Autor Wątek: Logistyka Orkonowa - temat ogólny  (Przeczytany 13898 razy)

Offline Schamann

• były
  • Moderator Globalny
  • Użytkownicy
  • Bubo bubo
Odp: Logistyka Orkonowa - temat ogólny
« Odpowiedź #75 dnia: Lipiec 01, 2012, 04:38:37 pm »
Rozumiem, ale dyskusja na ten temat nie leży w naszej (w sensie żadnego z nas dwóch) kompetencji. Moje zdanie nic tu nie znaczy, a cudzego nie podejmuję się prezentować.
I don't owe anything
I don't owe anyone
Shoot pride for all it's worth
I don't belong

Offline JeRzy

• Highly flammable
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #76 dnia: Lipiec 01, 2012, 04:40:28 pm »
A czy musimy mieć kompetencje, żeby dyskutować? Popatrz na Sejm - oni nie tylko dyskutują, ale nawet ustanawiają prawo.
"The problem is some people gonna try to convince you
That they know the answer no matter the question
Be wary of those who believe in a neat little world
Cause it's just fucking crazy you know that it is
Eh hee yeah amanaya yeaha yeah eh eh amana"

Dave Matthews - "Eh Hee"

Offline Schamann

• były
  • Moderator Globalny
  • Użytkownicy
  • Bubo bubo
« Odpowiedź #77 dnia: Lipiec 01, 2012, 04:44:44 pm »
Oni mają do tego kompetencje  O0
I don't owe anything
I don't owe anyone
I don't belong

Offline Luril Ellerion

• Zdziczały elf;)
  • Użytkownicy
  • Nîn o Chithaeglir, lasto beth daer
« Odpowiedź #78 dnia: Lipiec 01, 2012, 05:29:23 pm »
Tak czytam i czytam te wszystkie wypowiedzi, az sama sie na ten temat wypowiem;) tzn stricte na temat logistyki i takich tam dupereli.

Mnie osobiscie absolutnie nie przeszkadzają warunki jakie panują na konwencie- liczy   sie to z kim tden czas spedzam, a nawet zasrana tojka jakos mnie nie odstrasza;) Jedyne czego mi brakowało to np. prysznice polowe. Z przykrością muszę stwierdzić, ze taki polowy jest bardziej hmm... higieniczny(?) niz ten który mielismy do dyspozycji (kurna, jak można pierwszego dnia rozpieprzyć kabinę?). Co do zapchanych non stop kibli- zatory nie wynikały ze źle skonstruowanej kanalizacji tylko z GŁUPOTY, DEBILIZMU I ANALFABETYZMU niektórych przedstawicielek płci żeńskiej. Czym kibl byłay zapchane? Podpaskami i tamponami! Także na to wpływ miał czynnik ludzki.
Knajpa na miejscu jest ok, ale  brak w poblizu sklepu troszke przeszkadza zwłaszcza tym,którzy nie posiadaja jakiegos mobilnego wehikułu;) no ale bez tego   da sie zyć.

Jeżeli zas chodzi o sam teren gry- uwierzcie mi, ze niewielkim kosztem finansowym da sie zrobic genialne domki. jedyne czego potrzeba to chęci. Moi znajomi organizowali tegoroczna impreze na Cedyni. Przyjechali kilka dni przed rozpoczęciem imprezy i w czwórke zbudowali naprawde fajna lokacje. To wszystko da sie zrobić tylko ludzie muszą chcieć.
Сила Славных, кровь или война!<br />Вам во славу пьем чаши до дна!<br />Честь войнам дана, месть брата сильна!<br />\\\\\\\\\\\\\\\"Кровь за кровь!\\\\\\\\\\\\\\\" - бессмертным вновь вторит война!<br /><br />Власть нашей земли!<br />Смерть чуждой крови!<br />Снова в путь свобода нас призвала!

Offline Dźwiedź

• Grupa Scenariuszowa
  • Użytkownicy
  • Niedźwiedź mający święty spokój...
« Odpowiedź #79 dnia: Lipiec 01, 2012, 08:07:28 pm »
Dodaję swoją masę do powagi Szamana i zadziorności Zazy - mi się podoba impreza na której "nie muszę"
Autobiografia Tytuł: Chichoczący niedźwiedź Podtytuł: Ja - Bydle.

Offline Schamann

• były
  • Moderator Globalny
  • Użytkownicy
  • Bubo bubo
« Odpowiedź #80 dnia: Lipiec 01, 2012, 08:48:35 pm »
Ma masa (niebagatelna sama z siebie), właśnie się podwoiła. (masy Zazy nie liczę bo jej masa mieści się w granicach błędu statystycznego)

bring'em on  8)
I don't owe anything
I don't owe anyone
I don't belong

Offline katu

• Last King of Terrain
  • Użytkownicy
  • Kay-Dub
« Odpowiedź #81 dnia: Lipiec 01, 2012, 10:27:31 pm »
Dodam swoją masę do masy Schamana etc. Może i nie jest tak duża, ale zdecydowanie większa od błędu statystycznego.
Niestety, nie ma sensu, zebyscie czekali na mnie z dyskusją na orkonie w tym roku.
"We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true." - Robert Wilensky

Offline Berserker

• Użytkownicy
« Odpowiedź #82 dnia: Lipiec 01, 2012, 11:50:57 pm »
Ej, co jest, me miano pada tu częściej niż propozycje zmian w szkolnictwie i ubezpieczeniach.
Tak, jestem z tych co na Orkon przyjeżdżają odpocząć i odreagować stresy codzienne, więc ważniejsze dla mnie jest towarzystwo fajnych ludzi, niż gry, prysznice i zapchane kible, zatem me skromne 70kg dorzucam do masy Schamannowo-Zsazsowo-Dźwiedziowej.
Jednakże chętnie porozmawiałbym przy browarku z Małym, Greyem i Bestią i spokojnie wysłuchał ich argumentów i pomysłów.

Jednego tylko nie rozumiem. Jak próbuje Małego gdzieś wyciągnąć (góry, woda, las) to ni hu hu, w larpy nie gra, w rpg nie gra. Najchętniej spędzałby dni smażąc się u Raffiego na ganku, a tu nagle taki reformator i rozwojowiec  ;). Wie ktoś jak to leczyć?  ;D
Moja Pani jest piękna i młoda
Elficki książe właśnie zrobił jej loda

Offline Zsa-Zsa

• Legendarna Biała Gęś
  • Administrator
  • Użytkownicy
  • koleżanka nie-sympatyczna
« Odpowiedź #83 dnia: Lipiec 02, 2012, 01:56:29 am »
(masy Zazy nie liczę bo jej masa mieści się w granicach błędu statystycznego)

I tak oto Zsa-Zsa położy się spać w lepszym humorze :D
Ostatni krzyk, łabędzia nuta<br />I dalej nic w teatrze lalek<br />Ogólnie mówiąc - life is brutal<br />Poza tym wszystko doskonale.

Offline Grey

• Król Smról
  • Promo
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #84 dnia: Lipiec 02, 2012, 10:28:31 am »
Grey dyskutujący o Orkonie na Orkonie z szacownym gronem Orkonowym - to by było zabawne :) Podyskutuję z wami o czymkolwiek po to tylko, by dodać sobie nieco blasku poprzez odbijanie go od was :P Może jakiś miś pomyśli wtedy, że jestem ważny :D
Mały jestem, niby nic,
lepszy niż zepsuty rydz.

