Autor Wątek: Turniej WOJOWNIKÓW - "chłopcom dziękujemy"  (Przeczytany 4505 razy)

Offline Sekta

• GTM - Porucznik Rezerwy
  • Użytkownicy
  • chyba boję się kobiet...
    • ja
Odp: Turniej WOJOWNIKÓW - "chłopcom dziękujemy"
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 10, 2012, 09:51:59 am »
rozumiem, że można tu o tym waszym pomyśle podyskutować??
- imo to co widziałem 2lata temu w smoleniu jak walczyli pokazowo Ap z Thorgrimem w ogolę mi się nie podobało - ale widocznie dla każdego coś dobrego. Również dotychczasowe zasady walki "orkonowej" w praktyce wychodziły jak to Grey  napisał "śmiesznie" . (szczególnie w walkach na krótkie bronie) . JA pokładam za to nadzieję w tegorocznych zasadach "STOP PERKUSJI"  i one połączone z 100% polem trafienia w turnieju wojowników oraz liczeniu trafień mogą pokazać coś fajniejszego w walkach bezpieczniakami.

tak się kończą nocne igraszki.. .....               

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
    • Konwent Fantastyki Steam&Sword
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 10, 2012, 10:05:55 am »
A jaka jest główna nagroda bo nie wiem czy chce mi się spocić bijąc was?

Offline Thorgrim

• Majster
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 10, 2012, 10:10:25 am »
To co było dwa lata temu było do dupy z jednego względu. Użyta broń nie powodowała żadnych obrażeń, zero bólu, Jedyne co było to postępujące zmęczenie. Więc można się było naparzać nie zważając na nic. Dostanie odpowiednią pałą od razu wyleczy z takich zapędów.
71:5

Offline apollyon

• Użytkownicy
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 10, 2012, 10:15:54 am »
eeeeee.... nie powodowała bólu? Ok, rozwaliliśmy wtedy 5 toporów, ale jak już się okładaliśmy ułomkami tych toporów, to ja bym powiedział co innego...

to ja to chyba jednak jeszcze przemyślę
Bez szyn, Bez trakcji, napędzana ciałami grzeszników, niosąca terror i grozę, pędzącą na zderzenie z dobrem, ognistą wstęga zaznaczająca swoją drogę, wśród kłębów czarnego dymu, dając znać gwizdkiem parowym odjeżdża PKS- Piekielna Kolej Szatana<br />71:5

Offline Thorgrim

• Majster
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 10, 2012, 10:25:38 am »
Ok, ułomkami trochę bolało :P, ale to inny efekt. Nie było tego, co dzieje się po uderzeniu rękawicą np. Tylko siniak i trochę bólu, bo masa była żadna.
Pobawimy się na miejscu i potestujemy.

Offline apollyon

• Użytkownicy
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 10, 2012, 11:35:32 am »
Thor, a te pały to będą robione normlanie - na rurze, włóknie czy będziesz to czymś dociążął, albo stosował inny materiał??

i to będa pały czy topory??

bo ja bym chciał topory, choć są dość nie trwałe... ale napewno lepiej to będzie wyglądać...

stajemy do walki w jakimś stroju (znaczy się szarawary i buty), czy można na sportowo (znaczy bojówki) ... to istotne, zwłaszcza jeśli chodzi o buty...
Bez szyn, Bez trakcji, napędzana ciałami grzeszników, niosąca terror i grozę, pędzącą na zderzenie z dobrem, ognistą wstęga zaznaczająca swoją drogę, wśród kłębów czarnego dymu, dając znać gwizdkiem parowym odjeżdża PKS- Piekielna Kolej Szatana<br />71:5

Offline Thorgrim

• Majster
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 10, 2012, 01:09:04 pm »
Na rurze. Nie będę dociążał. Samo uzyska odpowiednią masę. Wytłumienie będzie też bardziej ściśnięte.
Nie ma problemu z nie niszczącymi się toporami. Tylko pierdyknięcię będzię mniejsze. Hmm, ogarniemy to w niedzielę, jak będziesz miał chęć. Usiądziemy sobie przedysktujemy i zrobimy ten turniej w trakcie konwentu. Będę miał materiał i wykonam broń uwzględniającą odpowiednią moc i wasze (twoje) sugestie.
Jeśli razem się w to zaangażujemy wyjdzie fajnie, w miarę "bezpiecznie" i zrobimy to na kolejnych Orkonach, jeśli ludziom się spodoba.

Jeśli w ramach oficjalnego klimatycznego eventu będzie się coś odbywać (np. finały) to w strojach. Buty mimo wszystko powinny zapewniać stabilny krok. Dla mnie mogę być nieklimatyczne.

Offline Sol

• Użytkownicy
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 11, 2013, 01:28:04 pm »
Szanowne wojaki chciałbym wznowić ten wątek, jakiej potrzebujecie pomocy aby to odbyło się na tym Orkonie? Bo bardzo chętnie bym wziął udział :P Tak tak na własną odpowiedzialność :D Ilu jest potrzeba zawodników aby się to odbyło?
Nie każde złoto jasno błyszczy, nie każdy błądzi kto wędruje.

Offline apollyon

• Użytkownicy
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 07, 2013, 08:08:26 am »
no... w sumie też mnie jakoś tak dzisiaj naszło, że potrzebuje się wyżyć, a na orkonie potrzebować będę tym bardziej... fajnie by było, gdyby doszło do skutku...

Offline Chloru

• Gibberling
  • Promo
  • Użytkownicy
  • Designed to die!
    • Gibberling Press
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 08, 2013, 02:31:02 am »
Ja mam tylko taką prośbę... Zbieram zęby wojowników. Jeżeli jakiś stracicie to płacę dwa piwa za ząb. Wam już się i tak nie przyda:)

Offline Hisja

• Moderator Globalny
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 08, 2013, 10:57:32 am »
Pamiętam turniej jak Ape jako jedyny odważył się walczyć z niewiastą, za co został wyróżniony przez publiczność możliwością kolejnego pojedynku tym razem już z mężczyzną.

Ja od razu zaznaczam, że udziału w turnieju nie wezmę (ja z bronią sieję zniszczenie jak Kurt mnie próbował uczyć Edajn prawie stracił oko) ale chętnie popatrzę. Warto by był on zorganizowany tak, żeby nie odbywał się równolegle z turniejem bardów czy magów, bo bywa tak że miewamy wojowników-bardów lub bardów-magów lub magów-wojowników. 

Offline apollyon

• Użytkownicy
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 08, 2013, 12:00:51 pm »
i dodajmy, że walczyłem sztyletem przeciwko długiemu mieczowi - taki byłem rycerski....

Offline Hisja

• Moderator Globalny
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 08, 2013, 12:39:44 pm »
prawda