Autor Wątek: [sprzedam] Larpowy kożuch/płaszcz skórzany  (Przeczytany 724 razy)

Offline Mnich

• Użytkownicy
[sprzedam] Larpowy kożuch/płaszcz skórzany
« dnia: Styczeń 07, 2014, 01:32:15 pm »
Do sprzedania okrycie wierzchnie, które wykonałem na bazie naturalnego kożucha. Włożyłem w ten strój wiele pracy i jestem z niego dość dumny. Kożuch został odpowiednio pocięty, przedłużony oraz wzbogacony nitami i czarnymi wstawkami z prawdziwej skóry. Zależało mi na efekcie wizualnym "ocalony z pożaru", stąd taka stylistyka.

Pierwsze zdjęcie eleganckie (by Kita), a za pozostałe - przepraszam. Robione kamerą otworkową z XVI wieku.

Długość całkowita = 110 cm. Rozmiar uniwersalny, pasuje na każdego. Płaszcz się nie zapina - zrobiłem tak specjalnie. Osoba na zdjęciach ma ok 110cm w obwodzie klatki - eksperymenty na osobach szczuplejszych wykazały, że mogą one bez problemu się "dopiąć" i zamknąć paskiem.

Wysoki i sztywny kołnierz można bez problemu stawiać lub kłaść - w obu wariantach wygląda fajnie.

CENA = 200 zł. Do tego od razu wliczam przesyłkę, oraz gratis - autentyczny blaszany kufelek z Anglii,
świetnie się nadający do klimatycznego picia. Pojemność - ok 300ml. Wysokość około 15 cm.

Kożuch można obejrzeć, przymierzyć i odebrać na terenie Warszawy. Kontakt via PW. Zapraszam!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2014, 01:37:16 pm wysłana przez Mnich »
HEROES AREN'T BORN. THEY ARE BUILT.