Orkon - sprawy ogólne > Kwestie organizacyjne

Dzień targowy na Orkonie czyli witamy rzemieślników

(1/2) > >>

Hisja:
Na Orkon, Orkon i już... PRZED!!! padła propozycja by na środkowy weekend Orkonu zaprosić rzemieślników wszelkiej maści czyli od wytwarzających zbroje i inne stroje, przez biżuterię i rekwizyty, a na klimatycznym żarciu i alkoholach kończąc. W tym temacie proszę o dyskusję czy:
a) warto
b) kogo zaprosić
c) jak zaprosić
d) inne o których nie pomyślałam, a są związane z dniem targowym.

Harnaś:
Warto. Tutaj myśle ze dyskusja nie potrzebna. W jaki sposób? Nie przez internet. Pojawiając się na najróżniejszych konwentach czy znając rzemieślników z okolic zajmujących sie na przykład wikliną, garncarstwem itd zapraszać osobiście na Orkon. Tak wstępnie. Oczywiscie mozna zapraszać duzych rzemieślników ale gwarancji dobrego zarobku im nikt nie da

kenny:
zaprosic warto. ale im musi sie zwrocic to wystawienie a tu taj moze byc problem. nalezalo by zrobic wtedy krok w strone komercjalizacji. ale jak wiemy nie jest to kierunek orkonu i po wilu dyskusjach wiadomo ze raczej nie bedzie. znaczy to tyle e zaprosimy ich ale jak im sienei zwroci przyjazd to nie spodziwajcie sie ich za rok.

Akinomaja:
Zapraszać osobiście - fajnie, ale warto też zrobić akcję na fb ze skierowaniem na stronę - niech wisi i odświeżać, zawsze ktoś nowy doczyta, da znajomym znać. Zainteresowani mogą się WCZEŚNIEJ zaprezentować orkonowiczom, pozbierać zamówienia indywidualne \zadowolony klient najskuteczniejszą reklamą\, zrobić akcje promocyjne...
Kto pierwszy, ten lepszy.

Żeby się zwróciło - ze względu na większą ilość osób będących na Orkonie, zachęcić kupujących zniżkami. Pojedynczo mniejszy zarobek, ale w hurcie...\choć tu mam wątpliwości co do proporcji ilość kupujących:zniżki\.

Tu - jak długo miałby potrwać ten 'dzień'? może nie tylko 1 dzień? na pewno warto przed dłuższymi larpami.

Zachęcić rzemieślników jako Orkon kupując od nich rekwizyty na larpy \pewny zarobek\. Potrzebne wcześniejsze zapotrzebowanie lub kupić uniwersalne rzeczy - koszyki, naczynia.

Thorgrim:
W tym roku chciałem wziąć trochę przedmiotów w komis i sam się zająć sprzedażą, głównie na trzydniówce w ramach klimatu. Za zgodą twórców gry.

Niestety nie udało mi się być na Orkonie w tym roku, ale wszystkie znaki wskazują na to, że na przyszłym będę całe 2 tygodnie O0

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej