Autor Wątek: JESTEM LEGENDĄ!- Ogłoszenie rekrutacyjne dla NPC  (Przeczytany 650 razy)

Offline Hisja

• Moderator Globalny
  • Użytkownicy
JESTEM LEGENDĄ!- Ogłoszenie rekrutacyjne dla NPC
« dnia: Styczeń 18, 2016, 10:24:51 pm »
JESTEM LEGENDĄ!

Ogłoszenie rekrutacyjne dla NPC czy dla tych co już byli na Orkonie: czyli nie-pierwszoroczni (czasem zwani wetami/vetami) czyli nie-misie.

Jeśli w Świecie Orkonowym grałeś/grałaś kiedykolwiek postacią, którą chciałbyś/chciałabyś powrócić to teraz jest ku temu szansa! Zgłoś postać NPC na misiówkę! (Zgłoszenie powinno zawierać czy zgłaszasz siebie czy też dodatkowe osoby, czy masz zapotrzebowanie na dodatkowe osoby do lokacji, krótki opis kim jest Twoja Legenda oraz to jak inni gracze pamiętają Twoją Legendę (to nie zawsze się pokrywa) i co chcesz robić na grze).

Jeśli nigdy w Świecie Orkonowym nie wykazałeś się, nikt nie pamięta Twojej postaci- też nic straconego- napisz do nas w jaką Legendę chciałbyś/chciałabyś się wcielić! (Zgłoszenie powinno zawierać czy zgłaszasz siebie czy też dodatkowe osoby, czy masz zapotrzebowanie na dodatkowe osoby do lokacji, krótki opis kim jest Twoja Legenda oraz to jak inni gracze pamiętają Twoją Legendę (to nie zawsze się pokrywa) i co chcesz robić na grze).

Nie masz pomysłu, a chcesz zagrać na misiówce? Pisz do nas! (Zgłoszenie powinno zawierać kim lubisz grać i co chcesz robić na grze, czy chcesz grać niezależnie czy dołączyć Cię do innej grupy).

ZOSTAŃ LEGENDĄ - ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ!
misiowka2016@gmail.com

(w tytule maila prosimy o wpisanie "NPC")