Autor Wątek: Opiekun  (Przeczytany 7816 razy)

Offline Isgaroth

• Użytkownicy
Opiekun
« dnia: Czerwiec 24, 2005, 11:54:32 pm »
Mam may problem, mianowicie: zamierzamy wybra si z koleg, jeli n ie we trzech na orkon, zezwolenia wistki i inne papiery - z tym nie ma problemu. Tylko ciemno jako widze eby któremu z naszych rozidziców chciao si siedzie tam 11 dni(wszyscy mamy powyej 16 lat:]). Co polecacie mi zrobi

Elen

• Gość
Opiekun
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 25, 2005, 03:56:14 am »
znalezc kogos, kolege kolezanke pelnoletnia, ktorzy sie Wami zaopiekuja, ewentualnie byc tak milym i odpowiedzialnym, zeby wkupi si w aski, którego z Orkonowiczów, co by Was pod opiek wzi:)

Offline Isgaroth

• Użytkownicy
Opiekun
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 25, 2005, 03:07:26 pm »
Hmmm druga pozycja jest bardziej interesujca :) .... Kto przygarnie dwa grzeczne elfy

ziutek

• Gość
Opiekun
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 26, 2005, 10:12:57 pm »
eby nie robi oddzielnego topicku wypowiem si tu , ja tez bardzo chce przyjecha na orkon ,  i jak koledzy wyej tez jestem nie penoletni (lat 17) lecz nie dugo tzn. za 3 miechy bd obchodzi moja 18 i teraz pytanie do organizatorów czy w takim wypadku nadal musze mie opiekuna , czy mona zrobi wyjtek  ;]

Elen

• Gość
Opiekun
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 26, 2005, 11:18:17 pm »
Elfy powiadasz, tak si skada, e jestem Opiekunk Enklawy Elfów wobec czego mog rozway przygarnicie Was. Z tyme ja wzicie Was pod opieke traktowaabym NAPRAWD POWANIE. Tzn rozbijacie si niedaleko mnie i staracie sie by NAPRAWDE NAPRAWD odpowiedzialni na co dostaje Wasze Elfie sowo honoru. Od razu mówi nie bdzie przepro... Jak si na to piszecie napiszcie mi na priva ilu Was jest, kiedy przyjedacie i niech kto z Was da mi namiar na siebie ebymy sie mogli jako zgada.

Elen

• Gość
Opiekun
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 26, 2005, 11:24:40 pm »
Jasne trzech... slepota nie boli:)

Offline Zsa-Zsa

• Legendarna Biała Gęś
  • Administrator
  • Użytkownicy
  • koleżanka nie-sympatyczna
Opiekun
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 27, 2005, 08:11:39 am »
Cytat: "ziutek"
lecz nie dugo tzn. za 3 miechy bd obchodzi moja 18 i teraz pytanie do organizatorów czy w takim wypadku nadal musze mie opiekuna

Tak.
Ostatni krzyk, łabędzia nuta<br />I dalej nic w teatrze lalek<br />Ogólnie mówiąc - life is brutal<br />Poza tym wszystko doskonale.

Offline Vila

• Użytkownicy
Opiekun
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 27, 2005, 10:43:16 am »
Zatem Ziutku musisz znale opiekuna. Doradzam napisa co o sobie, masz wtedy wikrze szanse. Jak wida wyej to dziaa:) Jedna wzmianka o grzecznych elfach i Elen ju wkroczya do akcji :smile:

Offline Inny

• Fanatyczny Optymista
  • Użytkownicy
  • BTZ
Opiekun
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 27, 2005, 10:49:22 am »
A najlepiej Ziutek  napisz skd jeste, to prdzej dogadasz si z kim z twoich okolic.  Bo realnie przy braku informacji to mao kto w ciemno wemie Ci opiek...

ziutek

• Gość
Opiekun
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 27, 2005, 10:55:38 am »
khy hky hky :>

jestem totalnie zielony w te klocki , i poszukuje mentora , osoby która wprowadzia by mnie w ten typ rozrywki , uczestniczyem w kilku sesjach rpg , jestem w ekipie serwera gry online (www.ultimaonline.pl) i tam czasem zajmuje si questami , ogólnie rzecz biorc jestem grzecznym chopcem :) , opiekuna bd mia niestety tylko 3 dni ( na okres Avp) , jeszcze nie mam penej druyny ale myl ze skad si zamknie w 4-5 os.
kto przygarnie biednego ziutka  :D

ps. jestem z warszawy z dojazdem nie ma problemu a jesli chodzi o papierki od rodzicow z tym tez nie ma problemu

Offline aileen

• Użytkownicy
Opiekun
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 27, 2005, 11:07:09 am »
jestem totalnie zielony w te klocki , i poszukuje mentora , osoby która wprowadzia by mnie w ten typ rozrywki ,

pojedziesz, sam zobaczysz... nikt ci nie bdzie psu zabawy "wprowadzaniem"  :wink:

Offline anathema

• Użytkownicy
Opiekun
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 27, 2005, 03:43:23 pm »
stary zobaczysz- zaaklimatyzujesz sie w sekunde
a tak powaznie- radze znalesc sobie opiekuna na miejscu- na pewno ktos sie znajdzie
:D
a.k.a Sunny Sanchez

Offline Inny

• Fanatyczny Optymista
  • Użytkownicy
  • BTZ
Opiekun
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 27, 2005, 03:48:37 pm »
Cytat: "anathema"
stary zobaczysz- zaaklimatyzujesz sie w sekunde
a tak powaznie- radze znalesc sobie opiekuna na miejscu- na pewno ktos sie znajdzie
:D

A od rodziców we kartk in blanco :P

Offline Shiva

• Samozwańczy Org-zadymiarz
  • Administrator
  • Użytkownicy
Opiekun
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 27, 2005, 03:52:05 pm »
Cytat: "aileen"
pojedziesz, sam zobaczysz... nikt ci nie bdzie psu zabawy "wprowadzaniem"  :wink:

No tak. A mnie rodzinka przez 6 cholernych lat opowiadaa jak to jest na Orkonie, jak w to si bawi i z czym to si je.
Mimo wszystko i tak udao mi si zgubi, zagubi i powQrza kilka osób(gównie tym, e nie umiaam si zachowa na LARPie)(eby nie byo. W czasie przeszym):)
A tak w ogóle... Najpierw id do Saygonu. zarczam, e jak z tamtd wrócisz to brak opiekuna bdzie najmniejszym zmartwieniem ^^

"Cholera!! Gdzie jest mój namiot!"
 :D  :D  :wink:
"Nie, nie jestem Ania."

Offline Zsa-Zsa

• Legendarna Biała Gęś
  • Administrator
  • Użytkownicy
  • koleżanka nie-sympatyczna
Opiekun
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 27, 2005, 04:04:56 pm »
Ja bym radzia sie zastanowi, co piszecie i ew. nie powtarza misiom zych informacji. Bo to potem misie nie bd miay opiekuna i nie bd mogy brac udziau w konwencie, a nie Wy. Mona sobie znale opiekuna na orkonie, ale radziabym potraktowa to jako ostateczno.
Ostatni krzyk, łabędzia nuta<br />I dalej nic w teatrze lalek<br />Ogólnie mówiąc - life is brutal<br />Poza tym wszystko doskonale.