Autor Wątek: Orkon 2012 - dziękujemy!  (Przeczytany 3688 razy)

Offline Zsa-Zsa

• Legendarna Biała Gęś
  • Administrator
  • Użytkownicy
  • koleżanka nie-sympatyczna
Orkon 2012 - dziękujemy!
« dnia: Lipiec 29, 2012, 07:44:16 pm »
Aniu i Cała Aniowa Ekipo - dziękuję za Orkon :) Jak zwykle wakacje były przednie.

Jak wiadomo, ja nie zwykłam się specjalnie rozpisywać, ale dziękuję wszystkim współodpoczywającym, współgrającym, współogniskującym i wszystkim w ogóle.
Pirxowi, że mnie przywiózł i odwiózł dziękuję bardzo bardzo :)

Dziękuję również wszystkim, którzy przytulali Zsa-Zsę i wszystkim, którzy kazali mi następnym razem nie przyjeżdżać bez Sułka - i tak bym to zrobiła (znaczy przyjechała z Sułkiem, nie bez Niego), ale i tak dziękuję.

Do zobaczenia za rok.
Ostatni krzyk, łabędzia nuta<br />I dalej nic w teatrze lalek<br />Ogólnie mówiąc - life is brutal<br />Poza tym wszystko doskonale.

Offline Rotek

• Użytkownicy
  • Machete
Odp: Orkon 2012 - dziękujemy!
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 29, 2012, 10:12:40 pm »
Krótko.
Dziękuję. Za wszystko i wszystkim.
They soon realized they fucked up with the wrong Mexican.

Offline Szymon

• Wolny Strażnik
  • Promo
  • Użytkownicy
    • Moje robótki
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 29, 2012, 11:06:47 pm »
W zasadzie to podziękować muszę wszystkim którzy pojawili się na orkonie, zwłaszcza tym, którzy ze mną rozmawiali, pili, jedli i bawili się.
Dodatkowo dziękuje wszystkim, którzy grali ze mną na gg:) klimat był naprawdę przedni.
Dziękuje też pomocnym sąsiadom za przepchanie przyczepy:) bez was jeszcze bym tkwił na obozowisku.
Dziękuje organizatorom "Rozbitków" i "Świtu czwartej ery" za to, że pozwolili mi się dobrze bawić, organizatorom Warhamera za zjedzenie tego co ugotowaliśmy pomimo wyglądu:)
Organizacji za GG bo wyjątkowo mi się podobała.
Ogólnie dziękuje, teraz pozytywnie naładowany mogę wracać do pracy:)
Leśnikiem chciałbym być
Leśniczkę chciałbym mieć
Leśniczka mówiła mi że kocha mnie

Offline Panika

• Użytkownicy
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 29, 2012, 11:48:04 pm »
Ja bym chciał podziękować wszystkim organizatorom Misji Ratowania Konwentu. Było ich blisko 20. Bez Was byłoby bardzo, bardzo źle. Składam podziękowania także wszystkim tym, którzy musieli wysłuchiwać ode mnie czego brakuje, co jest rozjebane, a co nieprzetransportowane i ile potrzeba na to pieniędzy. Dzięki Waszym pomysłom i chęciom pomocy udało się zorganizować Orkon 2012.

Wielkie brawa z mojej strony dla ekipy scenariuszowej GG. Bawiłem się niezwykle przednio, a kiedy przypadkowo trafiłem do świątyni gra nabrała dodatkowego rozpędu. Wiem już jak interpretować grafikę na okładce informatora i plakietki. :) Świat był naprawdę bardzo bogaty, a idea planowania podróży może i wymęczyła moje nogi, ale spełniła swój cel będąc jednocześnie dobrym pomysłem.

Nie sposób wymienić wszystkich, którzy sprawili mi dużo dobrej zabawy na tym Orkonie. Dobrzy ludzie, chwała Wam. :)

Offline kenny

• a co to ? :D
  • Użytkownicy
  • jacy oni powazni i jacy mezni xD
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 30, 2012, 09:52:13 am »
to ja tez podziekuje a co mi tam :) !!!!!
The question is: what is "Mahna, mahna"..? The question is: who cares?

