Ankieta

Czy chciałbyś by na Orkonie lub przed Orkonem była możliwość zakupu archiwalnych gadżetów Orkonowych

tak, chcę koszulki
0 (0%)
tak, chcę koszulki (znajdźcie stare wzory i zróbcie dodruk, ale też dajcie możliwość zamówienia np. z Ksywą za dodatkową opłatą)
0 (0%)
tak, chcę przypinki
1 (14.3%)
tak, chcę wszystko, ale chce jeszcze więcej nowych gadżetów np. skórzane orkonowe opaski
5 (71.4%)
nie, wystarczą tylko aktualne gadżety, tak było co roku więc po co zmieniać
1 (14.3%)

Głosów w sumie: 7

Autor Wątek: Stoisko Orkonowe czyli chcę kupić archiwalną koszulkę, przypinkę itp.  (Przeczytany 1399 razy)

Offline Hisja

• Moderator Globalny
  • Użytkownicy
W tym poście proszę też o propozycje nowych pomysłów na gadżety Orkonowe.

Offline Harnaś

• Użytkownicy
Odp: Stoisko Orkonowe czyli chcę kupić archiwalną koszulkę, przypinkę itp.
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 08, 2015, 04:52:22 pm »
Znowu kwestia akredytacji. Gdyby została zwiększona organizatorzy nie musieliby wykłądać z własnej kieszeni. Wszystkei itemy nie sprzedane na konwencie (poniewaz na przykłąd komus zabrakło kasy) mogłyby być dostępne do zakkupienia poprzez strone orkonową i wysyłke. W ten sposób nawet po rkonie , a nawet i przed  byłby obrót kasy.

Offline KOVAL

• Użytkownicy
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 08, 2015, 08:52:26 pm »
nie trzeba otwierać sklepu na stronie - wystarczy dogadać się jakimś już działającym sklepem

a oprócz archiwalnych edycji moim zdaniem warto być też wprowadzić serię koszulek/bluz/topów z ogólnym uniwersalnym logiem Orkonu

Offline Toxyna

• Użytkownicy
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 09, 2015, 09:04:08 am »
Dla mnie ogólnie byłaby super opcja, jeśli dałoby się robić koszulki na zamówienie już przed Orkonem (i z ksywą!). W tym roku nie kupiłam, bo damskie były za duże, a w dziecięcych nie ma miejsca na cycki ;) No i lipa. Moja ulubiona koszulka orkonowa jest z 2014 (bokserka z ksywą). Dla mnie zwykły T-shirt to coś, czego nie będę nosić "na codzień", ale za to bokserka już owszem - i zdarzało mi się, że ludzie mnie pytali, co to jest Orkon, jak w niej chodziłam ;)
A archiwalne też chętnie bym kupiła - nie mam koszulki z mojego pierwszego Orkonu :( z tym, że też wolałabym mieć opcję wybrania kroju + ksywy.
Koval, seria uniwersalnych rzeczy też jest dobrym pomysłem. I like it.

Offline Hisja

• Moderator Globalny
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 09, 2015, 11:52:01 am »
Tak zdecydowanie jestem za damskimi koszulkami. Pamiętam jak jednego roku Cin wycieła w swojej dekolt to potem do Iwana chodziły damskie pielgrzymki dlaczego ona ma z dekoltem, a na Orkonie były tylko takie zwykłe, a Iwan "no bo sobie wycieła, tez możecie..."

też zwykłych koszulek na codzień nie nosze ale bluzek na cienkich czy szerokich ramiączkach to mam pół szafy... i fakt jak się chodzi w tych koszulkach Orkonowych to ludzie o to pytają- dodatkowa promocja dla Orkonu.

Offline Zsa-Zsa

• Legendarna Biała Gęś
  • Administrator
  • Użytkownicy
  • koleżanka nie-sympatyczna
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 11, 2015, 10:35:08 pm »
Tak, będą w przyszłym roku do wyboru wzory. Większość będzie musiała być zamówiona przed konwentem.
Ostatni krzyk, łabędzia nuta<br />I dalej nic w teatrze lalek<br />Ogólnie mówiąc - life is brutal<br />Poza tym wszystko doskonale.

Offline Akinomaja

• Białe Szaleństwo/Czarny Humor
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 20, 2015, 04:25:47 pm »
Kubki metalowe, łyżko-otwieraczo-korkodiwajsy, długopisy!!!! na sznurku/zawsze brakuje/, mogą być klimatyczne /kwestia oprawki/ lub ołówki
LATARKI, zapalniczki, zapałki

coś przeciwdeszczowego /płaszczoponcho/, parasolki nawet /przydadzą się i od słońca/

no i coś de luxe - HAMAKI

frisbee, badminton
ba, nawet chusteczki higieniczne

Jak to już było wspomniane wyżej nieraz, dla orkonowiczów to pamiątka, znaczenie sentymentalne - dla/do innych - reklama.

Fajnie byłoby, gdyby były różne opcje ilustracji/kolorów, a nie tylko czarne + logo, wszystko oczywiście zależy od kosztów i możliwości.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2015, 04:31:24 pm wysłana przez Akinomaja »
Kocham Jima Hensona i odkurzacze.Zgłoski nosowe.Pstrykać pstryczkami.Czerwone żelki.Odpowiednio długie kołdry.Wyrażenia przyimkowe.Masło, myślniki, reptilia.NOŻYCZKI pod każdą postacią. Cośtamcośtam,BHP!!brakmolik a m i k a d z eboo-mar-rangSusumo Yokota(i nie zapominajmy o burakach)liskiliskiliskil

Offline Zsa-Zsa

• Legendarna Biała Gęś
  • Administrator
  • Użytkownicy
  • koleżanka nie-sympatyczna
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 20, 2015, 10:10:17 pm »
Tak, to wszystko są świetne pomysły, ja je bardzo popieram, bo też takie miałam - wszystko zależy od pieniędzy. Myślę, że takie gadżety będą musiały być zamawiane wcześniej po prostu.
Ostatni krzyk, łabędzia nuta<br />I dalej nic w teatrze lalek<br />Ogólnie mówiąc - life is brutal<br />Poza tym wszystko doskonale.

Offline Harnaś

• Użytkownicy
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 21, 2015, 03:26:32 pm »
Zgarnąć wczesniejsze zamowienia i kase ,  a na orkon dowieźć  15% sztuk wiecej niz zamowione. Tegoroczne bluzy udowodniĺy ze jak czĺek zobaczy to chce

Offline Thorgrim

• Majster
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 26, 2015, 10:48:34 am »
Ceny z zyskiem i mamy kasę na przedmioty w sklepiku :)
71:5