Autor Wątek: Promocja Orkonu  (Przeczytany 742 razy)

Offline Hisja

• Moderator Globalny
  • Użytkownicy
Promocja Orkonu
« dnia: Sierpień 08, 2015, 10:50:54 am »
W związku ze zbliżającym się 25 Orkonem w tym wątku zapraszam do dyskusji w zakresie reklamowania Orkonu np. na innych konwentach.

Na spotkaniu Orkon, Orkon i już... PRZED!!! poruszane były tematy wyglądu stoisk na konwentach, konkursów, rozpisywania postaci na konwentach, możliwości za akredytowania się "w emocjach", orkonowiczek/ orkonowiczów hostess w strojach fantasy. Wątek był długi i ciekawy, trochę ucięty tu można pisać do woli i nie zniknie jak na fejsie.

Offline Toxyna

• Użytkownicy
Odp: Promocja Orkonu
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 09, 2015, 08:49:09 am »
Hisja, a streściłabyś to, co padło na spotkaniu? Widzę zahaczki, ale może coś więcej?

Hostessy (a może po prostu orkonowiczki ;) ) w strojach fantasy, kupuję to!

Offline Hisja

• Moderator Globalny
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 09, 2015, 11:54:23 am »
Był skryba- chyba Rambo, może uzupełni, natomiast w kwestii promocji to było rzucone tyle pomysłów co napisałam- nie były jakoś szczególnie rozwijane, bo nie było czasu- liczyłam, że może się coś ruszy po.

Offline kenny

• a co to ? :D
  • Użytkownicy
  • jacy oni powazni i jacy mezni xD
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 12, 2015, 04:25:47 pm »
no generalnie reklama na konwentach strona orkonowa aktualizowana czesto. ze zdjeciami uczensikow filmikami itp itd. oraz na konwentach tez moze kto pojsc i sieprzebrac ale mysle ze wystarcza naonka informatyczna.  tylko taka konkretna.
The question is: what is "Mahna, mahna"..? The question is: who cares?

Offline Hisja

• Moderator Globalny
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 21, 2015, 12:58:12 pm »
Też chciałabym, żeby hostessami na Pyrkonie nie były tylko kobiety oczywiście jestem za szczuciem cycem ale sądzę, że faceci w żupanach, zbrojach itp. tez są mile widziani.