Autor Wątek: Podziękowania 2013  (Przeczytany 1854 razy)

Offline Rotek

• Użytkownicy
  • Machete
Podziękowania 2013
« dnia: Lipiec 28, 2013, 03:08:55 pm »
Zacznę dziękować:

- Wojtek: konwent super, fantastyczny i dopięty na ostatni guzik
- Vadim, Jager, reszta logistyki i Gremliny: kawał dobrej roboty
- Emi i GTS: Wy wiecie za co...
- ekipa S&S: było fajnie i zabawowo
- Marianna i Idka: za Tru Blood
- Drug Breakers: za zdarte gardło
- Alison Łejn: za bycie niewymyślonymi wampirami
- uczestnicy Vintage LARPa: za tarzanie się po ziemi ze śmiechu
- Tox - za współorganizację vintage , Tetriss, Michałek, Cora i Akinomaja - za bycie vintage DO
- wszystkim, którym podobał się Szóstak i z którymi tak fajnie się bawiłem na GG
- wszystkim, którzy przyjechali i dzięki którym Orkon to najlepsze 2 tygodnie roku.

Dziękuję.
They soon realized they fucked up with the wrong Mexican.

Offline Mały

• Użytkownicy
Odp: Podziękowania 2013
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 28, 2013, 04:38:11 pm »
Skoro Rotek już zaczął :)

Organizacja - kawał dobrej roboty, logistyka prima sort ... rozpisywał bym się bardziej ale może wystarczy że nie mam w sumie do czego się przyczepić a to mega sukces, nie? ;)

a poza tym dzięki wszytkim z którymi dane mi było skompresować 2 tygodnie orkonu w 72 godziny :)

Speszial fenks gołs tu śmietano-beton orkonowy (mimo że niekiedy zbyt odpowiedzialny i lekko przyprószony siwizną ale wciąż daje radę) oraz wszystkich niewiadomo kiedy dorosłych vet-misiów (na prawdę O'07 był już tak dawno???) :)

Jedno czego mi brakło to możliwości pogrania i poznania nowych przyszłych vetmisiów (ale to już problem mojego zbetonienia i nieogarnięcia urlopu) - może za rok :)

...We just dinged them!...

Offline Schamann

• były
  • Moderator Globalny
  • Użytkownicy
  • Bubo bubo
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 28, 2013, 05:40:51 pm »
Bardzo dziękuję

- Bestii i Vadimowi za organizację konwentu
- GTSowi za wspólną pracę przez cały rok i jeszcze więcej wspólnej pracy - to był zaszczyt
- Mariannie i Idce za True Blood
- Kajtkowi, Michałkowi Glinie Małemu Bestii za Wydział Robót Publicznych Parafii Renard, genialną grupę bohaterów ww larpa
- Berserkowi, Miłce, Miśkowi, Szufladzie, za profesjonalną drużynę ligi kalamburowej
- wszystkim graczom GG'13 - byliście zajebiści!
I don't owe anything
I don't owe anyone
Shoot pride for all it's worth
I don't belong

Offline Szymon

• Wolny Strażnik
  • Promo
  • Użytkownicy
    • Moje robótki
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 28, 2013, 06:47:30 pm »
Ogólnie organizacji bo wyjątkowo wszystko im wyszło zaczynając od logistyki i GG a na pogodzie kończąc
Organizatorom larpów, na których miałem okazję być zarówno jako fotograf jak i jako gracz.
Wszystkim którzy pili ze mną "historyczne wina i nalewki" a potem doskonale się bawili.
Adrianowi i innym, którzy sprawili, że nie przywiozłem garnka na darmo
Osobom, które łaziły ze mną w nocy po skałkach wykradając skarby, oglądając gwiazdy i wysłuch#jąc szczekania saren.
I na koniec wszystkim za to, że klimat był wyjątkowy a atmosfera przypominała tą z "dawnych czasów, w których wszystko było lepsze"
Leśnikiem chciałbym być
Leśniczkę chciałbym mieć
Leśniczka mówiła mi że kocha mnie

Offline Cyel

• Użytkownicy
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 29, 2013, 12:44:52 pm »

- wszystkim, którym podobał się Szóstak i z którymi tak fajnie się bawiłem na GG

Szóstak był zajebisty, świetny popis tego jak bez żadnego fancy stroju można wykreować super-charakterystyczną postać i grać na emocjach innych graczy :)

