Autor Wątek: ORKON 2013 - Logistyka  (Przeczytany 7213 razy)

Offline Panika

• Użytkownicy
ORKON 2013 - Logistyka
« dnia: Marzec 14, 2013, 12:05:52 am »
W tym temacie będziecie na bieżąco informowani o zapleczu logistycznym konwentu.

Zacznę od wspominanej wcześniej mapki. Wrzucam ją tutaj, a wkrótce pojawi się na stronie. Tak jak wspominałem pole zostało powiększone o "Strefę 3" i przylegający do niej parking.

W planach jest także informator dotyczący dojazdu do Łutowca różnymi metodami i środkami transportu. Oprócz tego pojawi się mapa z przewidywanymi terenami LARPów. Będzie ona dość dokładna i postaram się poprzez nią opisać charakterystykę terenu i jego - nazwijmy to - miejsca atrakcyjne z punktu widzenia orkonowiczów.

Wkrótce ruszy nabór do Gremlinów, którzy będą funkcjonowali na trochę innych zasadach, niż w zeszłym roku. Pojawiło się także parę pomysłów na rozwiązanie kilku niezwykle palących problemów logistyki, np. zanieczyszczania pola, ginące narzędzia, prysznice,... Ale o tym po konsultacji z organizacją. :)

Liczę na opinię i pomysły z Waszej strony.
Wadim

Offline apollyon

• Użytkownicy
Odp: ORKON 2013 - Logistyka
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 14, 2013, 08:04:52 am »
wow.... wygląda ekstra...

w sumie jak się przyjrzałem, to faktycznie poza strefą 3 nie ma żadnej różnicy... ale z grafiką, kolorkami wygląda jak Open Air czy Woodstock...
« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2013, 08:19:37 am wysłana przez apollyon »
Bez szyn, Bez trakcji, napędzana ciałami grzeszników, niosąca terror i grozę, pędzącą na zderzenie z dobrem, ognistą wstęga zaznaczająca swoją drogę, wśród kłębów czarnego dymu, dając znać gwizdkiem parowym odjeżdża PKS- Piekielna Kolej Szatana<br />71:5

Offline KURA

• Użytkownicy
  • Moduł Pamięci Zewnętrznej
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 14, 2013, 08:24:41 am »
Super robi bardzo pozytywne wrażenie :D

A tylko zapytam - teren zielony za szkołą (oznaczony z prysznicem i Toiem) wyłączony z pola namiotowego celowo?

A tylko jedno pytanie/pomysł, żeby tez powiedzieć gdzie będzie stal kontener na śmieci. Coś kiedyś było, że jak stały przy drodze na Mirów, to mało kto do nich trafiał.

Złote tarcze to stanowiska ochrony?

Przygotowania do roli życia, w LARPie rozpisanym na dekady

Offline apollyon

• Użytkownicy
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 14, 2013, 08:29:46 am »
bo ten teren trochę podchodzi wodą... przynajmniej pod płotem...
Bez szyn, Bez trakcji, napędzana ciałami grzeszników, niosąca terror i grozę, pędzącą na zderzenie z dobrem, ognistą wstęga zaznaczająca swoją drogę, wśród kłębów czarnego dymu, dając znać gwizdkiem parowym odjeżdża PKS- Piekielna Kolej Szatana<br />71:5

Offline Lancet

• Użytkownicy
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 14, 2013, 08:48:25 am »
Będą prysznice? Na jednym obrazku ludzik się myje albo przemawia :P
Gobos jakbym umarł na larpie
Gobos nie nieś mnie na cmentarz
Gobos tylko do nekromantów / druidów / drzewa
Gobos kumasz?
Gobos to wskrzeszą mnie jako kogoś bardziej dojebanego
Gobos jak mnie do grabarza zaniesiesz to się wkurze

Offline KURA

• Użytkownicy
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 14, 2013, 08:53:10 am »
To dużo ikonek w centrum to budynek szkoły - są w nim 2 prysznice.

To na polu w strefie 1 i 2 to najpewniej polówki. Chyba, że kolor pomarańczowy oznacza prysznice w budynku, a niebieski polówki. A to znaczy, że coś się pojawiło na terenie zielonym należącym do szkoły (strefa 1 południe) :)

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
    • Konwent Fantastyki Steam&Sword
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 14, 2013, 09:42:12 am »
Prysznice przy bramie do szkoły tej dolnej, to kabiny prysznicowe i toye które przyłączone będą do szamba będziemy je podłączać do prądu więc będą ze światłem i ciepłą wodą - a przynajmniej taki jest plan ;)

Offline Panika

• Użytkownicy
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 14, 2013, 10:27:45 am »
Pomarańczowe tło przy prysznicach oznacza, że będą ciepłe, niebieskie - że to "zimna polówka". :P $ przy prysznicu w szkole oznacza, że będzie płatny. Pozostałe będą darmowe.

Teren wyłączony to boisko. Wpierw chcemy zapełnić wszystkie możliwe wolne miejsca na strefach, a jeżeli nie będzie już gdzie się rozbijać zamykamy boisko i przeznaczamy je na pole. A pod samym płotem - Ape ma rację - jest trochę wilgotno.

Kontenery na śmieci są tam, gdzie jest "chłopek wyrzucający śmieci". Nie znalazłem ikonki symbolizującej kontener. ;)

"Tarcza" - stanowisko ochrony.
"Kontakt el." - możliwość doładowania telefonu.
"Orkon $$$" - miejsce akredytacji.
"Orkon ORG" - magazyny orkonowe/logistyka/generalnie budynki organizacyjne.

W ogóle wkrótce wrzucę tą mapę w trochę większej rozdzielczości, z bardziej wyraźnymi oznaczeniami i z legendą. :)

Offline jezior

• Neuroteam
  • Użytkownicy
  • hadysz!
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 14, 2013, 10:35:30 am »
Świetna robota!
there's too much blood in my alcohol system

Offline KURA

• Użytkownicy
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 14, 2013, 10:41:34 am »
Kontenery na śmieci są tam, gdzie jest "chłopek wyrzucający śmieci". Nie znalazłem ikonki symbolizującej kontener. ;)

A widzę, Kura ślepa :P

Dodatkowe prysznice przy dolnej bramie, to fantastyczny pomysł! Super :)

Offline miriada

• Użytkownicy
    • Kompania Czarnego Gryfa
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 14, 2013, 11:48:01 am »
Dla mnie bomba! Dzięki tej mapce jadę w tym roku z pewnością, bo rozwiały moje wątpliwości odnośnie terenu ;)

ps. na początku te ikonki z gniazdkami do prądu wzięłam za pralki:D

Offline KURA

• Użytkownicy
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 14, 2013, 12:11:46 pm »
Szeptem powiem, ze pralka w szkole jest i uratowała nam w 2008 wile rzeczy, jak nam namiot się wywalił, a wszystkie ciuchy plus śpiwory wylądowały w deszczowym błocie :)

Offline Luna

• Użytkownicy
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 14, 2013, 12:37:56 pm »
Teren za szkołą przy bramą nie jest tylko wilgotny.. na ostatnim łutowcu podbijało tam szambo więc nikomu nie radzę się tam rozkładać :P Wiem bo mieliśmy namioty w bezpiecznej strefie za szkołą wówczas :P

Wadim- Mega robota!!!
"Pokonaj słabych wrogów, z silnych uczyń przyjaciół" ;)

Offline Zsa-Zsa

• Legendarna Biała Gęś
  • Administrator
  • Użytkownicy
  • koleżanka nie-sympatyczna
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 14, 2013, 05:37:07 pm »
 O0 Wadim dobry jest, Wadim szybki jest.

(Edyta mówi, że nagle dotarło do mnie, że nie wszyscy pewnie znają Stars in Black, więc objaśniam - powyższe to komplement.)
Ostatni krzyk, łabędzia nuta<br />I dalej nic w teatrze lalek<br />Ogólnie mówiąc - life is brutal<br />Poza tym wszystko doskonale.

Offline Akinomaja

• Białe Szaleństwo/Czarny Humor
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 14, 2013, 09:47:40 pm »
Wadim na prezydenta! :*
Kocham Jima Hensona i odkurzacze.Zgłoski nosowe.Pstrykać pstryczkami.Czerwone żelki.Odpowiednio długie kołdry.Wyrażenia przyimkowe.Masło, myślniki, reptilia.NOŻYCZKI pod każdą postacią. Cośtamcośtam,BHP!!brakmolik a m i k a d z eboo-mar-rangSusumo Yokota(i nie zapominajmy o burakach)liskiliskiliskil