Autor Wątek: W oczekiwaniu na Orkon 2012  (Przeczytany 20642 razy)

Offline Mały

• Użytkownicy
Odp: W oczekiwaniu na Orkon 2012
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 23, 2011, 01:58:33 pm »
Jest mi naprawdę przykro że nie udało mi się na tyle dosadnie tego napisać abyś wyłapał tą drobną ironię  ;) Sorry
1. nie dodałeś emotki a to był wielki błąd (przecież wiesz że to najważniejszy element forum O0)
2. bestia... ty i ironia... znaczy co żelazny szpadel miałeś pod ręką jak to pisałeś? ;) chociaż w sumie czasy się zmieniają ... musi do mnie dotrzeć że też możesz stosować takie wyrafinowane techniki konwersacyjne :D
...We just dinged them!...

Offline Sekta

• GTM - Porucznik Rezerwy
  • Użytkownicy
  • chyba boję się kobiet...
    • ja
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 23, 2011, 02:10:32 pm »
hahahaha..
a ja chociaż jestem tylko średnio zaawansowany wiekowo/stażowo Orkonowo to pomysł mi się podoba - idzie z duchem czasu.. nie musi od razu zaskoczyć.. skoro nie ma gotowych tekstów dobrze, że widać dla przeciętnego Kowalskiego że się coś dzieje  :P
tak się kończą nocne igraszki.. .....               

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
    • Konwent Fantastyki Steam&Sword
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 23, 2011, 02:49:47 pm »
Zawsze wiedziałem że należy zmienić nazwisko na bardziej popularne, przynajmniej coś było by dla mnie robione.

Offline Mały

• Użytkownicy
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 23, 2011, 09:41:44 pm »
kowalski - koźliński
potejtoł - potatoł

O0

Offline jezior

• Neuroteam
  • Użytkownicy
  • hadysz!
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 24, 2011, 01:40:00 pm »
Jestem z grupy k5 osób i jak zwykle bardzo czekam na Orkon. Uważam, że to pisanie notek na blogu jest o wiele fajniejsze niż czekanie z updatem strony internetowej do dwóch tygodni przed konwentem. Sprawia, że naprawdę czekam na kolejne wieści i budzi ciekawość, tym bardziej, że na forum nic się nie dzieje i tylko okazjonalnie ktoś coś napisze.

Wyczuwam trend u większości "stażowo zaawansowanych" przejawiający się pozą, jakoby konwentowość i larpowość Orkonu była passe.
there's too much blood in my alcohol system

Offline Akinomaja

• Białe Szaleństwo/Czarny Humor
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 24, 2011, 02:28:14 pm »
No bo co to za konwent z jakimiś larpami, doprawdy...też pomysł.
Kiedyś, jak ludzie się spotykali, to chociaż darli pierze, ubijali nogami kapustę do kiszenia, bawili się kołowrotkiem....

Dziś tylko drą...
Kocham Jima Hensona i odkurzacze.Zgłoski nosowe.Pstrykać pstryczkami.Czerwone żelki.Odpowiednio długie kołdry.Wyrażenia przyimkowe.Masło, myślniki, reptilia.NOŻYCZKI pod każdą postacią. Cośtamcośtam,BHP!!brakmolik a m i k a d z eboo-mar-rangSusumo Yokota(i nie zapominajmy o burakach)liskiliskiliskil

Offline Zsa-Zsa

• Legendarna Biała Gęś
  • Administrator
  • Użytkownicy
  • koleżanka nie-sympatyczna
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 26, 2011, 06:44:42 pm »
(...)konwentowość i larpowość Orkonu(...)

W ramach wspomnianych powyżej, na pierwszej stronie na fb w zdjęciach pojawia się jakaś budowa. Ok, ja wiem, co to za budowa, choć zdjęcia są umiarkowanie fajne, ale potencjalny przyszły uczestnik Orkonu co sobie pomyśli? Larp budowlany czy jak?
Ostatni krzyk, łabędzia nuta<br />I dalej nic w teatrze lalek<br />Ogólnie mówiąc - life is brutal<br />Poza tym wszystko doskonale.

Offline Sekta

• GTM - Porucznik Rezerwy
  • Użytkownicy
  • chyba boję się kobiet...
    • ja
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 03, 2012, 09:41:09 am »
 ;D - celna uwaga
tak się kończą nocne igraszki.. .....               

Offline jezior

• Neuroteam
  • Użytkownicy
  • hadysz!
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 16, 2012, 10:50:13 am »
Nie wiedziałem, że jestem tak znerdzony żeby codziennie, po kilka razy sprawdzać forum czy nie ma informacji o larpach na ten Orkon  :P

Offline Mały

• Użytkownicy
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 16, 2012, 12:40:10 pm »
jasne jasne... i jeszcze śledzisz orkonowe próchna po hubach lotniczych europy! to nie znerdzenie to juz stalking! :)))))

Offline Luna

• Użytkownicy
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 16, 2012, 03:15:55 pm »
Ja się nie czuję stara, ale jakoś do mnie też nie przemawia wrzucanie notek o tym jak coś się robi.. Jak się tak robi i robi to chyba już COŚ powinno się zrobić. Znudziło mnie wchodzenie na forum czy na fb i patrzenie czy jest coś nowego bo za każdym razem jak coś się pojawiało było to tylko coś o robieniu czegoś, a nie zrobione coś..

Poza tym jak mały napisał, jakby (odpukać w niemalowane) coś się nie udało, noga się gdzieś tegorocznej organizacji powinęła to ludzie będą mieli jeszcze większy powód do narzekania: "A tak pisali, że tak pracują i miało być tak fajnie i tak długo się czekało, a oni tak pracowali i pracowali..."

Do rzeczy więc kiedy pojawi się coś konkretnego? Mamy już nowy rok, zazwyczaj w tym okresie coś już było wiadomo i można było sobie snuć początkowe pomysły na postać, a tutaj pupa zbita.
"Pokonaj słabych wrogów, z silnych uczyń przyjaciół" ;)

Offline jezior

• Neuroteam
  • Użytkownicy
  • hadysz!
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 16, 2012, 03:47:44 pm »
jasne jasne... i jeszcze śledzisz orkonowe próchna po hubach lotniczych europy! to nie znerdzenie to juz stalking! :)))))

Frankfurt to miała być szybka robota, ale skoro się spotkaliśmy, powiedziałem ojcu, żeby wyrzucił ten zapalnik z zapalniczki :P

Ja nie pogniewałbym się nawet za "robimy to i owo", albo "tak nasrało tymi larpami, że ciężko wybrać" :P

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
    • Konwent Fantastyki Steam&Sword
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 17, 2012, 10:56:29 am »
Luna zupełnie nie potrafię zrozumieć twojego niezadowolenia. Przecież jasno i wyraźnie jest napisane, że to lepszy świat. Ba nawet jest napisane że natura będzie miała jakaś znaczącą rolę, a to już chyba wystarczająco aby obmyślać postać dla średnio inteligentego konwentowicza. Ja naprzykład planuje zagrać bambusem. Zastanawiam się jeszcze nad głębią tej postaci i elementami które chciałbym uzewnętrznić, ale już postanowiłem na 100% że będzie to rola jak nigdy dotąd.

Offline Mały

• Użytkownicy
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 17, 2012, 11:10:35 am »
Zastanawiam się jeszcze nad głębią tej postaci i elementami które chciałbym uzewnętrznić, ale już postanowiłem na 100% że będzie to rola jak nigdy dotąd.
jak rozumiem Twoja doniczka będzie owinięta firankami ;) żeby choć trochę tradycji stało się zadość? O0

Offline Emilia

• Pierwszy oficer HSS Haryzma
  • Administrator
  • Użytkownicy
  • Evilia Cruella Skirmuntt
    • galeria
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 17, 2012, 11:26:43 am »
ja bym sugerowała jednak choinkę. co by się te łańcuchy choinkowe nie zmarnowały. na bambusie nie ma gdzie ich zawiesić...