Cieszę się, że zdecydowałem się wrócić na Orkon. Coś czego się nie spodziewałem to to jak bardzo miło było znów Was spotkać i jak Wam było miło znów spotkać mnie mimo mojej tak długiej absencji ;D Dziękuję :)

Offline Zielony

• Użytkownicy
    • http://forum.larpy.pl/
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 29, 2013, 02:16:22 pm »
dzięki wszystkim i dozo na trasie  O0 O0
http://www.myspace.com/astonmartinipl !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Offline jezior

• Neuroteam
  • Użytkownicy
  • hadysz!
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 29, 2013, 03:55:51 pm »
Przyłączam się do podziękowań moich przedpiszców i podtrzymuję, że dzięki takim ludziom jak Wy (Organizatorzy, uczestnicy) Orkon to najprzyjemniejsze dwa tygodnie w roku.

BARDZO DZIĘKUJĘ!!!
there's too much blood in my alcohol system

Offline TomaK

• DOHTOR
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 31, 2013, 10:23:54 pm »
Dobra. Nie robiłem tego parę lat, prawie tyle nie pisałem na forum, nie wiem czy pamiętam jeszcze jak to się robi. I co gorsza, nie wiem czy ktoś to w ogóle jeszcze czyta. Ale spróbujmy! Dzięki dla:

- Midianowi za Namiot Niekończoncego się Alkoholu
- Akinomai za wspaniałą i niedocenianą przez nią maskę oraz ogólną pomocność w każdej sytuacji
- Bestii, za Kata Hodora i Egzekutora, i późniejszą drużynkę zomo, którą zresztą po Kłodzie pewne osoby z pewnej lokacji chciały zgłosić do organizacji za... zomo (and that's how you do it  8))
-Kurze i jej Kogutowi za stroje
-Lumpowi ze tegoroczną pozytywność, i nie bycie tribalem
-Edainowi za pożyczenie strojów i Starej Edaina  ;)
-Zsa-Zsie za tradycyjne umilanie mi czasu, jak nie daniem się zabić, to ściągnięciem resistance'owych podejrzeń ze mnie na siebie ;)
-Mariannie za nadzwyczajna elastyczność w akceptacji postaci na larpa ;]
-ludzi z którymi bawiłem się na pożegnalnej imprezie, nawet Cin, której ciepła whisky prosto z gwinta zmusiła mnie do zrobienia rzeczy zgoła niegentelmanskiej ;)
- wszystkim, których nie wymienię z imienia czy ksywy, a z którymi się dobrze bawiłem
- wiem, że nic nie wiem -
...ale i tak będę nosił damskie torebki!

Offline Zsa-Zsa

• Legendarna Biała Gęś
  • Administrator
  • Użytkownicy
  • koleżanka nie-sympatyczna
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 31, 2013, 11:31:32 pm »
-Zsa-Zsie za tradycyjne umilanie mi czasu, jak nie daniem się zabić, to ściągnięciem resistance'owych podejrzeń ze mnie na siebie ;)

Jak się nie obrócę... ;)
Ostatni krzyk, łabędzia nuta<br />I dalej nic w teatrze lalek<br />Ogólnie mówiąc - life is brutal<br />Poza tym wszystko doskonale.

Offline idka

• Użytkownicy
  • najwieksza marudność
    • Argos
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 03, 2013, 03:31:25 pm »
dzięki misie :*
"To absent friends, lost loves, old gods and the seasons of mists. And may each and everyone of us always give the devil his due."

