Sprawy pozaorkonowe > Ogłoszenia Graczy

Finansowanie społecznościowe dla Wioski Fantasy

(1/3) > >>

Wircyn:
Co myślicie o naszej próbie zdobycia funduszy ?
W jaki sposób przebić się do zagranicznego audytorium ? Macie jakies pomysły? Rady ? Możecie jakoś pomóc ?

Oto link do kampanie crowd fundingowej
http://igg.me/p/288749/x/1848291

Bestia:
Przenieść w całości wioskę bliżej zachodniej cywilizacji :D:D np. pod Wrocław :D:D:D

Wircyn:
Przenieś ten cały Wrocław pod Wioskę.
Ale entuzjazm.

Zsa-Zsa:
Ja uważam, że pomysł super, ale nie mam pomysłu na propagowanie innego niż udostępnianie na fejsie. Bo rozumiem, że do różnych portali fantastycznych też podesłaliście info? Media jakieś - radio, telewizja? Wiem, że byliście w TVN i mówili o Was w Trójce, ale to chyba było przed zbieraniem funduszy. 

KURA:
A może np. zapytać Jerzego czy Nowa Fantastyka by czegoś nie napisała o Wiosce (reportaż, lub artykuł)? Bo Jerzy dalej z NF pracuje?

Może taki press-kit rozesłać do czasopism związanych z fantastyka/literaturą/grami, oczywiście z rozmowa i wyjaśnieniem co to i dlaczego to? - może akurat komuś będzie potrzebne do zapełnienia szpalty i wykorzysta.

Są różne blogi o rpg i larpach prowadzone przez zapaleńców - niektóre w formie właśnie ambitniejszej: recenzje, etc. Może do nich tez podesłać informacje o Wiosce i o zbiórce na jej rzecz. Także podcasty, np. audycja Trzecie Oko - również warto by nimi pogadać czy nie wspomnieli by o Wiosce i dać im jakieś materiały informacyjne (żeby wiedzieli co wspomnieć). Jest z takich rzeczy np. Larp Base prowadzony przez Dracana - może nie najpopularniejszy serwis, ale tez ma jakąś grupę odbiorców inną niż około-Orkonowa, a nowi ludzie to szansa na nowe fundusze.

Do Hardkonu można się odezwać i do Tira i dać info na ich forach: może północna Polska tez się zainteresuje :) Do grup około Nordkonowych?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej