Orkon - sprawy ogólne > Kwestie organizacyjne

Promocja Orkonu

(1/1)

Hisja:
W związku ze zbliżającym się 25 Orkonem w tym wątku zapraszam do dyskusji w zakresie reklamowania Orkonu np. na innych konwentach.

Na spotkaniu Orkon, Orkon i już... PRZED!!! poruszane były tematy wyglądu stoisk na konwentach, konkursów, rozpisywania postaci na konwentach, możliwości za akredytowania się "w emocjach", orkonowiczek/ orkonowiczów hostess w strojach fantasy. Wątek był długi i ciekawy, trochę ucięty tu można pisać do woli i nie zniknie jak na fejsie.

Toxyna:
Hisja, a streściłabyś to, co padło na spotkaniu? Widzę zahaczki, ale może coś więcej?

Hostessy (a może po prostu orkonowiczki ;) ) w strojach fantasy, kupuję to!

Hisja:
Był skryba- chyba Rambo, może uzupełni, natomiast w kwestii promocji to było rzucone tyle pomysłów co napisałam- nie były jakoś szczególnie rozwijane, bo nie było czasu- liczyłam, że może się coś ruszy po.

kenny:
no generalnie reklama na konwentach strona orkonowa aktualizowana czesto. ze zdjeciami uczensikow filmikami itp itd. oraz na konwentach tez moze kto pojsc i sieprzebrac ale mysle ze wystarcza naonka informatyczna.  tylko taka konkretna.

Hisja:
Też chciałabym, żeby hostessami na Pyrkonie nie były tylko kobiety oczywiście jestem za szczuciem cycem ale sądzę, że faceci w żupanach, zbrojach itp. tez są mile widziani.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej