Sprawy pozaorkonowe > Conan the Cimmerian

Pomysł Marcina (nr 6)

<< < (2/6) > >>

Luril Ellerion:
ie na Łotrzycę jakas ładną blond lasencje- taką jak w Conanie Barbarzyńcy:D

Marcin:
Co do karczmy to być może jest ona śliskim tematem (tu niech się wypowiedzą specjaliści w temacie scenografii i reżyser).
Z jednej strony fajnie byłoby pokazać coś innego niż lasy, jaskinie i ruiny. Można byłoby dać do tego inną, klimatyczną muzykę, zakazane ryje, piwo, tancerkę w tle. - urozmaiciłoby to film etc.

Z drugiej strony być może to będzie jakiś problem od strony logistyki (trzeba znaleźć odpowiednie wnętrze, oświetlenie etc.) więc nie wiem czy się nie porwałem za bardzo z motyką...

W razie czego przewidziałem alternatywny projekt:
- karczmę zastępujemy obozowiskiem bandy (namioty, ogniska, bandyci piją i dzielą łupy)
- herszt tak samo oszczędza Conana na prośbę Zastępcy ale na boku wydaje swoim ludziom rozkaz żeby zepchnąć Cymmeryjczyka ze skały.
-Conan cudem przeżywa (to też motyw z wielu opowiadań) i podąża potem za swymi oprawcami (reszta jak w pierwowzorze)

Sekta:
- taka myśl na szybko,,,
Jesli chodzi o karczmę-  przy wjeździe do zawiercia jest karczma stylizowana zajebiście na zamkową..było tam parę osób Ap, Kura , Fiona... myśleliśmy nawet o zrobieniu w niej larpa. .

- Bestia się zgłosił już na początku jako główny czarny charakter- przeciwnik dla Conana ..więc śmiało możecie brać go w rozważaniach scenariuszowych

- Słavek i U'elf zajmują się zawodowo pisaniem dialogów w grach (krótkie z jajem:D  - może warto będzie ich namówić do napisania w naszym filmie?

Marcin:
Sekta, na razie kminimy nad scenariuszem, kwestia roli/dialogów to sprawa dalsza i na inny wątek :)
Wspominałem o dialogach/wymogach na bad guya w uwagach w kontekście tego projektu scenariusza a to dopiero burza mózgów.
Zarówno ofertę Bestii jak i kwestię dialogów mamy w pamięci, tu wypisujemy uwagi do fabuły/realności konkretnego scenariusza, bo się nam bałagan zrobi ;]

Sekta:

--- Cytat: Sekta w Sierpnia 23, 2012, 02:29:14 pm ---- taka myśl na szybko,,,
Jesli chodzi o karczmę-  przy wjeździe do zawiercia jest karczma stylizowana zajebiście na zamkową..było tam parę osób Ap, Kura , Fiona... myśleliśmy nawet o zrobieniu w niej larpa. .

--- Koniec cytatu ---
uwaga:P - chyba nie musimy bać się zrobienia "fajnej" karczmy..

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej