Autor Wątek: Konkurs na larpy na Orkonie 2016  (Przeczytany 259776 razy)

Offline Zsa-Zsa

  • Legendarna Biała Gęś
  • Administrator
  • Użytkownicy
  • Wiadomości: 3541
  • koleżanka nie-sympatyczna
Konkurs na larpy na Orkonie 2016
« dnia: Września 03, 2015, 08:13:34 pm »
Orkon XXV nadchodzi wielkimi krokami, to już w dniach 16-30 lipca 2016 roku.

Pora zatem zdecydować, jak (oprócz tego, że dobrze) będziemy się bawić na tym, jubileuszowym, Orkonie. Zapraszamy zatem do zgłaszania pomysłów na larpy, które odbędą się na Orkonie XXV.

Na Wasze zgłoszenia czekamy pod adresem organizacja@orkon.org do 30 września 2015. Przyjmujemy zgłoszenia na larpy dzienne (trwające minimum 6 godzin) oraz wieczorne/nocne (rozpoczynane po 21.00, trwające minimum 3 godziny) i larpy dwudniowe.

Zgłoszenie powinno zawierać:

– świat/setting larpa. Uwaga – jeśli larp odbywał się będzie w którymś z komercyjnych settingów, prosimy o dołączenie zezwolenia na nieodpłatne wykorzystanie settingu od jego polskiego dystrybutora i/lub jego patronatu nad larpem;
– opis fabuły larpa (do 1.5 tys. znaków);
– przewidywaną oraz minimalną i maksymalną ilość graczy mogących wziąć udział w larpie;
– zobowiązanie do stworzenia reklamy larpa (minimum w formie wydarzenia na FB, aktualizowanego co najmniej raz w miesiącu do marca 2016, dwa razy w miesiącu między kwietniem a czerwcem 2016);
– zapotrzebowanie wstępne larpa (jakich lokacji larp będzie wymagał – nie gwarantujemy spełnienia wszystkich wymagań);
– ewentualne składki odgraczowskie na larpa – czy, w jakiej wysokości i na co miałyby być przeznaczone?
– jeśli zgłoszenie dotyczy larpa dwudniowego – odpowiedź na pytanie dlaczego akurat ten larp powinien być dwudniowy i jakie atrakcje w jego trakcie są przewidywane?

Prosimy również o podanie, kto jest odpowiedzialny za stworzenie larpa oraz która z osób będzie osobą kontaktową dla organizacji Konwentu.

Ostateczny termin zgłoszenia larpów to 30 września 2015. Ewentualne zgody od dystrybutorów w indywidualnych przypadkach mogą zostać dostarczone później (nie później niż do 30 listopada 2015).
Ostatni krzyk, łabędzia nuta<br />I dalej nic w teatrze lalek<br />Ogólnie mówiąc - life is brutal<br />Poza tym wszystko doskonale.