Autor Wątek: LARP NA "K"  (Przeczytany 1158 razy)

Offline Kajtek

• natejak rechas
  • Użytkownicy
LARP NA "K"
« dnia: Lipiec 09, 2012, 08:27:52 pm »
Jak doskonale wiadomo (tym z Was, którzy o tym wiedzą) - co roku na Orkonie odbywa się larp, który nie ma swojego opisu w informatorze (z powodów, o których Wam wiadomo). Jeżeli ci z Was, którzy wiedzą o czym piszę pomogą w jego organizacji - to rok 2012 nie będzie wyjątkiem. W pojedynkę nawet chochoł tego nie ogarnie.

W tym roku składa się tak, że pomocy potrzebuje Cin i ja. Zamiast dyskretnego wątku na forum dzięki któremu moglibyśmy się ogarnąć jest dyskretna grupa na facebooku. Cin na facebooku nazywa się Karolina Stangret, a ja Kajetan Sacher. Wiesz o czym piszę, odezwij się na fejsie do Cin lub do mnie, dodamy Cię do grupy, policzymy się i zrobimy tak, żeby było suto, sowicie i, co być może najważniejsze, srodze.

Maksymalnie 300; pozostało znaków: 262

Offline Luna

• Użytkownicy
Odp: LARP NA "K"
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 10, 2012, 08:31:04 am »
W końcu jakieś wieści!

Btw Kajo.. odbierz wreszcie ten cholerny telefon, ciulu!
"Pokonaj słabych wrogów, z silnych uczyń przyjaciół" ;)

Offline apollyon

• Użytkownicy
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 10, 2012, 08:34:39 am »
no odbierz telefon...

i miałeś mi dać znać co mam robić na misiówce...
Bez szyn, Bez trakcji, napędzana ciałami grzeszników, niosąca terror i grozę, pędzącą na zderzenie z dobrem, ognistą wstęga zaznaczająca swoją drogę, wśród kłębów czarnego dymu, dając znać gwizdkiem parowym odjeżdża PKS- Piekielna Kolej Szatana<br />71:5

Offline Kajtek

• natejak rechas
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 10, 2012, 10:59:54 am »
osz ty małpo złośliwa jeden z drugą, a za tego ciula zrobię Ci karę i zadzwonię do Ciebie osobiście (potem ty oddzwonisz do mnie, bo masz 400 darmowych minut, a ja tylko 300 i to płatnych). a Tobie Ape to takie rzeczy naopowiadam, że się zamienisz w logistyka Sorontaru cztery lata temu.
Maksymalnie 300; pozostało znaków: 262

Offline Schamann

• były
  • Moderator Globalny
  • Użytkownicy
  • Bubo bubo
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 10, 2012, 02:29:12 pm »
ode mnie nie odbieraj
I don't owe anything
I don't owe anyone
Shoot pride for all it's worth