Autor Wątek: Logistyka higieniczna  (Przeczytany 3528 razy)

Offline Zsa-Zsa

• Legendarna Biała Gęś
  • Administrator
  • Użytkownicy
  • koleżanka nie-sympatyczna
Logistyka higieniczna
« dnia: Czerwiec 14, 2012, 12:05:24 am »
Nie ma domków, o ile jestem na bieżąco. Jak w tym roku zatem z kwestią higieniczną - prysznicową dokładniej rzecz biorąc?
Ostatni krzyk, łabędzia nuta<br />I dalej nic w teatrze lalek<br />Ogólnie mówiąc - life is brutal<br />Poza tym wszystko doskonale.

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
    • Konwent Fantastyki Steam&Sword
Odp: Logistyka higieniczna
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 15, 2012, 02:12:27 pm »
Będzie pompa  O0

A tak kończąc dowcipkowanie, to plan jest na prysznice polowe. Nie pamiętam jak ma być z prysznicem w ośrodku pewnie jak Ape się pojawi to napisze bo to on załatwiał.

Offline apollyon

• Użytkownicy
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 15, 2012, 08:30:59 pm »
O NIE NIE NIE NIE NIE NIE

powiedziałem że jak tam jadę to się postaram załatwić... ale nie dam tego zrzucić na mnie

na razie nie ma nic!! może logistyk coś załatwi...

być może będzie prysznic w ośrodku - płatny 5 złotych...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 15, 2012, 08:34:11 pm wysłana przez apollyon »
Bez szyn, Bez trakcji, napędzana ciałami grzeszników, niosąca terror i grozę, pędzącą na zderzenie z dobrem, ognistą wstęga zaznaczająca swoją drogę, wśród kłębów czarnego dymu, dając znać gwizdkiem parowym odjeżdża PKS- Piekielna Kolej Szatana<br />71:5

Offline Luril Ellerion

• Zdziczały elf;)
  • Użytkownicy
  • Nîn o Chithaeglir, lasto beth daer
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 02, 2012, 11:32:34 am »
Jeżeli ktoś by chciał umyć się codziennie (a prawdopodobnie zaistnieje taka konieczność gdyż zapowiadają baaaardzo upalny lipiec) to na sam prysznic trzeba by przeznaczyć 75 zeta. Jestem za polowymi;p Po za tym pisałam już w innym temacie, ze osobiście byłam przerażona tym jak pierwszego dnia kabina w Żukowie została rozpieprzona. no i co poniektórzy zajmowali łazienkę na bardzo długo, mając w dupie to, ze inni tez chcą skorzystać. W Łutowcu jak były polowe to nie było tego problemu, bo prysznic był zimny i nikt nie chciał się moczyć nie wiadomo jak długo;)
Сила Славных, кровь или война!<br />Вам во славу пьем чаши до дна!<br />Честь войнам дана, месть брата сильна!<br />\\\\\\\\\\\\\\\"Кровь за кровь!\\\\\\\\\\\\\\\" - бессмертным вновь вторит война!<br /><br />Власть нашей земли!<br />Смерть чуждой крови!<br />Снова в путь свобода нас призвала!

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 02, 2012, 11:35:05 am »
Ja uważam że powinna być pompa i to nie ta z późna tylko ta wczesna którą przytrzymywało się drewienkiem aby cały czas leciała woda.

Offline Thorgrim

• Majster
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 02, 2012, 11:59:21 am »
Kwestia higieniczna.

Sposób intymny.

- Bierzesz miednicę.
- Nalewasz wody.
- Stawiasz na środku pola.
- Rozbierasz się do bielizny.
- Myjesz wszystko, łącznie z ptakiem, wsadzając łapę w majty.
- Wycierasz się.
- W namiocie dowycierowujesz i zmieniasz majty.