Offline Schamann

• były
  • Moderator Globalny
  • Użytkownicy
  • Bubo bubo
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 30, 2012, 10:00:27 am »
Bardzo dziękuję

organizatorom MRK, za uratowanie co się dało

Lunie i Miśkowi, za współorganizowanie LARPa, i wszystkim graczom, którzy dostarczyli nam setnej zabawy, a mam nadzieję że też sobie.

organizatorom Rozbitków - za LARPa

Filipowi za przywrócenie mi wiary w grę z Przygodą

Miłce, Świniobiciu en masse, Radarowi i Ape'owi za piwo i pogaduchy

Kajtkowi ekstra, za cierpliwość.
I don't owe anything
I don't owe anyone
Shoot pride for all it's worth
I don't belong

Offline Duku

• Użytkownicy
  • Świniobicie...
    • http://www.bialabrama.prv.pl
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 30, 2012, 10:07:10 am »
dwa proste słowa powinny wyrazić co czuję - dzię kuję  O0
Całowałeś się kiedyś z chopem ... ? Tak ale nie wiem czy z prawdziwym...

Offline Morf

• Król Niechcemisięlandii
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 30, 2012, 11:12:52 am »
Nad Orkonem zbierały się czarne chmury, a wyszło na to, że konwent udał się rewelacyjnie.

Dziękuję Warhammerowej drużynie za dzielne stawianie czoła kolejnym przeciwnością i wszystkim Przeklętym z GG za rewelacyjny klimat, jaki wytworzył się w naszej jaskini z trupem na tronie krześle.

Całej reszcie też dziękuję, a co. :) Piło, jadło i grało się z wami wyśmienicie!
Z zawodu leń, z zamiłowania pożeracz słodyczy, z powołania - niewolnik. Brytfanna lasagne dziennie, oto moja cena.

Offline Morgul_[WS]

• Sgt. Patologia.
  • Użytkownicy
  • Blargh
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 30, 2012, 05:06:25 pm »
Całej organizacji tegorocznego Orkonu - było ciężko ale wam się udało. A GG było przednie.

Ale w szczególności podziękowania należą się:

Sławkowi - Za bycie świetnym duszkiem i baczne obserwowanie mojej misji samobójczej.
Fapcampowi - za imprezy i klimat orkonu jak co roku.
Dolores - Bo nikt nie potrafi gotować na obozowisku tak dobrze jak ona.
Zelestowi - za cierpliwe podejście do moich problemów.
Samalajowi - ze świetnego LARPa l5k
Ekipe warhammera - za zarąbistego Larpa i puszczenie mojej postaci, będąc całkowicie świadomymi jak to się skończy.
GTP - Grupa Tworząca Problemy

Offline Bartosz

• Zjawa z mroków przeszłości
  • Administrator
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 30, 2012, 05:45:52 pm »
Podziękowań mam od jasnej a niespodziewanej, zatem po kolei:

Irze - za wyprawę poszukiwawczo-prysznicową "na psa Anielki" oraz godną i drastycznie antyolewacką postawę organizatorską. :)

Alex, Uli, Drache, Miśkowi i reszcie ekipy pozaplanowego LARPa poszukiwawczo-ratunkowego - dziękuję za to, że nie postanowiliście nie zostawiać swojego człowieka na pastwę losu. Drache dodatkowo jeszcze za wszystkie myszy, które przynosiła ze sobą do obozowiska w trakcie GG. ;)

Vadimowi i członkom MRK - za to, że udało się opanować techniczną stronę konwentu, na co w pewnym momencie wcale się nie zanosiło.

Dagmarze, Lisie, Zelestowi oraz wszystkim tym, którzy zgodzili się zostać choćby na chwilę z moim psem - inaczej nawet wyprawa do tojki byłaby pewnym wyzwaniem, nie mówiąc już o udziale w którymkolwiek z LARPów.

Rotkowi - za spotkanie "przy takim ognisku jak to, kiedyś" oraz inne ogniskowe melorecytacje.

Reszcie graczy, organizatorów, DO oraz anonimowych dusz przesiadujących w barze, na boisku i przy ogniskach - bez Was nie bawiłbym się nawet w połowie tak dobrze, jak się bawiłem.
"Wedle życzenia, Wasza Eminencjo"

Offline Akinomaja

• Białe Szaleństwo/Czarny Humor
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 30, 2012, 05:56:19 pm »
Dzięki dla: OrgANIzacji we wszelakiej jej przejawach /MRK, Gremliny, dobre dusze niezrzeszone..../ za możliwość kolejnych wakacji z Wami.

