Autor Wątek: Trawnik W Łutowcu  (Przeczytany 3692 razy)

Offline Kędzior

• Prezydent
  • Użytkownicy
  • Da ba di da ba dai
    • Międzynarodowy Serwis Informacyjny
Trawnik W Łutowcu
« dnia: Wrzesień 21, 2012, 07:56:20 pm »
Informuję, że trawa rosnąca w terenie gry i terenie obozowiska będzie koszona sporadycznie. Wiemy, że wiele osób ma alergie i inne przypadłości. Wiem też, że inni mogą to wykorzystywać do 'power-gameowania'. Wszystkie pytania dotyczące tej sytuacji proszę tutaj umieszczać, odpowiem jak tylko będę miał czas.

Offline Mały

• Użytkownicy
Odp: Trawnik W Łutowcu
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 21, 2012, 10:43:36 pm »
chciałbym wiedzieć jaką metodę koszenia trawy macie zamiar używać... czy jest ona zgodna z wytycznymi lasów państwowych i jak się ma do ilości rond w Radomiu oraz sytuacji biometeorologicznej na krańcach wschodnich.

Chciałbym też nadmienić że np kosy spalinowe (żyłkowe) strasznie hałasują, i w trosce o stan środowiska i zdrowie ryjówek powinniście używac sierpów bądź nożyczek (miało by to sens tez by być bardziej fentejzi niż postapo)

...We just dinged them!...

Offline Szymon

• Wolny Strażnik
  • Promo
  • Użytkownicy
    • Moje robótki
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 24, 2012, 08:43:57 pm »
Kosy spalinowe będą używane jedynie w okresie porannym by uniknąć interakcji z żerującymi ryjówkami.
Leśnikiem chciałbym być
Leśniczkę chciałbym mieć
Leśniczka mówiła mi że kocha mnie

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
    • Konwent Fantastyki Steam&Sword
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 24, 2012, 10:54:12 pm »
Aktualnie mamy plan zatrudnić 2 tuziny kóz, które obiecały rozprawić się z tym tematem.

Offline dredu

• Użytkownicy
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 25, 2012, 12:06:22 am »
chętnie zajmę się kozami...

Offline Dźwiedź

• Grupa Scenariuszowa
  • Użytkownicy
  • Niedźwiedź mający święty spokój...
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 25, 2012, 12:27:27 pm »
Bestia nie dodał że to są właśnie kozy spalinowe, chociaż jak starczy kasy to będą kozy odrzutowe. Na rakietowe nas nie stać niestety, chyba że znajdziecie sponsora.
Autobiografia Tytuł: Chichoczący niedźwiedź Podtytuł: Ja - Bydle.

Offline Mały

• Użytkownicy
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 25, 2012, 12:36:04 pm »
uprzedziłeś moje pytanie bo już interesowała mnie kwestia jak zamierzacie zarządzać odchodami kóz które będą stanowiły poważny dyskomfort i niebezpieczeństwo dla uczestników (wiadomo g...no w trawie to pułapka przebrzydka) ... ale skoro to kozy spalinowe to problem widzę przemyśleliście za wczasu ... jeśli mają silniki produkcji CCCP to z tankowaniem nie powinno być problemu (a co lepsze widzę opcje zintegrowania tego z tojtojowymi pisuarami, biorąc pod uwagę potencjalną liczbę oktanową tego co wydalają konwentowicze)

Gratuluje! Powinniście dostać dotację z Unii, albo przynajmniej jakąś zapomogę losową z MOPSu.
...We just dinged them!...

Offline Dźwiedź

• Grupa Scenariuszowa
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 25, 2012, 12:53:00 pm »
Unia niestety daje kasę tylko na kozy energooszczędne, napędzane wiatrakami albo panelami słonecznymi. Wiatraki mogą się wkręcić komuś w strój, a na panele na Orkonie bym nie liczył. Natomiast jeżeli do Orkonu zostanie zrealizowany ściśle tajny projekt wynalezienia paneli deszczowych to dotacje mamy jak w Amber Gold.

Offline Szymon

• Wolny Strażnik
  • Promo
  • Użytkownicy
    • Moje robótki
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 25, 2012, 08:28:44 pm »
Zawsze do toiki można podłączyć biogazownie i jeszcze się okaże że orkon to dochodowa dochodowa impreza i nawet na kozy rakietowe będzie nas stać
Leśnikiem chciałbym być
Leśniczkę chciałbym mieć
Leśniczka mówiła mi że kocha mnie

Offline Emilia

• Pierwszy oficer HSS Haryzma
  • Administrator
  • Użytkownicy
  • Evilia Cruella Skirmuntt
    • galeria
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 25, 2012, 09:07:36 pm »
Mam dyplom zootechnika, mogę je pasać 8)

Offline Thorgrim

• Majster
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 25, 2012, 09:08:31 pm »
Panie! Mamy koniec września i takie jaja na forum!
71:5

Offline Zsa-Zsa

• Legendarna Biała Gęś
  • Administrator
  • Użytkownicy
  • koleżanka nie-sympatyczna
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 25, 2012, 09:30:50 pm »
Mylisz się. Kozy nie wykluwaja się z jaj.
Ostatni krzyk, łabędzia nuta<br />I dalej nic w teatrze lalek<br />Ogólnie mówiąc - life is brutal<br />Poza tym wszystko doskonale.

