Autor Wątek: Gra o Tron w Wiosce Fantasy.  (Przeczytany 1254 razy)

Offline Wircyn

  • Użytkownicy
  • Wiadomości: 890
    • Przemyska Gildia Fantastyki
Gra o Tron w Wiosce Fantasy.
« dnia: Listopada 02, 2012, 12:21:34 pm »


Witam, chciałbym zaprosić Was na larpy, które planujemy w grudniu tego roku osadzone w świecie Gry o Tron. Jednocześnie powiedzcie proszę, co sądzicie o tej formule larpowania. Czy według Was się to przyjmie ?

Terminy larpów
29-2 grudnia – ”Ostatnie dni lata”
13-16 grudnia – „Rozdziobią was kruki”
27-30 grudnia – „Pełnia”

Witajcie!
Pokazane wyżej terminy, są proponowanymi przez nas larpami, które mogą się odbyć jeśli uda nam się wzbudzić w Was chęć wejścia do GRY.

Zdajemy sobie sprawę, że to co przedstawimy może wydać się Wam odmienne, niekoniecznie lepsze, dlatego począwszy od dnia tego ogłoszenia, aż do samych larpów, chcemy przekonać Was do czegoś, co roboczo nazywamy hardcore larpingiem, a w praktyce uprawiamy w Wiosce Fantasy. Mamy nadzieję, że wspomożecie nas w rozwoju tej formy gry swoją obecnością. Cieszy nas bardzo, zainteresowanie z jakim spotkał się pomysł zimowego larpa zwłaszcza wśród wielu doświadczonych graczy.

Formuła jaką proponujemy to spędzenie wraz ze współgraczami kilku dni w zupełnym zanurzeniu w klimacie, na zamkniętym terenie dążącym do izolacji od świata zewnętrznego.

Aby temu sprostać, do gry wchodzimy jedynie w stroju i z ekwipunkiem postaci. Od tej chwili powołujemy do życia „iluzję 360” co oznacza, że wszystko co istnieje i wydarza się wokół jest elementem gry.

Przez ostatnie miesiące dokładamy wszelkich starań, żeby przygotować miejsce w którym grać w ten sposób będzie można także zimą.

Dla dobra rozgrywki zdecydowaliśmy, że scenariusz pozostanie niejawny, skoncentrowany na wątkach lokalnych, przygotowany pod kątem zgłoszonych drużyn. Zachowujący jedność czasu i miejsca.

Aby zapewnić Wam przetrwanie w godziwych warunkach, proponujemy akredytację w wysokości 90 zł/os, w przedpłacie 70 zł/os (do dwóch tygodni przed larpem).

Numer konta do przedpłat:
25102028920000510203724853
Nazwa odbiorcy: Adrianna Alicja Markowicz
Tytuł przelewu: Imię i nazwisko oraz tytuł wybranego larpa.

Od zdecydowanych osób i grup, czekamy na zgłoszenia pod adresem: wioskafantasy@gmail.com

Zgłoszenie powinno zawierać:
1. listę graczy i odgrywanych postaci z wyszczególnieniem dowódcy
2. fabularny opis drużyny, jej bohaterów i ekwipunku
3. fotografie drużyny w strojach.
4. adres korespondencyjny dowódcy
5. czas przybycia i wyjazdu

Spośród proponowanych terminów, odbędą się jedynie te na które zgłosi się minimum 20 osób.

Jesteśmy również otwarci na Wasze propozycje, a także czekamy na pytania.

wioskafantasy@gmail.com