Autor Wątek: Bardowie Orkonowi 2012  (Przeczytany 1435 razy)

Offline Szpadel

• Kapitan Piracki
  • Użytkownicy
  • You can not change your fate. No man can.
Bardowie Orkonowi 2012
« dnia: Marzec 20, 2012, 11:36:32 pm »
No więc. Nie mam pojęcia, czy w roku 2012 będzie nowy Piejnik. Jeśli tak, to świetnie. Tak, czy inaczej, chciałbym podziękować autorom i "wydawcom" Piejnika 2011.

Sprawa jest taka.
Wpisujcie tutaj wykonawców i tytuły piosenek (linki byłyby w ogóle super), które chcielibyście usłyszeć na polarpowych, wieczornych ogniskach w tym roku. Jeśli któryś utwór zyska kilka głosów (powiedzmy 5 lub więcej), to usłyszycie i zaśpiewacie go, bo biorę gitarę i się go nauczę. Ale zgłoszenia do końca czerwca. Więc start! ;d

*Temat tylko po to, żeby nie powtórzyła się sytuacja, kiedy jestem budzony o 4 w nocy, żeby zagrać utwór, o którym pierwszy raz w życiu słyszę, bo ponoć 'znam go'. Dwie osoby, które wówczas podchmielone, z hałasem wdarły się bezprawnie do mojego namiotu, wywołując mnie do ogniska, wiedzą, że to do nich. xd*
"That is not dead, which can eternal lie, yet with strange aeons, even death may die."
- H. P. Lovecraft

Offline mihhau

• Hery
  • Użytkownicy
Odp: Bardowie Orkonowi 2012
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 21, 2012, 12:57:51 am »
Piejnik 2012 jest w planach:)

Offline apollyon

• Użytkownicy
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 21, 2012, 08:07:47 am »
*Temat tylko po to, żeby nie powtórzyła się sytuacja, kiedy jestem budzony o 4 w nocy, żeby zagrać utwór, o którym pierwszy raz w życiu słyszę, bo ponoć 'znam go'. Dwie osoby, które wówczas podchmielone, z hałasem wdarły się bezprawnie do mojego namiotu, wywołując mnie do ogniska, wiedzą, że to do nich. xd*
orkon!!
Bez szyn, Bez trakcji, napędzana ciałami grzeszników, niosąca terror i grozę, pędzącą na zderzenie z dobrem, ognistą wstęga zaznaczająca swoją drogę, wśród kłębów czarnego dymu, dając znać gwizdkiem parowym odjeżdża PKS- Piekielna Kolej Szatana<br />71:5

Offline KURA

• Użytkownicy
  • Moduł Pamięci Zewnętrznej
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 21, 2012, 09:38:24 am »
...dzifffko!!! ;D  8)

Przygotowania do roli życia, w LARPie rozpisanym na dekady

Offline apollyon

• Użytkownicy
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 21, 2012, 09:59:51 am »
to Kochanowski, kochanie...
Bez szyn, Bez trakcji, napędzana ciałami grzeszników, niosąca terror i grozę, pędzącą na zderzenie z dobrem, ognistą wstęga zaznaczająca swoją drogę, wśród kłębów czarnego dymu, dając znać gwizdkiem parowym odjeżdża PKS- Piekielna Kolej Szatana<br />71:5

Offline Komuch

• Osobisty Sekretarz I Sekretarza KC PZPR
  • Użytkownicy
  • Bo oranżada była w szklanych butelkach
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 22, 2012, 02:39:44 pm »
  ;D
"Filozofowie rozmaicie tylko interpretowali świat, idzie jednak o to, aby go zmienić." Karol Marks

Offline Aker

• Użytkownicy
  • Pfff?
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 22, 2012, 08:55:59 pm »
Jak z namiotu to jeszcze pół biedy.
;)

Offline Hisja

• Moderator Globalny
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 26, 2012, 12:29:40 pm »
hmm w sumie ktoś pamięta zwrotkę o Alice, którą wymyśliliśmy słynnej nocy z 5kg. policyjną latarką w roli głównej?