Offline Kędzior

• Prezydent
  • Użytkownicy
  • Da ba di da ba dai
    • Międzynarodowy Serwis Informacyjny
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 25, 2012, 09:48:58 pm »
chciałbym wiedzieć jaką metodę koszenia trawy macie zamiar używać...

Brane są pod uwagę różne możliwości. Kozy, kosy spalinowe, czy też nożyczki są nadal możliwe. Alternatywy nadal istnieją, takie jak: zęby gremlinów/ochrony (zależnie od tego która formacja będzie to miała w wytycznych), krzyk Bestii który głosem ponoć trzcinę pokłada, wysyłanie skarg do trawy przez organizację, tudzież inne możliwości według zaleceń konsultantów specjalistów.

Niżej napiszę więcej w sprawie kóz, ponieważ to jest widać najpopularniejszy temat tutaj.

chciałbym też nadmienić że np kosy spalinowe (żyłkowe) strasznie hałasują

Amen.

powinniście używac sierpów bądź nożyczek (miało by to sens tez by być bardziej fentejzi niż postapo)

Oficjalne wytyczne moich obowiązków nie mówią, że im bardziej 'fentejzi', jak to napisałeś swą dziwną Małopolską gwarą, tym lepiej. Razem z resztą organizacji wybierzemy najbardziej skuteczną metodę - która zagwarantuje teren gry i nam wytłumaczenie czemu mamy darmową akredytację.

Kosy spalinowe będą używane jedynie w okresie porannym by uniknąć interakcji z żerującymi ryjówkami.

Jest to wypowiedź indywidualna i nie zatwierdzona przez Koso-Trawo-Orga. Nie potwierdzam ani nie zaprzeczam.

Aktualnie mamy plan zatrudnić 2 tuziny kóz, które obiecały rozprawić się z tym tematem.

Ilości i optymalność tej możliwości są nadal analizowane, ale jest to jedna z głównych możliwości branych pod uwagę. Nie potwierdzam ani nie zaprzeczam.

chętnie zajmę się kozami...

Twoja propozycja zostanie wzięta pod uwagę podczas konsultacji z naszym konsultantem specjalistą.

znajdziecie sponsora.

Tyle przeczytałem i tyle mi się podoba. Czekam na przelew na konto organizacji.

uprzedziłeś moje pytanie bo już interesowała mnie kwestia jak zamierzacie zarządzać odchodami kóz które będą stanowiły poważny dyskomfort i niebezpieczeństwo dla uczestników

Zatem cała Twoja wypowiedź jest niepotrzebna, bo sam napisałeś, że ktoś już Cię uprzedził.

Powinniście dostać dotację z Unii, albo przynajmniej jakąś zapomogę losową z MOPSu.

ściśle tajny projekt wynalezienia paneli deszczowych

Tym się zajmuje Org od pogody, nie ja. Koniec tego tematu. Ślepaku.

Zawsze do toiki można podłączyć biogazownie i jeszcze się okaże że orkon to dochodowa dochodowa impreza i nawet na kozy rakietowe będzie nas stać

Mam dyplom zootechnika, mogę je pasać

Jako nasz konsultant specjalista, będziesz miała liczne obowiązki. W tym - pasanie, sprzątanie po nich, głaskanie, drapanie, karmienie, turlanie się w polu z nimi, noszenie słomkowego kapelusza i ogrodniczek, zakaz noszenia obuwia, noszenie strzelby. Lista nie jest wyczerpana.

Panie! Mamy koniec września i takie jaja na forum!

Kozy, Panie. Kozy.

Mylisz się. Kozy nie wykluwaja się z jaj.

Pff. Może w Twojej rzeczywistości.

Mam nadzieję, że na wiele pytań teraz macie pełne odpowiedzi. W razie nowych, znów powrócę niczym Batman i odpowiem.

Offline Akinomaja

• Białe Szaleństwo/Czarny Humor
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 26, 2012, 10:15:29 am »
Co do paneli - mogą być dmuchane i mają też zastosowanie nie tylko w przypadku potoków promieni słoneczznych, ale i tych bardziej ciekłych. Moźna też komfortowo i nonszalancko sppłynąć. I uratować kozy.
Kocham Jima Hensona i odkurzacze.Zgłoski nosowe.Pstrykać pstryczkami.Czerwone żelki.Odpowiednio długie kołdry.Wyrażenia przyimkowe.Masło, myślniki, reptilia.NOŻYCZKI pod każdą postacią. Cośtamcośtam,BHP!!brakmolik a m i k a d z eboo-mar-rangSusumo Yokota(i nie zapominajmy o burakach)liskiliskiliskil

Offline Dźwiedź

• Grupa Scenariuszowa
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 26, 2012, 03:46:32 pm »
Nic nie uratuje kóz przed Organizacją! Nic!