Autor Wątek: zgubione/znalezione Orkon 2013  (Przeczytany 1822 razy)

Offline Schamann

• były
  • Moderator Globalny
  • Użytkownicy
  • Bubo bubo
zgubione/znalezione Orkon 2013
« dnia: Lipiec 30, 2013, 07:34:09 pm »
znalazłem podczas ostatniej imprezy przy górnym ognisku ciemne okulary. Kto zgubił niech opisze je na priv, to obgadamy kwestię zwrotu
I don't owe anything
I don't owe anyone
Shoot pride for all it's worth
I don't belong

Offline Szymon

• Wolny Strażnik
  • Promo
  • Użytkownicy
    • Moje robótki
Odp: zgubione/znalezione Orkon 2013
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 31, 2013, 04:03:23 pm »
ja w namiocie znalazłem czapkę koloru czerwonego z dzwoneczkiem na końcu
Leśnikiem chciałbym być
Leśniczkę chciałbym mieć
Leśniczka mówiła mi że kocha mnie

Offline Zsa-Zsa

• Legendarna Biała Gęś
  • Administrator
  • Użytkownicy
  • koleżanka nie-sympatyczna
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 31, 2013, 04:07:41 pm »
Dobrze, że nie nieznajomego pijaka...
Ostatni krzyk, łabędzia nuta<br />I dalej nic w teatrze lalek<br />Ogólnie mówiąc - life is brutal<br />Poza tym wszystko doskonale.

Offline naira

• Naira
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 03, 2013, 12:38:00 am »
Zgubiłam swój fioletowy kalendarz. Podpisany "Aleksandra Gdynia". Bardzo, bardzo zależy mi na odzyskaniu go, jest dla mnie bardzo ważny. Ktokolwiek widział go w którymkolwiek momencie na Orkonie, proszę, niech napisze mi tutaj o tym... Jestem pewna, że go tam miałam i że bez niego wróciłam do domu. Bardzo proszę o jakiekolwiek informacje... Wierzę, że nikt by nie wyrzucił czegoś takiego, jak kalendarz... Proszę, poszukajcie w swoich rzeczach, może gdzieś się zawieruszył...

[edit] Kalendarz odzyskałam! Wiadomość już nieaktualna, można ją usunąć :) Dzięki!
« Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2013, 02:05:09 pm wysłana przez naira »

Offline KURA

• Użytkownicy
  • Moduł Pamięci Zewnętrznej
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 05, 2013, 01:34:50 pm »
Straciliśmy na orkonie kamizelkę z Wypożyczalni. Była na Warhammerze, gdzie została zdjęta i użyta do tamowania "krwotoku", a potem porzucona w obozie podczas dramatycznej ucieczki przed nocnym atakiem dark Elfów (lub innego tałatajstwa ;) ).

Poranne poszukiwania w obozie (warhammerowym i cywilnym) nie przyniosły rezultatu. Ergo, zakładam, że ktoś się poczuł i nie chciał zostawiać stroju w lesie na dole i niedolę.

Dla szczęśliwego znalazcy przewidziana nagroda :) Z przyjemnością odwdzięczę się kuponem do P&Sa, kiedy kamizelka do mnie wróci.

Kamizelka jest brązowa, wiązana na troczki (sznureczki) z żakardowego (tłoczonego) materiału w floralny (roślinny) deseń. materiał może nieco przypominać sztruks (jest tak samo miękki, ale nie ma faktury prążków). A zresztą - jest na zdjęciu w załączniku.

Przygotowania do roli życia, w LARPie rozpisanym na dekady

Offline naira

• Naira
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 07, 2013, 12:03:12 pm »
To jeszcze raz ja. Czy znalazł ktoś może czarną marynarkę z czarną podszewką, a w wykończeniach (rękawy, kołnierz) podszewką w zeberkę? Zostawiłam ja powieszoną na krześle w szkole i do dzisiaj nikt jej u siebie nie znalazł...

Offline Zielony

• Użytkownicy
    • http://forum.larpy.pl/
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 13, 2013, 10:00:31 pm »
zgubiono mi mój ukochany czarny flyers... :(  miał 10 lat... kto zgubił ten wie... kto znalazł niech się zgłosi... plisss.... :(
wyglądał tak:
http://www.metro.nysa.pl/galerie/k/kurtka-flyers-cold-weath_11143.jpg
ktokolwiek widział... odwdzięczę się po stokroć...  :'( :'( :'( :'(
http://www.myspace.com/astonmartinipl !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)