Autor Wątek: Low Orkon - High Orkon???  (Przeczytany 8135 razy)

Offline Thorgrim

• Majster
  • Użytkownicy
Odp: Low Orkon - High Orkon???
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 13, 2012, 10:55:18 pm »
Eh te jarmarki O0
71:5

Offline Morgul_[WS]

• Sgt. Patologia.
  • Użytkownicy
  • Blargh
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 14, 2012, 12:43:09 am »
Nie ma to jak low fantasy gdzie wychylając się zza drzewa obrywasz 5 pierunami kulistymi w twarz. W sumie tyle pamiętam z 08+
GTP - Grupa Tworząca Problemy

Offline apollyon

• Użytkownicy
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 14, 2012, 08:34:33 am »
dzięki Shamann... przywróciłeś spokój mojej duszy, że jeździłem na jakieś inne konwenty...
Bez szyn, Bez trakcji, napędzana ciałami grzeszników, niosąca terror i grozę, pędzącą na zderzenie z dobrem, ognistą wstęga zaznaczająca swoją drogę, wśród kłębów czarnego dymu, dając znać gwizdkiem parowym odjeżdża PKS- Piekielna Kolej Szatana<br />71:5

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
    • Konwent Fantastyki Steam&Sword
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 14, 2012, 10:19:07 am »
Oj musi ci się naprawdę Ape nudzić w pracy jak zajmujesz sobie głowę takimi głupotami jak rozdzielanie wątków... Przecież i tak wszyscy aktywni użytkownicy na forum się w tym temacie wypowiedzieli więc to żaden offtop. Chyba że boisz się nagany od Małego, za burdel w wątkach?  O0

Offline Mały

• Użytkownicy
Odp: Quest... ions
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 14, 2012, 11:08:31 am »
śmiej się Bestia śmiej, a ja siedzę i zapisuję w kajecie kto jest be a kto cacy a potem wezmę ten kajet i rozniecę nim ogień (eng. FLAME) i będzie się działo oj będzie

EDIT:
ej... przenoszenie postów do których się odnoszę jest nie fair, proszę przenieść teraz też i mój... bo kajet czeka niecierpliwie
...We just dinged them!...

Offline apollyon

• Użytkownicy
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 14, 2012, 11:09:30 am »
działam w zakresie moich obowiązków jak mogę najlepiej... zobowiązałem się powyżej do wyczyszczenia - jak mówię tak robie...
Bez szyn, Bez trakcji, napędzana ciałami grzeszników, niosąca terror i grozę, pędzącą na zderzenie z dobrem, ognistą wstęga zaznaczająca swoją drogę, wśród kłębów czarnego dymu, dając znać gwizdkiem parowym odjeżdża PKS- Piekielna Kolej Szatana<br />71:5

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 14, 2012, 11:49:50 am »
Spoko Ape dostaniesz marchewkę.

Btw. Masz świadomość, że takie przenoszenie wątków, może utrudnić pracę Kajtkowi przy drukowaniu?

Offline apollyon

• Użytkownicy
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 14, 2012, 12:01:10 pm »
wierzę, że Kajtek jest szybszy niż ja i wydrukował już temat przez przeniesieniem... jemu się należy nawet rzepa za to...

Offline Mały

• Użytkownicy
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 14, 2012, 12:59:48 pm »
chyba rzepak ... przecież wszyscy wiedzą że Kajtek lubi tłoczyć (bo nie ryć... rycie lubi dudek a chłopaki mają ściśle określoną specjalizację i nie wchodzą sobie w kompetencje ani jak wół do karety)
...We just dinged them!...

Offline matmis

• Użytkownicy
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 14, 2012, 01:15:59 pm »
Do tematu, panie i panowie: bo low jest wtedy gdy postacie mają przeciętnie jeden, góra dwa punkty życia, od czterech w górę jest już high, a o przypadek z trzeba punktami życia toczą spory najstarsi highlanderzy 8)

Offline KURA

• Użytkownicy
  • Moduł Pamięci Zewnętrznej
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 14, 2012, 02:04:57 pm »
Spoko Ape dostaniesz marchewkę.

Banana ;)

Przygotowania do roli życia, w LARPie rozpisanym na dekady

Offline kenny

• a co to ? :D
  • Użytkownicy
  • jacy oni powazni i jacy mezni xD
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 17, 2012, 12:36:05 am »
ja tam chcialbym zobaczyc to low fantazy, niby low to mlotek byl z zalozenia ale prawie nikt nigdy do tak nie prowadzil, róznice sa niewielkie, prucz umiejetnosci, ze smok to jednak smierc na miejscu a nie srednie wyzwanie, to okradajacei w karczmie a nie w niej spisz spokojnie kazdy na ulicy nie ma zebów bo pasty nie bylo i polowa che cie okrasc albo zgwalcic, a palladyni sa zadszi niz jednorozce, mi tam by sie podobalo, i walki byly by rzadsze ba latwiej zgonac, z reki podzednego zlodzieja nawet , a nie ze z reki demana
hym tak wlasciwie to w hi po ulicy chodza demony i wrózki i wiedzmy wiec wciaz kazdy che cie zabic ;p
 tylko w low postacie sa bardzij wyrównane :D
The question is: what is "Mahna, mahna"..? The question is: who cares?

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 17, 2012, 08:29:15 am »
Co kenny napisał?  ???

Offline Thorgrim

• Majster
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 17, 2012, 10:17:20 am »
Prawdę O0

High mam na co dzień. W fantasy lubię low ;p
71:5

Offline kenny

• a co to ? :D
  • Użytkownicy
  • jacy oni powazni i jacy mezni xD
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 17, 2012, 12:12:15 pm »
napisałem ze ja wole low fantazy, bo jest tam mniejsza szansa na nie wyrównane postacie, i ludzie bardziej boja sie zginać bo jest wysoka szansa śmierci, wiec larpy polegają na myśleniu a nie na biciu
The question is: what is "Mahna, mahna"..? The question is: who cares?