Autor Wątek: Zawiercie-Wolbrom  (Przeczytany 3334 razy)

Offline owsianka

• Użytkownicy
Zawiercie-Wolbrom
« dnia: Lipiec 12, 2012, 10:34:57 pm »
Jak to jest z tymi rzekomymi busami? Jeden link podany na stronie nie działa, a jeden pokazuje linię wolbrom-kraków. Jeździ cokolwiek do Smolenia?

Offline Akinomaja

• Białe Szaleństwo/Czarny Humor
  • Użytkownicy
Odp: Zawiercie-Wolbrom
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 12, 2012, 11:08:50 pm »
Jak to jest z tymi rzekomymi busami? Jeden link podany na stronie nie działa, a jeden pokazuje linię wolbrom-kraków. Jeździ cokolwiek do Smolenia?

na trasie Zawiercie- Wolbrom nie wiem, ale z Krk jeżdżą co 10 min.busy do Wolbromia, 6,5 zł
Kocham Jima Hensona i odkurzacze.Zgłoski nosowe.Pstrykać pstryczkami.Czerwone żelki.Odpowiednio długie kołdry.Wyrażenia przyimkowe.Masło, myślniki, reptilia.NOŻYCZKI pod każdą postacią. Cośtamcośtam,BHP!!brakmolik a m i k a d z eboo-mar-rangSusumo Yokota(i nie zapominajmy o burakach)liskiliskiliskil

Offline owsianka

• Użytkownicy
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 13, 2012, 12:38:24 am »
no właśnie, a podobno w zamierzchłych czasach jeździły na linii Zawiercie-Wolbrom... ja dojeżdżam do Zawiercia pociągiem, to pilno mi dostać się stamtąd do Smolenia bez 3-godzinnego objeżdżania Krakowa.

Offline Schamann

• były
  • Moderator Globalny
  • Użytkownicy
  • Bubo bubo
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 13, 2012, 12:40:24 am »
jeżdżo rzekomo na trasie Krk-radomsko-Krk, zawiercia chyba nie majo po drodze
I don't owe anything
I don't owe anyone
Shoot pride for all it's worth
I don't belong

Offline matmis

• Użytkownicy
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 13, 2012, 01:25:52 pm »

Offline owsianka

• Użytkownicy
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 13, 2012, 01:36:31 pm »
Wielkie dzięki  :) a wiadomo ile bilet kosztuje? I jak w niedzielę można się wydostać ze Smolenia?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 13, 2012, 02:35:09 pm wysłana przez owsianka »

Offline KOVAL

• Użytkownicy
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 13, 2012, 02:41:08 pm »
w zeszłym roku jeździł taki z Zawiercia
odjazd spod pawilonu vis-a-vis dworca pkp - to prywatne linie, wisi tam kilka rozkładów ale na żadnym rozkładzie nie ma Smolenia - trzeba się domyślić który jedzie na odcinku Pilica-Wolbrom albo spytać kierowcę któregokolwiek to powiedzą który to ten właściwy 
a jak dobrze zagadać z kierowcą to Was wysadzi przy samej tej bocznej drodze na teren Orkonu (mi wystarczyło powiedzieć że chodzi o ta drogę "przed Smoleniem od Pilicy" i ze to skręt do ośrodka i zamku - czy jakośtak - kierowca busika świetnie zna okolicę)