Offline apollyon

• Użytkownicy
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 05, 2013, 11:51:15 am »
dziękuje:
- ekipie zamieszkującej Kurnik, czyli Tetriss, Łania, Michauek, Chińcu, Pan Poseł Jakubuś, Feliks, Chudy...
- sąsiadom kurnika - Jager, Jezior, Marianna, Fionka, Bożenka, Bartek Gajewski, Grey, Szara...
- Stałym i częstym gościom Kurnikonu - Zielony, Haraf, Kudłaty, Sensei Willu, Komuch, Pati...
- Wadimowi i Michałowi - za świetną logistykę i Małego Duszka...
- Szkolnej Kuchni, Pani Krysii i dziewczynom, że dało się coś zjeść na tym orkonie...
- Wszystkim klientom Płaszcza i Sukni..
- Ekipie Burdelu za lajtowe przeżycie całej GG i zebranie rocznego dochodu Baronii...
- Zuoli za opiekę nad Igą...
- Kajetanowi - za uśmiech rekina...
- Mariannie, Idce i Sensei Willowi za Fangtasię...
- Patrycji za gwiazdy..
- Trollcampowi za to że jest i BĘDZIE...
- Zosi..... aaaahhhh
- Wszystkim jabolowym gentelamanom - tym prawdziwym tj Michauek i Dudek, podłym odstępcom, czyli Sekcie, i tym wszystkim, którzy nie wzięli tego na poważnie - bez was nie powstali by Kosmiczni Torreadorzy
- Aliemu - za mistrzostwo hrabstwa w skręcaniu batów...
- Rodowi Teeesta, TEEEESTA...
- Rotkowi za Szóstaka - 5 minut emocjonującej gry składające się z epizodów po najwyżej 38 sekund...
- Triballowi że przyjechał...
- Kot - za niesamowite badania socjologiczne i czasowstrzymywacz...
- Shamanowi. Bo zawsze można do niego podejść, pogadać i on to zatwierdzi...
- Kacprowi - za to że był misiem, którego należy podziwiać...
- Wszystkim uczestnikom Vintage Larpa - nawet w larpy mi się trochę zachciało grać i wyszedłem na GG
- Tym wszystkim, którzy w nocy w amfiteatrze palili ognisko...

Na koniec trzy kropki dla wszystkich i do zobaczenia przy następnej okazji, bo nie wierzę, że dopiero za rok...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2013, 01:26:40 pm wysłana przez apollyon »
Bez szyn, Bez trakcji, napędzana ciałami grzeszników, niosąca terror i grozę, pędzącą na zderzenie z dobrem, ognistą wstęga zaznaczająca swoją drogę, wśród kłębów czarnego dymu, dając znać gwizdkiem parowym odjeżdża PKS- Piekielna Kolej Szatana<br />71:5

Offline KURA

• Użytkownicy
  • Moduł Pamięci Zewnętrznej
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 05, 2013, 02:11:59 pm »
Strasznie mi się tegoroczny orkon podobał. I strasznie wydawał długi. Tyle się działo... naprawdę...

A w ogóle dla mnie osobiście najlepsza GG od 2008 :D W sensie, ze ja ją najlepiej spędziłam, nie żebym całość GG chciała porównywać :D

Bardzo, bardzo, bardzo chciałam podziękować dziewczynom z burdelu :D Za wieszanie prania, za szycie, za bujanie się na hamakach, za chodzenie z koszykiem i sprzedawanie jabłuszek :D Za piski i okrzyki z namiotu :D Za piękne uśmiechy i generalny radosny luz. A i za zwracanie się do mnie per "mamo, matulu" wyszło tak spontanicznie, a było tak miłe :) Za to, ze w burdelu było naprawdę zwykłe życie, a nie jakieś mroczne znęcanie się i zaganianie do pracy :)

I Zuoli i Hisji za ich niekończąca się cierpliwość do Igi, zagadywanie i zabawianie bez końca :D

A osobne wyjątkowe podziękowania dla Załogi Viatora z Warhammera:
- Rambo
- Loki
- Nerka
- Chudy
- Przemoc
- Arond
- Yoru
- Idka
- Bożenka
-... i Fionka :D

Za klimat, za odpowiednie proporcje spinki (w szeregu zbiórka) i odpowiednie dawki luzu. Za szabrowanie towarem z skrzyni, za zasieki, za "broń maszynową" kanoniera :D I naj, ale to najbardziej, to za epicka ucieczkę w nocy po lesie i za to, że nie porzuciliście nawigatora w potrzebie. I nie zabiliście za konające charczenie, kiedy wszystkim zależało an ciszy :p ;)

Ach i jeszcze za wycieczkę na Rivierę...  O0 Ale to już osobna historia.... 8)

Przygotowania do roli życia, w LARPie rozpisanym na dekady

Offline Chloru

• Gibberling
  • Promo
  • Użytkownicy
  • Designed to die!
    • Gibberling Press
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 10, 2013, 04:21:45 pm »
Dziękuję wszystkim, że zechcieli przyjechać i się wspaniale bawić i mało tego - podziękowali innym za to samo. Chwała:P

A tak poważnie to fajnie było, widzimy się w przyszłym roku;)