Autor Wątek: Majówka w Wiosce Fantasy.  (Przeczytany 715 razy)

Offline Wircyn

• Użytkownicy
    • Przemyska Gildia Fantastyki
Majówka w Wiosce Fantasy.
« dnia: Marzec 29, 2012, 03:34:41 pm »
Witam!

Być może słyszeliście, że w Wiosce Fantasy znów robimy majówkę. Według mnie będzie lepsza i bardziej hardcorowa niż wrześniowe konwenty, które to spotkały się z dobrymi opiniami ze strony graczy (zwłaszcza zeszłoroczny Warhammer).
Jestem pewien, że ci którzy przyjadą nie będą tego żałować, tym bardziej, że wreszcie udało mi się tak wszystko zaplanować, aby konwent mógł odbyć się według mojej, nieco odmiennej wizji organizacyjnej. Wynika z tego, że będzie inny niż wszystkie poprzednie, zatem zaskoczeni będą również ci, którzy wioskę znają i lubią.
Wiem, że w terminie majowo-weekendowym jest też Steam and Sword, na który część osób się wybiera. Cóż począć? Życzę im dobrej zabawy.
Tych bardziej wytrwałych, którzy zechcą połączyć obydwie imprezy, informuję, że istnieje taka możliwość.  Są już chętni aby z SS przyjechać do Wioski nocnym pociągiem w fajnym towarzystwie. Info o sposobie dojazdu w opisie wydarzenia na facebooku lub bezpośrednio u mnie. Zapraszam serdecznie w imieniu swoim i pozostałych organizatorów.

Ekipa Spod Flagi Magii

Wydarzenie:
https://www.facebook.com/events/311735508890438/?ref=ts

Wioska:
https://www.facebook.com/wioskafantasy

Oto opis fajsbukowy dla tych co się nie ujawniają.

Komu potrzebne są większe szczegóły ten musi zaczekać.

Narazie powiem, że jak na Wioskę przystało, larp będzie niecodzienny i nieco eksperymentalny. Na pewno z dużą dozą immersji, nastawiony na doświadczenia indywidualne i zbiorowe :P

Przed larpem 2 dni poświęcimy na wchodzenie w rolę.
Po larpie 1 imprezę na wyjście z niej.

TAK - to świetna okazja dla tych którzy nigdy nie brali udziału w tego typu grze.

Zalecane dla uczestników jest posiadanie wrażliwości na sztukę, muzykę lub taniec.
Oczekujemy również pewnej dozy odwagi i umiejętności wczucia się w rolę.

Pewne jest czego NIE będzie.
- sztampowego larpa fantasy
- nudy
- scenariusza :D
- przymuszania

Przed, po i w trakcie larpa jak i przez wiekszość konwentu będziemy mieszkać w Wiosce Fantasy dopasowując się do jej ustalonej konwencji. Oprócz noclegów w budynkach spać będzie można również we własnych namiotach.

Wydarzenie obecnie jest publiczne i można sie zapisywać jednak bliżej terminu imprezy wymagać będziemy potwierdzenia udziału.

Ilość miejsc ograniczona.

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
    • Konwent Fantastyki Steam&Sword
Odp: Majówka w Wiosce Fantasy.
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 29, 2012, 04:38:15 pm »
A ja dodam do twojego ogłoszenia ;) że jeżeli zbierze się grupka to z naszej strony organizacyjnie pomożemy załatwić transport do pociągu :)