Sprawy pozaorkonowe > Ogłoszenia Graczy

Ogólnopolska ankieta larpowa!

(1/1)

Dracan:
Larpbase.pl i Liveform zapraszają do udziału w pierwszej wielkiej ankiecie larpowej w Polsce!

 Celem badania jest stworzenie jak najpełniejszego obrazu polskiego środowiska larpowego- zarówno pod względem uczestnictwa w grach jak i ich tworzenia. Pierwszą częścią ankiety jest kwestionariusz skierowany do graczy i twórców i omawiający ich tendencje, preferencje i oczekiwania. W ciągu najbliższych godzin dołączy ankieta zorientowana na zbadaniu poszczególnych larpów.

 Instrukcja i wszystkie dalsze informacje znajdują się w ankiecie.

 ANKIETA DLA GRACZY I TWÓRCÓW
https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dDFUemlkcDBxT0UxYVBnbVJhTzFhQ0E6MQ#gid=0

ANKIETA O LARPACH
https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dHpHalhCMW45bm53N3FNa1JadUpNaWc6MQ&ifq

(bardzo bym prosił, byście dodawali grę główną i pozostałe larpy orkonu 2012- im więcej larpów w bazie, tym bardziej użyteczna będzie ostateczna ankieta)

 Bardzo proszę o wypełnienie ankiety o larpach dla każdego larpa, którego w tym roku współorganizowałeś- tylko w ten sposób jesteśmy w stanie uzyskać miarodajny obraz sytuacji.

 Wyniki zostaną opublikowane na www.larpbase.pl, www.larpowa.pl oraz facebook.com/groups/larp.poland, docelowo w języku polskim i angielskim. Wstępne wyniki zostaną opublikowane po uzyskaniu 100 odpowiedzi w ankiecie dla graczy i 50 w ankiecie o larpach. Ostateczne wyniki zostaną opublikowane przypuszczalnie latem 2013 lub po uzyskaniu 500 wpisów w ankiecie dla graczy. Więcej informacji można uzyskać drogą mailową pod adresem biuro@liveform.pl

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej