicy
Fornost "Krew Numenoru" 28 lipca - 5 sierpnia 2012
« dnia: Wrzesień 21, 2011, 08:37:20 pm »
Niezrażeni deszczem, pełni pozytywnych melodii w duchu ogłaszamy, że V Fornost upłynie pod znakiem Krwi Numenoru.
Z pewnością będzie to Fornost nieco inny, niż znamy go do tej pory, a to z powodu kilku zmian organizacyjnych.

Lecz inny nieraz znaczy lepszy, o co będziemy się starać.
To jednak nie koniec zmian, a dopiero ich początek. Fornost nie wróci już do Żegiestowa.
I choć wiemy, że brzmi to jak prowokacja, miejsce konwentu zostanie przeniesione bliżej centrum województwa Małopolskiego.
Informacje o poszukiwaniach nowego miejsca będą podawane na bieżąco.

Zachęcamy również do obejrzenia
http://www.youtube.com/watch?v=YCLBTqX_f-Q
wideorelacji z Fornostu oraz przeczytania recenzji
 http://www.bractwo-rivendell.pl/blog/2011/08/iv-fornost-skarb-polnocy-ktory-przepadl/
, a także zobaczenia galerii
http://www.fornost.com.pl/index.php?view=category&catid=12&option=com_joomgallery&Itemid=50.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2012, 12:28:33 pm wysłana przez Gandi »

Offline Gandi

• Użytkownicy
Odp: Fornost "Krew Numenoru" 13-22 lipca 2012
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 21, 2011, 08:44:31 pm »
I Ty twórz Fornost!

Co prawda od ostatniego Fornostu minęły dwa miesiące, ale już zaczynamy przygotowania do kolejnej edycji. Od dziś, na adres kontakt@fornost.com.pl można zgłaszać propozycje punktów programu. Dzięki Wam ten Fornost może stać się najlepszym! Liczymy na ciekawe pomysły na larpy, turnieje i konkursy. Zgłoszenia zbieramy do końca tego roku. W mailu podajcie szczegółowe informacje: długość trwania zabawy, minimalną i maksymalną liczbę uczestników, krótki opis atrakcji. Decyduje kolejność zgłoszeń. Do boju!

Jednocześnie korzystając z okazji chcemy serdecznie podziękować wszystkim sponsorom i patronom, a w szczególności firmie Artifex Mundi oraz sklepowi Goods.pl. To dzięki ich pomocy impreza utrzymuje obecny poziom.

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
    • Konwent Fantastyki Steam&Sword
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 22, 2011, 09:42:28 am »
Ehh ale nie możesz się powstrzymać aby wszędzie ładować spam?

Offline Morhołt

• Użytkownicy
  • Oto nadchodzi Wiek terroru
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 23, 2011, 09:37:03 am »
trochę kolidujący termin ;p  ;D ;D ;D Normalnie mam dylemat moralny ,czy przyjechać na 2 tygodnie spotkac sie ze znajomymi czy jechać na nowy nieznany konwent ... i szukac szczęścia ?
"Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, któr

Offline KURA

• Użytkownicy
  • Moduł Pamięci Zewnętrznej
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 23, 2011, 11:19:34 am »
No wiesz Morhoł... zawsze mógłbyś pojechać w miejsce gdzie Cię jeszcze nie znają... Wybadać grunt i poopowiadać, co to będzie się działo jak już ten Morhołt przyjedzie :P :D

Przygotowania do roli życia, w LARPie rozpisanym na dekady

Offline Morhołt

• Użytkownicy
  • Oto nadchodzi Wiek terroru
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 25, 2011, 02:05:19 pm »
Już byłem na Falambergu  ;D Najpierw myślałem ,że jest jakoś dziwnie dlatego że nie znam ludzi  . Ale nie !!!!! po prostu tam jest trochę inny klimat . A już na pewno nie wiem co bym robił ,otoczony przez elfy !!! No i kto by znosił mój styl imprezowania w Hard- Stailu  ;D Dziękuje orkonowiczom za wyrozumiałość
"Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, któr

Offline Gandi

• Użytkownicy
Odp: Fornost "Krew Numenoru" 28 lipca - 5 sierpnia 2012
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 16, 2012, 12:34:44 pm »
Przez chwilę nie było odpowiedzi w tym wątku, ale kilka drobnych spraw :)

Po pierwsze - spokojnie, nie będzie już więcej newso-podobnych tekstów. Czyli koniec ze spamem :)

Po drugie, po dogadaniu się z organizatorami Orkonu na Porytkonie i uzgodnieniu tego wewnętrznie zmieniamy termin Fornostu. Tak jak napisał Morhołt, nie chcemy stawiać ludzi przed takim wyborem ;)

A tak osobiście... Też byłem na Flambergu. Raz. Byliśmy tam ekipą około-Fornostową jeszcze zanim powstały Fornosty. I to, co mnie dotknęło tam najbardziej to widok nowych ludzi, którzy nie wiedzieli co ze sobą począć, bo cały czas odbijali się od "betonu". Koniec końców powstały dwa ogniska (trzy, licząc Zabrze) dające jakąś alternatywę dla osób, które przyjechały się dobrze bawić wśród (jeszcze) obcych dla siebie osób. Rok później powstał pierwszy Fornost i czasu na Flamberg już zabrakło, więc nie wiem, czy coś się zmieniło.
mały edit: Żeby nie było, bawiłem się dobrze ;)

A, a co do:
"No i kto by znosił mój styl imprezowania w Hard- Stailu"
Myślę, że znalazła by się ekipa ;)