Znane powiedzenie Goblinów Królewskich

Offline Schamann

• były
  • Moderator Globalny
  • Użytkownicy
  • Bubo bubo
« Odpowiedź #85 dnia: Lipiec 02, 2012, 11:03:17 am »
wzruszyła mnie ta mała trupia główka  ;)
I don't owe anything
I don't owe anyone
I don't belong

Offline Akinomaja

• Białe Szaleństwo/Czarny Humor
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #86 dnia: Lipiec 02, 2012, 01:37:38 pm »
W sumie to,co naskrobałam w 1 poście nadal jest aktualne,w sumie mnie to nie dziwi:)
Dołożę nieco emocji - jak to czytam, a nawet kiedy - czuję się jak dziecko pomiędzy kłócącymi. Się rodzicami i jak tak dalej pójdzie, to się potnę ;)

Podejście bardziej 'pro' do organizacji ma ten minus dla mnie, że na to konto coś ginie w wymiarze niemierzalnym (towarzyskim). Zdaję sobie jednak sprawę, że choć różnorodność jest potrzebna, to konsekwencją jest większa rywalizacja.

Generalnie skracając się - postawiłabym na ewolucję, to się sprawdza :);czyli pewne zmiany, np.usprawnienia ok, ale reszta niech się toczy. Jeśli za parę lat się okaże, że Orkon stał się po prostu zjazdem starych znajomych, którzy raz do roku zsynchronizują zegarki, to i tak będę rezerwować urlop, żeby z nimi w krzakach posiedzieć. (nie będę upierać się przy konkretnych krzakach). Wolę mieć miłe orkonowe wspomnienia, spróbować czegoś innego niż patrzeć na mutację. 

Tak mi jeszcze przyszło do głowy, jak już oczywiście nie mogłam się oderwać od malowania golasów i ptaków - że starość nie radość, a młodość nie wieczność :) I trzeba dbać o siebie odpowiednio do wieku, przychodzą zmarszczki i inne takie, nie trzeba ich eksponować, ale zaciągać za uszy też nie ma sensu. Naturalną konsekwencją dojrzewania /tego, że Orkon jest prawie lub najstarszy w Polsce/ jest i przejrzewanie....fermentacja...alkohol.

Ogólnie, oględnie i omamijnie rzecz ująwszy: wolałabym nie szprycować Orkonu botoksem.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2012, 11:58:51 pm wysłana przez Akinomaja »
Kocham Jima Hensona i odkurzacze.Zgłoski nosowe.Pstrykać pstryczkami.Czerwone żelki.Odpowiednio długie kołdry.Wyrażenia przyimkowe.Masło, myślniki, reptilia.NOŻYCZKI pod każdą postacią. Cośtamcośtam,BHP!!brakmolik a m i k a d z eboo-mar-rangSusumo Yokota(i nie zapominajmy o burakach)liskiliskiliskil

Offline Dzwoneczek

• Użytkownicy
« Odpowiedź #87 dnia: Lipiec 03, 2012, 09:47:59 pm »
Mój post co prawda nie jest częścią powyższej dyskusji, ale myślę, że pasuje do tego tematu.

1. Czy w tym roku na jakieś 2 dni przed konwentem można by powiesić na skrzyżowaniach w Smoleniu strzałki z napisem "Orkon"? W zeszłym roku miałam pewne problemy z trafieniem na miejsce. Pytani po drodze ludzie też nie wszyscy wiedzieli gdzie to dokładnie jest. Umieszczenie strzałki na drzewie nie wymaga wiele wysiłku, a na pewno ułatwiłoby to życie wielu miśkom. Czy jest ktoś chętny by się tego podjąć?

2. Czy ktoś rozważał wprowadzenie na Orkonie segregacji śmieci: puszki, butelki, cała reszta?
Czy jest w ogóle taka możliwość? Złom z puszek i butelki zwrotne mogłyby być wymienione na kolejne pełne butelki ;) Wiem, ze nie zmusi się wszystkich do segregacji, ale dobrze by było dać chętnym taką możliwość.
„Cokolwiek zamierzasz zrobić, o czymkolwiek marzysz, zacznij działać.
Śmiałość zawiera w sobie geniusz, siłę i magię.”
- Johann Wolfgang Goethe

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
    • Konwent Fantastyki Steam&Sword
« Odpowiedź #88 dnia: Lipiec 03, 2012, 09:55:19 pm »
1. Nie - chyba że ktoś się znajdzie kto to zrobi
2. Było rok temu, wszyscy to olewali.