Autor Wątek: Orkon 2012 - dziękujemy!  (Przeczytany 3798 razy)

Offline Akira

• Użytkownicy
Odp: Orkon 2012 - dziękujemy!
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 08, 2012, 02:34:04 pm »
Ja mam specjalne okolicznościowe podziękowania za pewien event w nocy z Czwartku na Piątek. Pewnie mało osób o tym wie ale owej nocy miało miejsce dosyć ważne dla mnie wydarzenie, a mianowicie oświadczyłem się Lupie i zostałem przyjęty  ;D Chciałbym z tego miejsca podziękować wszystkim odpowiedzialnym za to, że wyszło to tak epicko.

Ape, Kura, Ciastek - Bez was a w zasadzie bez błyskawicznej reakcji Kury nic z tego by nie wyszło. Genialny pomysł z tym zamkiem  :D
Ekipa PGF - Zając, Jimis, Elmir, Jackob, Salem - Mimo, że wiedzieli o wszystkim od Lutego nikt nie puścił pary z gęby. To się nazywa konspiracja :D. Dzięki wielkie za klimat na zamku i za możliwość sprania Jackoba :D
Wircyn, Ada, Komuch, Agata, Wicher - Wam dziękuję przede wszystkim za to, że mimo własnych planów (czasem mających miejsce w sporej odległości od Smolenia) postanowiliście się zjawić. Dzięki za wsparcie i pomoc.
Arond, Pati - Autorzy pierwotnego planu, który z przyczyn od nas niezależnych nie wyszedł. Dziękuję za zaangażowanie i pomoc.
Borsuk, Kamila - Dzięki, że przyszliście mimo, że nikt was nie zapraszał :D

Jeśli kogoś pominąłem to przepraszam i dziękuję także jemu. Byłem troche zbyt zdenerwowany by pamiętać o wszystkich  ;D

Offline Borsuk

• Użytkownicy
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 09, 2012, 02:49:07 am »
Pardon ale ja miałem ominąć takie oświadczyny? Po moim trupie :D Co prawda jak się o tym dowiedziałem zachowam już dla siebie :P

Jeszcze raz serdeczne gratulacje :) Oby było kolorowo i żadna biała plama nie zagościła w Twoim mózgu po weselu :D

Offline Marine

• Madzia, a czasami pijana elfica
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 09, 2012, 09:27:39 am »
Akira i Lupa fantastycznie! 

Ja również chciałabym komuś podziękować.

Dziękuję przede wszystkim ekipie Warhammera za to, że mnie do siebie przygarnęli i nie byłam sama :)
Dziękuję też ekipie od Jimisa, bo bez nich ostatniej nocy byłoby smutnawo.
Dziękuję Arondowi za otwartość i pogodę ducha oraz tym sympatycznym osobom, które swoim uśmiechem sprawiły, że nie czułam się obco i po prostu miło spędziłam czas. :)  Cóż cenniejszego od milego towarzystwa. :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 09, 2012, 09:33:49 am wysłana przez Marine »

Offline KURA

• Użytkownicy
  • Moduł Pamięci Zewnętrznej
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 09, 2012, 04:46:58 pm »
Podziękował wszytskim dookoła, ale Lupie za to, że go przyjęła to już zapomniał ;) :P  O0 O0 O0

Przygotowania do roli życia, w LARPie rozpisanym na dekady

Offline Marine

• Madzia, a czasami pijana elfica
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 09, 2012, 05:39:07 pm »
Jej z pewnością osobiście podziękował :)

Offline Chloru

• Gibberling
  • Promo
  • Użytkownicy
  • Designed to die!
    • Gibberling Press
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 09, 2012, 09:43:10 pm »
Zdecydowanie dziękuję za O'12 bo był naprawdę wybitnie udany (chociaż swoim zwyczajem pomarudziło się na to i owo;) ). Za świetną grę główną i fajny klimat, za świat który w końcu jednak "kupiłem", za prysznice w "łutowieckim standardzie", za milczącego orka który wygrał nagrodę i w ogóle i w szczególe i pod każdem innem względem:D No i Alex za pilnowanie mnie, żebym nie wywołał puczu (a miałem szczere intencje  >:D ).

Offline wilu

• Nietytułowany galaretowaty sześcian
  • Użytkownicy
  • Hadysz hadysz!
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 11, 2012, 02:44:21 pm »
Dziekuje wszystkim za wszystko, szczegolnie za to ze moglem was chronic przed zlem wszelakim w dwie ostatnie noce z wartami :) Ape'owi gratuluje postepow i za to ze moglem byc jego "mentorem" :D jeszcze raz wielkie dzieki za caly orkon, bawilem sie przednio ^^

Offline Szymon

• Wolny Strażnik
  • Promo
  • Użytkownicy
    • Moje robótki
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 12, 2012, 09:40:37 pm »
Zapomniałem podziękować ekipie która na GG ucięła mi język. To zabrzmi dziwnie ale bez tego nie bawił bym się tak dobrze a i wyróżnienie też pewnie by mnie ominęło. Naprawdę szczerze dziękuje. Tylko taka rada jak kogoś przesłuch#jecie to najpierw przesłuchanie a potem obcinanie języka, w drugą stronę jest może i zabawnie ale ale niekoniecznie skutecznie:)
Leśnikiem chciałbym być
Leśniczkę chciałbym mieć
Leśniczka mówiła mi że kocha mnie