Szybko, prosto, bez kolejki. Bez świecenia dupą, jeśli komuś może przeszkadzać O0

Jeśli trzeba zrobię instrukcję w PDFie i wrzuci się na stronkę. :P
71:5

Offline Berserker

• Użytkownicy
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 02, 2012, 12:02:35 pm »
Poproszę ze zdjęciami, ale niekoniecznie twoimi Thorgrim ;D. To musi być ktoś, kto z powodu braków ornitologicznych inaczej wykonuje punkt 5.
Moja Pani jest piękna i młoda
Elficki książe właśnie zrobił jej loda

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 02, 2012, 12:39:30 pm »
Dajesz wrzucimy na bloga  O0

Offline apollyon

• Użytkownicy
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 02, 2012, 01:06:50 pm »
Po ostatniej wizycie w smoleniu:

- będzie prysznic w pokoju numer 6, płatny 5 złotych za 15 minut korzystania z prysznica. Czas ma być liczony po to, by nie tworzyły się kolejki, tudzież nie kombinować.
- Będą dwa prysznice polowe (a przynajmniej na razie wszystko na to wskazuje - jest dogadane z ośrodkiem i naszymi dzielnymi ekipami budowlanymi które je postawią)
- będą dwie umywalki na zewnątrz
- Będą Toi Toie (myślę, że można rozpocząć plebiscyt na ich lokalizację)

Wszystkich, którzy nie lubią się myć strasznie przepraszam...

tych co lubią się myć, też strasznie przepraszam...
Bez szyn, Bez trakcji, napędzana ciałami grzeszników, niosąca terror i grozę, pędzącą na zderzenie z dobrem, ognistą wstęga zaznaczająca swoją drogę, wśród kłębów czarnego dymu, dając znać gwizdkiem parowym odjeżdża PKS- Piekielna Kolej Szatana<br />71:5

Offline Luril Ellerion

• Zdziczały elf;)
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 02, 2012, 01:17:54 pm »
No i gitara, tylko nasuwa mi się jedno pytanie- jak wygonić z łazienki marudera, który łamie czasoprzestrzeń?;) Będą nakładane sankcje karne w postaci mandatu za przekroczenie limitu czasowego??;p
Сила Славных, кровь или война!<br />Вам во славу пьем чаши до дна!<br />Честь войнам дана, месть брата сильна!<br />\\\\\\\\\\\\\\\"Кровь за кровь!\\\\\\\\\\\\\\\" - бессмертным вновь вторит война!<br /><br />Власть нашей земли!<br />Смерть чуждой крови!<br />Снова в путь свобода нас призвала!

Offline Luril Ellerion

• Zdziczały elf;)
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 02, 2012, 01:22:12 pm »
Aaa.. co do plebiscytu na lokalizację tojek- moja propozycja, to miejsce gdzieś w miare daleko od baru, bo zauważyłam taka prawidłowość, że szambowóz przyjezdża czynić swa powinność ZAWSZE w porze kiedy ktos konsumuje;)

Offline Mały

• Użytkownicy
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 02, 2012, 01:27:59 pm »
na orkonie ZAWSZE ktoś coś konsumuje :)
a jak będą wszystkie daleko od baru to jego okolica będzie zdradliwa i nasączona zagrożeniami dla orkonowiczów
(na O. uważnym należy być nawet podchodząc do drzwi swojego zaparkowanego samochodu... zapamiętajcie tą radę :)... a odcisk ręki na błotniku może być wskazówką i ostrzeżeniem )
...We just dinged them!...

Offline Grey

• Król Smról
  • Promo
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 02, 2012, 01:30:54 pm »
Lurill - pewnie dlatego, że zawsze ktoś konsumuje :P
Mały jestem, niby nic,
lepszy niż zepsuty rydz.

Znane powiedzenie Goblinów Królewskich

Offline apollyon

• Użytkownicy
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 02, 2012, 01:33:49 pm »
Panie z ośrodka mają pilnować czasu... w wypadku przekroczenia czasu trzeba dopłacić... w wypadku jakichś zgłoszeń z ich strony, iż ktoś w oczywisty sposób "leci w huja"- będzie interweniowała ochrona... liczę że nie będzie dochodzić do takich sytuacji i sami zainteresowani kąpielą, będą tego czasu pilnować...

Offline Thorgrim

• Majster
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 02, 2012, 01:50:34 pm »
Dodam tylko, że kobiety mogą doprowadzać do interwencji ochrony. Nikt nie będzie bardzo zły z tego powodu.
71:5