Dzięki Kajetanowi, Lunie i Jankiemu za luźne GG i okołoGG :)

Dzięki KOtu za MAKARON :D

Wiele jest tych dzięki, mniejszych i większych, więc je dodam i napiszę jeszcze raz wielkie, okrągłe i tłuste DZIĘKUJĘ

Kocham Jima Hensona i odkurzacze.Zgłoski nosowe.Pstrykać pstryczkami.Czerwone żelki.Odpowiednio długie kołdry.Wyrażenia przyimkowe.Masło, myślniki, reptilia.NOŻYCZKI pod każdą postacią. Cośtamcośtam,BHP!!brakmolik a m i k a d z eboo-mar-rangSusumo Yokota(i nie zapominajmy o burakach)liskiliskiliskil

Offline Sol

• Użytkownicy
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 30, 2012, 08:08:03 pm »
Przede wszystkim dziękuję wszystkim z zajazdu pod toporem bo są bardziej ogarniętymi miśkami niż wielu wetów i czegoś takiego jak zrobili na Orkonie jeszcze nie widziałem.
Dziękuję wszystkim którzy zaszczycili swoją obecnością moją kuchnie, przepraszam każdego dla kogo zabrakło i komu nie smakowało obiecuję, że za rok się poprawię.
Dziękuję Sekcie za pożyczenie auta i Tigerowi za poprowadzenie go kiedy nikt inny by tego nie zrobił.
Dziękuję Michałowi za podwiezienie do Wolbromia z bagażami.
Dziękuję Gobosowi oraz każdemu kto podrzucił mnie do Pilicy lub z powrotem.
Dziękuję Desantowi za Przepis na Truciznę na Smoki.
Dziękuję Alkowi za 4 Piki.

DZIĘKUJĘ Michałowi, Gobosowi, Grajasowi, Alkowi, Thorgrimowi, Luril, Wioli, Pawłowi, Lote, Wiewiurze, Jankowi, Witkowi, Malfojowi, Tetriss, Mikiemu, Morchołtowi, Szymonowi.

Za Przyjaźń.

Dziękuję Zuoli za cel w życiu.

Niezależnie od tego czy jesteście wierzący czy nie NIECH WAS WSZYSTKICH BÓG BŁOGOSŁAWI.
Nie każde złoto jasno błyszczy, nie każdy błądzi kto wędruje.

Offline Komuch

• Osobisty Sekretarz I Sekretarza KC PZPR
  • Użytkownicy
  • Bo oranżada była w szklanych butelkach
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 31, 2012, 10:53:03 am »
Na samym początku podziękowania dla Orkonu - dla organizacji i dla wszystkich tych co tworzą to magiczne wydarzenie. Dziękuję!
Przed Orkonem miałem bardzo ciężki okres w życiu. Było źle, tak źle, że nie chciałem i nie miałem siły jechać do Smolenia. Ale wszystko przestało mieć znaczenie, gdy rozpoczął się Orkon. Uratowaliście Mnie!

A więc po kolei - Dziękuję:

Wircynowi - za to, że namawiał mnie bym jednak przyjechał i w ogóle za całokształt
Adzie - za to, że brała ze mną udział w corocznym mini-larpie "Gdzie jest Wircyn?
Akirze - za to, że ogarniał LARPy przed Orkonem i dopisywał mnie do każdej swojej grupy
PGF-owi - za przyjazd, za udowodnienie że gracze z Przemyśla są zajebiści no i za ognisko i zabawę
Akerowi - za party hard
Alice - za party less hard ;)
Kurze i ekipie z Piekła - już wy wiecie za co :P
Ape'owi - bez Ciebie Orkon to nie Orkon
Fionce - za te oczy ;)
Korze - za to, że wzięła za mnie wartę samochodową i mogłem się napić pierwszy raz od 5 dni
Farmerowi - za wypad nad wodę
Greyowi i jego ekipie - za najlepszego larpa na tym Orkonie (szkoda tylko, że nie było bardziej wybuchowo ;) )
Lunie, Miśkowi i Schammanowi - za drugiego najlepszego LARP-a - (może jakaś kontynuacja? koniec college'u?)
Michałkowi i innym Michałkom - za fort! za fort !! za fort !!!
GTS-owi - za powierzenie mi scenariuszowej roli, bawiłem się setnie i mam nadzieję, że sprostałem waszym oczekiwaniom
Vadimowi - logistyka to Ty!
Iwanowi - za kolejny Orkon z rewelacyjnymi koszulkami
ekipie Przeklętych - za klimat i za grę na GG
Kajtkowi - za towarzystwo na porannej warcie
Kotowi - za wspólne śniadania i historię o miodzie
Edainowi - za jego uśmiechniętą buźkę, która raduje me serce i duszę :)
Cin - za pijackie zwierzenia i za to, że uświadomiła mi, że wszyscy tak mamy ;)
Funkcjonariuszom Ochrony - za wzorową służbę
Jeziorowi - za genialną Neuroshimę, który gdyby tak szybko nie została przerwana byłaby najlepszym LARPem Orkonu
Berserkerowi - za korkociąg i za to, że był tak genialną gnidą, szumowiną, kanalią...(Khordis dopełni wiązankę)
Khordisowi - za pozytywną energię, którą mi przekazywał przy każdym spotkaniu
Rotkowi i Kudłatemu - za srogie bajlando
wszystkim Miśkom - w tym roku byliście naprawdę zacnymi Miśkami (może nie tak dobrymi jak Misie z '08, ale tuż za ;) )
ekipie Fap-Campu - za ognisko, klimat, pieśń i zabawę

last but definitely not least

(nie)dziękuję Pati za to, że zostawiła włączone światła w aucie  ;D
"Filozofowie rozmaicie tylko interpretowali świat, idzie jednak o to, aby go zmienić." Karol Marks

Offline Marianna

• Hrabina Trzy Wina
  • Użytkownicy
    • Who googles your name?
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 31, 2012, 12:49:54 pm »

Pewnie nie uda mi się wymienić wszystkich, ale spróbuję:

• Mojej Mamie ;) - za to, że mnie zawiozła i przeżyła piątkową noc rozpoczynającą Orkon
  • Dorze i Jarkowi - za powrót do domu i za to, że nie wyrzuciliscie mnie z samochodu ze względu na liczbę gratów
  • Wszystkim, którzy bywali na afterach w moim podniebnym pałacu Himmelkrieger Orlovsky (a Kajtkowi za nazwę)
  • Tym, którzy ten pałac rozstawili - Michałkowi i Morgulowi, oraz, tym którzy go złożyli - Glinie i Kozie
  • Świniobiciu za imprezki
  • Gospodarzom Taj Mahalu j.w.
  • Mojemu Minionowi i Strażnikowi Miniona - za służbę ;)
  • Komuchowi, Hisji i Kurtowi za pomoc w szkoleniu Miniona
  • Bartoszowi - za pomoc wirtualną i niewirtualną
  • Dudkowi - za grę na Am-Highschoolu i później
  • Ekipie Cierni w Dupie i Pomorców - zwłaszcza tych, z którymi kończyłam grę
  • Jeziorowi i Enderowi - za questy ;)
  • Akerowi, bo fajny z niego chłopak
  • Solowi, bo też fajny z niego chłopak, a w dodatku umie gotować
  • Małemu, ponieważ każdy powinien mieć swojego Arcywroga
  • Desantowi za nocny spacer na lokację
  • Michałkowi za taniec na łańcuchu ;)
  • Edainowi za odwdzięczenie się za 2010 :)
  • And last but not least: Orgom, organizatorom larpów i wszystkim uczestnikom za Orkon!
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2012, 12:57:13 pm wysłana przez Marianna »
Sell Your Pictures Online with Dreamstime and Shutterstock

Offline Edain

• Użytkownicy
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 31, 2012, 06:52:49 pm »
Hm. Jest tego sporo, ale postaram się streścić.
Orgom, logistyce, twórcom GG - mimo, że nie grałem, to fajnie was zobaczyć. No i za konwent.
Kowalowi - za kolejny orkon spędzony w moim nieznośnym towarzystwie, za szachy o 3 nad ranem, gin z tonikiem i wszystko inne.
Prezesowi - za "Graj, szmato", poranne i wieczorne dyskusje o wszystkim i o niczym i przy wszystkim i niczym. I za lwowsko-warszawskie "Jak oni śpiewają"
Grabosowi - za szczególnie miły i nieprzewidziany przyjazd.
Kotu - za wspólne dyskusje i tysiące innych rzeczy. I za grę na Larpie Randers.
Loli - za trzymanie towarzystwa i dobry klimat. Masza talent, dziewczyno.
Corze - za pogadanki, pierdoły i wszystko inne.
Szymonowi - za to, że pomógł pod koniec.
Mariannie - ot tak, po prostu.
Kusej - która jest good girl from alabama ;-).
Kędziorowi - za wszystko.
Komuchowi - że częstował Jackiem Dannielsem i że mogłem się zwrócić do niego z problemem.
Wircynowi - za siekierę.
Rotkowi - przypomniałeś mi co to dobra zabawa.
Berserkerowi - za wyważenie, spokój i dobry klimat od rana do wieczora.
Świniobiciu - za wiele rzeczy.
Ap'owi - że wrócił na Orkon takim, jakim go pamiętam.
Cin i Hani - za wieczorne LARP'y maści różnej.
Mirkowi Lannisterowi - on już wie za co.
Jeziorowi - że zawsze mogę na niego liczyć.
Iwanowi i Asi - za koszulki, spokój ducha i mega-dawkę pozytywnej energii.

Uffff. Myślę, że będzie. Jeśli kogoś pominąłem - to przez obfitość. Chciałbym was zobaczyć za rok, ale kto wie.

Bo gdyby nie Wy, nic nie byłoby takie same...