Autor Wątek: Dlaczego Łutowiec ?  (Przeczytany 12766 razy)

Offline kenny

• a co to ? :D
  • Użytkownicy
  • jacy oni powazni i jacy mezni xD
Odp: Dlaczego Łutowiec ?
« Odpowiedź #75 dnia: Wrzesień 25, 2012, 03:48:53 pm »
kiedys mialem emotki. ale teraz sa za drogie ;p
The question is: what is "Mahna, mahna"..? The question is: who cares?

Offline Mały

• Użytkownicy
« Odpowiedź #76 dnia: Wrzesień 25, 2012, 04:26:38 pm »
dobrze odpowiem na to gro pytań .. tylko może mi je jakoś przedstawisz w jednym miejscu,  bom ja już stary i wujek Alzheimer ze mną mieszka...
to może ponowię "niepopartą faktami argumentację"
Nie nie zbiorę... wiesz czemu? bo wyręczanie Ciebie z przejrzenia paru stron wątku wstecz uważam za zbyteczne...
Jednocześnie też pokazujesz jak nisko traktujesz pozostałe strony dyskusji. Forum jest dla Ciebie miejscem do wrzucenia swojego poglądu a jak trzeba wejść w dyskusję i mieć jakieś poparcie na wcześniej napisane słowa to "nie chce ci się". Dla mnie EOT.
...We just dinged them!...

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
    • Konwent Fantastyki Steam&Sword
« Odpowiedź #77 dnia: Wrzesień 25, 2012, 07:44:15 pm »
+1

Offline kenny

• a co to ? :D
  • Użytkownicy
  • jacy oni powazni i jacy mezni xD
« Odpowiedź #78 dnia: Wrzesień 25, 2012, 07:51:57 pm »
ejjj no dajcie spokuj sekcie ^^, powiedzial co mysli mial prawo, wasze argumenty w duzej czesci tez opieraja sie na nie bo nie, albo na argumencie bo bedzie dalej...

The question is: what is "Mahna, mahna"..? The question is: who cares?

Offline Panika

• Użytkownicy
« Odpowiedź #79 dnia: Wrzesień 25, 2012, 08:13:37 pm »
To może się wtrącę. Nie chcę być stronniczy i wypowiadać się za lub przeciw, ale a propos mobilizacji Darka i Andrzeja - postaram się wycisnąć z nich tyle ile jest możliwe. Oni są tacy, że jak ich się nie przypilnuje, to potem zaczynają gubić wątek. W związku z maturą za rok mam wyjątkowo długie wakacje i zamierzam przyjechać na miejsce około czerwca i siedzieć tam do Orkonu. Osobiście dopilnuję, aby logistyka 2013 była najlepsza, jaka jest możliwa do osiągnięcia i potraktujcie to jako obietnicę publiczną. :D

Offline Thorgrim

• Majster
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #80 dnia: Wrzesień 25, 2012, 08:57:52 pm »
Głosuję na Panikę!
71:5

Offline JeRzy

• Highly flammable
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #81 dnia: Wrzesień 27, 2012, 10:21:43 am »
To może się wtrącę. Nie chcę być stronniczy i wypowiadać się za lub przeciw, ale a propos mobilizacji Darka i Andrzeja - postaram się wycisnąć z nich tyle ile jest możliwe. Oni są tacy, że jak ich się nie przypilnuje, to potem zaczynają gubić wątek. W związku z maturą za rok mam wyjątkowo długie wakacje i zamierzam przyjechać na miejsce około czerwca i siedzieć tam do Orkonu. Osobiście dopilnuję, aby logistyka 2013 była najlepsza, jaka jest możliwa do osiągnięcia i potraktujcie to jako obietnicę publiczną. :D

I to jest odpowiedź na tytułowe pytanie. Dlaczego Łutowiec? Bo jak Wadim zrobi dzióbek to nie ma... opcji, żeby się Orkon nie udał. ;)
Przestańcie marudzić, tetryki. Z takim nastawieniem to by Wam i w Ritzu nie dogodzili. ;)
"The problem is some people gonna try to convince you
That they know the answer no matter the question
Be wary of those who believe in a neat little world
Cause it's just fucking crazy you know that it is
Eh hee yeah amanaya yeaha yeah eh eh amana"

Dave Matthews - "Eh Hee"

Offline Komuch

• Osobisty Sekretarz I Sekretarza KC PZPR
  • Użytkownicy
  • Bo oranżada była w szklanych butelkach
« Odpowiedź #82 dnia: Grudzień 26, 2012, 03:06:29 pm »
A ja się mogę wypowiedzieć?

- W Smoleniu warunki się pogorszyły (czy była to wina Organizacji czy ośrodka - nie wnikam, bo nie wiem). Bez ich poprawy nie widzę możliwości organizacji w tym miejscu kolejnych Orkonów

- Z powrotem do Łutowca mam bardzo mieszane uczucia, poprzednie edycje smoleniowe trochę nas rozleniwiły i przyzwyczaiły do bardzo dobrych warunków. Nie byłem tam jednak od 2009 r., choć Ci, którzy byli to swoimi opiniami mnie nie uspokajają. Mimo wszystko ufam Bestii i wierzę, że wyciśnie z Łutowca co się da - trzymam mocno kciuki.

- Ankieta jest/była z dupy. Jeśli już chcecie coś komuś udowadniać i robić pozory demokracji to nie na forum, gdzie zagląda wyszczekana mniejszość, tylko w czasie Orkonu by poznać opinię milczącej większości. Orgowie powinni brać przykład z Shamana, który w '08 rozdał uczestnikom ankietę. Ewaluacja - Bardzo dobry pomysł!

- Co do Konklawe, to uważam, że obrady powinny być jawne (dla chętnych) bez prawa głosu (i przeszkadzania). Wprowadzi to przejrzystość intencji i ściągnie odium "kolesiowego zebrania tajemniczych interesów".
"Filozofowie rozmaicie tylko interpretowali świat, idzie jednak o to, aby go zmienić." Karol Marks

Offline Schamann

• były
  • Moderator Globalny
  • Użytkownicy
  • Bubo bubo
« Odpowiedź #83 dnia: Styczeń 10, 2013, 01:10:48 pm »
Komuch, get real.

Bez przeszkadzania nie da się nawet otworzyć/zamknąć orkonu. Najczęstszym obrazkiem jest Org próbujący z rosnącą irytacją wypowiedzieć do tłumu niezbyt długie zdania, w których wciąz ktos mu przerywa okrzykami, dowcipami, głupimi uwagami. Takie są fakty.

Wyobrażasz sobie teraz parugodzinne zebranie z dyskusją, przepytywaniem chętnych, dyskusją, głosowaniem, otwarte dla tak wdzięcznej publiczności?

Ja nie.
I don't owe anything
I don't owe anyone
Shoot pride for all it's worth
I don't belong

Offline KURA

• Użytkownicy
  • Moduł Pamięci Zewnętrznej
« Odpowiedź #84 dnia: Styczeń 10, 2013, 02:50:12 pm »
A wiecie, ze spotkałam się z osobami, które nawet nie wiedziały, ze coś takiego jak konklawe jest, że to ono decyduje o wyborze MainOrga, że to jemu trzeba by się z takim zamiarem zgłaszać (akurat nikt z nich zamiaru jeszcze nie miał), którzy ludzie wchodzą w jego skład, na jakiej zasadzie, ani "że konklawe, o teraz tam siedzi pod wiatą i debatuje".

Dla tych osób była to wiedza całkowicie obca po spędzeniu 2 tygodni na konwencie.

Z przyczyn naturalnych i nie należy ich za to ganić, byli tym zaskoczeni i nieco nieufni, ale przede wszystkim zawiedzeni tym, ze fakt istnienia organu konklawe był utrzymywany jako "tajny". Oczywiście było to subiektywne odczucie.

Zanim popadniemy w skrajność np. wielkich obwieszczeń konstytucyjnych czym konklawe jest i co robi, myślę, ze najlepszy byłby złoty środek - czyli aby wiedza o istnieniu konklawe, w ogóle jako takiego, była powszechna. Ot: "na orkonie co roku zmienia się główny organizator, a wyboru dokonuje Konklawe składające się z poprzednich głównych organizatorów*. Jeśli chcesz włączyć się w tworzenie orkonu to zgłoś tą chęć właśnie do Konklawe"

* oraz osób wprowadzonych do Konklawe przez Głównych Organizatorów - jeden org może wprowadzić jednego gościa. Jest coś takiego czy coś pomyliłam?

Przygotowania do roli życia, w LARPie rozpisanym na dekady

Offline Schamann

• były
  • Moderator Globalny
  • Użytkownicy
  • Bubo bubo
« Odpowiedź #85 dnia: Styczeń 10, 2013, 04:47:02 pm »
Jako część konklawe stwierdzę, że napisałeś dobrze. Myślę, że opiszę to jeszcze dokładniej i wrzucę w widoczne miejsce, żeby wszyscy wiedzieli wszystko.

goń Zazę do roboty ;)
I don't owe anything
I don't owe anyone
I don't belong

Offline Schamann

• były
  • Moderator Globalny
  • Użytkownicy
  • Bubo bubo
« Odpowiedź #86 dnia: Styczeń 10, 2013, 04:51:54 pm »
choć moja osobista refleksja jest taka, że jeżeli jest ktoś zainteresowany organizowaniem orkonu samemu, kto nie potrafi się o zasady tej organizacji wywiedzieć (choćby u obecnego orga) to dobrze, że jego kandydatura w ogóle do konklave nie dotrze.  8)
I don't owe anything
I don't owe anyone
I don't belong

Offline Zsa-Zsa

• Legendarna Biała Gęś
  • Administrator
  • Użytkownicy
  • koleżanka nie-sympatyczna
« Odpowiedź #87 dnia: Styczeń 10, 2013, 05:45:22 pm »
<poczuła się zagoniona, idzie do kąta wziąć się za opisanie i przeprasza za opóźnienie, ale zapomniała>
Ostatni krzyk, łabędzia nuta<br />I dalej nic w teatrze lalek<br />Ogólnie mówiąc - life is brutal<br />Poza tym wszystko doskonale.

Offline Qadesh

• Użytkownicy
« Odpowiedź #88 dnia: Luty 16, 2013, 04:08:28 pm »
Czy w Łutowcu będzie możliwość podpięcia się do prądu (za dodatkową opłatą)?

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
    • Konwent Fantastyki Steam&Sword
« Odpowiedź #89 dnia: Luty 16, 2013, 04:12:14 pm »
Jak zapytasz o to pod koniec czerwca, bądź na początku lipca to będę pewnie wiedział.