Autor Wątek: Orkon on-line :P  (Przeczytany 2777 razy)

Offline Zsa-Zsa

• Legendarna Biała Gęś
  • Administrator
  • Użytkownicy
  • koleżanka nie-sympatyczna
Orkon on-line :P
« dnia: Lipiec 15, 2012, 05:00:06 am »
Dajcie jakąś relację z Orkonu, dla tych, co za morzem :P
Ostatni krzyk, łabędzia nuta<br />I dalej nic w teatrze lalek<br />Ogólnie mówiąc - life is brutal<br />Poza tym wszystko doskonale.

Offline katu

• Last King of Terrain
  • Użytkownicy
  • Kay-Dub
Odp: Orkon on-line :P
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 15, 2012, 07:25:25 pm »
abo oceanem. :p
"We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true." - Robert Wilensky

Offline Akinomaja

• Białe Szaleństwo/Czarny Humor
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 16, 2012, 08:24:21 pm »
Byłam, zaliczyłam 2 orły, wróciłam :)

Pierwszego dnia /nieoficjalnego, bo piątek/ było już bardzo konwentowo - kalosze, deszcz i planszówki. I gzy. Należy znaleźć dąb - podobno działa odpychająco.
Pogoda w kratkę, ale w sumie w kratce mi do twarzy - słońce, deszcz, maszyny budowlane /ładowarka i ładowarko-spycharka? - zielona - są plany, żeby przerobić ją na bezpieczną/ i harcujący konwentowicze wprowadzali sielski nastrój Bollywood. Nie bez znaczenia dla tego jest fakt, że toie stoją odpowiednio daleko, aczkolwiek za piaskowiskiem - miejmy nadzieję, że nie popada. Prysznice miały stanąć lada dzień. Dudek produkuje gruzły. Była pierwsza wizyta karetki - wybity bark.

Pali się. Śpiewa. Pije. Są nawet tacy, co rekwizyty w barze kończą. Jest megafon. Kartacze /ze szczypiorkiem/ i hotdłoogi /bez/ good (ale trzeba dopłacać do ketchupu). Do jajecznicy dają niesamowity chleb! /inny niż ten yin-yang do parówek/.  Bar czynny do +-2.

Tęsknimy i nie możemy się doczekać, żeby pozadawać Wam głupie pytania na żywo.
(np.
- Gdzie jest twoja ładowarka?
- W torbie w Smoleniu.
- A nie, bo tutaj!).

« Ostatnia zmiana: Lipiec 16, 2012, 08:30:57 pm wysłana przez Akinomaja »
Kocham Jima Hensona i odkurzacze.Zgłoski nosowe.Pstrykać pstryczkami.Czerwone żelki.Odpowiednio długie kołdry.Wyrażenia przyimkowe.Masło, myślniki, reptilia.NOŻYCZKI pod każdą postacią. Cośtamcośtam,BHP!!brakmolik a m i k a d z eboo-mar-rangSusumo Yokota(i nie zapominajmy o burakach)liskiliskiliskil

Offline Zielony

• Użytkownicy
    • http://forum.larpy.pl/
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 16, 2012, 08:50:59 pm »
prosze o podanie poziomu grubości. odbiór
http://www.myspace.com/astonmartinipl !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Offline Akinomaja

• Użytkownicy
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 16, 2012, 09:24:12 pm »
prosze o podanie poziomu grubości. odbiór

nie wiem, zalało słupek z kreską
Kocham Jima Hensona i odkurzacze.Zgłoski nosowe.Pstrykać pstryczkami.Czerwone żelki.Odpowiednio długie kołdry.Wyrażenia przyimkowe.Masło, myślniki, reptilia.NOŻYCZKI pod każdą postacią. Cośtamcośtam,BHP!!brakmolik a m i k a d z eboo-mar-rangSusumo Yokota(i nie zapominajmy o burakach)liskiliskiliskil

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
    • Konwent Fantastyki Steam&Sword
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 16, 2012, 09:26:46 pm »
Nie qumam tego... od roku pisałem że będę w drugim, nie pierwszym tygodniu orkonu...

Offline Akinomaja

• Użytkownicy
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 16, 2012, 09:48:31 pm »
Znaczy ktoś zalał czy też ktoś był zalany, nie pamiętam.

Offline Duku

• Użytkownicy
  • Świniobicie...
    • http://www.bialabrama.prv.pl
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 18, 2012, 11:51:44 am »
Grubo jest !  O0 byłem na weekend z poniedziałkiem, wracam w sobotę :)
Całowałeś się kiedyś z chopem ... ? Tak ale nie wiem czy z prawdziwym...

Offline Biraxa

• Mery!
  • Użytkownicy
    • Zdjęcia
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 18, 2012, 12:55:25 pm »
Misiówka bohatersko udana mimo trzech gróźb burzy, że zmiecie nas z powierzchni ziemi. Ale przynajmniej podtrzymała dzięki temu klimat wyspy, na której jest mokro, zimno i cholernie ślisko. To taki jeden mały smuteczek. :)
"Czasami ma się ochotę Ci przy*ierdolić, ale zamrugasz rzęsami i ręce opadają."

Offline Duku

• Użytkownicy
  • Świniobicie...
    • http://www.bialabrama.prv.pl
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 18, 2012, 02:04:10 pm »
Misiówka bohatersko udana mimo trzech gróźb burzy, że zmiecie nas z powierzchni ziemi. Ale przynajmniej podtrzymała dzięki temu klimat wyspy, na której jest mokro, zimno i cholernie ślisko. To taki jeden mały smuteczek. :)
Cieszę się że uważasz że udana :) bo mieliśmy stany lękowe już że to nie wypali  8) fakt że ślizgawica konkret była na tych podejściach i zejściach, a cały teren LARPA zszedłem chyba z 5 razy w jedną i drugą stronę  O0
Całowałeś się kiedyś z chopem ... ? Tak ale nie wiem czy z prawdziwym...

Offline Biraxa

• Mery!
  • Użytkownicy
    • Zdjęcia
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 18, 2012, 11:48:12 pm »
Tylko 5? Zazdrościć! Ja nie dość, ze przeszłam to też koło 5-ciu to przeuciekałam z 3 :D
"Czasami ma się ochotę Ci przy*ierdolić, ale zamrugasz rzęsami i ręce opadają."

Offline Shiva

• Samozwańczy Org-zadymiarz
  • Administrator
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 20, 2012, 11:32:25 am »
Jaktam obozowisko po tych tornadach? Zwiało was? :D
"Nie, nie jestem Ania."

Offline Mały

• Użytkownicy
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 20, 2012, 11:47:48 am »
[...]bo mieliśmy stany lękowe [...]
Tak to jest jak się nie wie które grzybki można jeść a których nie... tych ewidentnie nie można było ;)

Jaktam obozowisko po tych tornadach? Zwiało was? :D
o no właśnie... dołączam się do pytania... jest tam w ogóle po co jechać znowu? bo w internetsach cisza - więc albo jest tak super, albo nie ma już niczego ;)
...We just dinged them!...

Offline Akinomaja

• Użytkownicy
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 24, 2012, 01:06:47 pm »
Ale o so choszi? Tornad brak,po prostu klimatyzację włączyliśmy

serio,dziś jest bardzo ładnie - słońce grzeje, wiaterek chłodzi. Miejmy nadzieję,że naGG nic nie przywieje...no chyba że Małego czy kogoś jeszcze :)