Autor Wątek: LARP-y 2013  (Przeczytany 5127 razy)

Offline Berserker

• Użytkownicy
Odp: LARP-y 2013
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 04, 2013, 07:34:54 pm »
Chyba nie do końca tak, Sew.
Jak zrobisz na 100 i nie będziesz miał 20 kluczowych postaci to trochę kicha. Lepiej jak masz na 40-50 osób, a te dodatkowe które będą chciały zagrać, zawsze na szybko można gdzieś dołączyć
Moja Pani jest piękna i młoda
Elficki książe właśnie zrobił jej loda

Offline apollyon

• Użytkownicy
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 04, 2013, 08:00:09 pm »
Dzięki Shamannie... ja się naprawdę nie czepiam organizacji, po prostu stwierdzam że dla mnie mniej fajnie...

Bestia - jakbym go robił, to bym nie mógł zagrać... poza tym, po 4 latach mam trochę przesyt...

Berserker - na orkonie 20 graczy nie znajdziesz?? To nie konwent stacjonarny, żeby nie było kim obsadzać... pamiętasz rekrutację na HMS Haryzma? Wszyscy płyniemy z Emilią...

co ja gadam, przecież ja już nie gram w larpach!! ;D
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2013, 08:20:06 pm wysłana przez apollyon »
Bez szyn, Bez trakcji, napędzana ciałami grzeszników, niosąca terror i grozę, pędzącą na zderzenie z dobrem, ognistą wstęga zaznaczająca swoją drogę, wśród kłębów czarnego dymu, dając znać gwizdkiem parowym odjeżdża PKS- Piekielna Kolej Szatana<br />71:5

Offline Sew

• Trollu
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 05, 2013, 10:14:32 am »
Chyba nie do końca tak, Sew.
Jak zrobisz na 100 i nie będziesz miał 20 kluczowych postaci to trochę kicha. Lepiej jak masz na 40-50 osób, a te dodatkowe które będą chciały zagrać, zawsze na szybko można gdzieś dołączyć

Jeszcze lepiej mieć grę ustawioną na tylu graczy, ilu przeciętnie może być chętnych. Skoro Luna pisze, że to jest średnio 50-60, to ja mówię bądźmy gotowi na te 60 i jeszcze miejmy coś w zapasie. Jeśli postacie awaryjne będą przygotowane wczesniej, a nie dołączane na szybko, to będą przemyślane i gracze będa się lepiej bawić.

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
    • Konwent Fantastyki Steam&Sword
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 05, 2013, 10:38:43 am »
Bestia - jakbym go robił, to bym nie mógł zagrać... poza tym, po 4 latach mam trochę przesyt...
Co ty wiesz o przesycie ;)

Offline Emilia

• Pierwszy oficer HSS Haryzma
  • Administrator
  • Użytkownicy
  • Evilia Cruella Skirmuntt
    • galeria
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 18, 2013, 01:55:32 am »

Berserker - na orkonie 20 graczy nie znajdziesz?? To nie konwent stacjonarny, żeby nie było kim obsadzać... pamiętasz rekrutację na HMS Haryzma? Wszyscy płyniemy z Emilią...

HSS Haryzma. To po pierwsze.

Po drugie to właśnie dlatego ja robię LARPa na 100+, a nie kto inny  8)

Offline matmis

• Użytkownicy
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 18, 2013, 07:44:09 am »
Z reguły nie zakłada się z góry ograniczenia na liczbę uczestników. Nie zapominajmy jednak, że gdy w jednym dniu są zaplanowane co najmniej dwa larpy, to sporo osób (w tym i ja) zdecyduje się na tylko jeden z nich. Stąd te mniejsze liczebnie gry (za to w większym wyborze). Imho na pytanie Ape'a "który larp jest obliczony na ok. 100 osób?" odpowiedź brzmi "co do zasady te, które są w swoim dniu jedyne". Które to konkretnie, z grubsza już wymienił Bestia...

Offline apollyon

• Użytkownicy
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 18, 2013, 09:50:01 am »

HSS Haryzma. To po pierwsze.

Po drugie to właśnie dlatego ja robię LARPa na 100+, a nie kto inny  8)

Bez szyn, Bez trakcji, napędzana ciałami grzeszników, niosąca terror i grozę, pędzącą na zderzenie z dobrem, ognistą wstęga zaznaczająca swoją drogę, wśród kłębów czarnego dymu, dając znać gwizdkiem parowym odjeżdża PKS- Piekielna Kolej Szatana<br />71:5