Autor Wątek: Opiekun  (Przeczytany 7814 razy)

Offline raffie

• Użytkownicy
Opiekun
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 29, 2005, 10:30:15 pm »
Czolem wszytskim
To jako moj inauguracyjny post na tym forum pomarudze sobie.

Co do opiekunow to calkiem istotne bylo by upewnienie sie ze ci opieknowie nie wyjezdzaja wczesniej od swoich podopiecznych.

Jesli mnie pamiec nie myli to ostatnio zdazylo sie tak, ze pewien mlodzian leb sobie rozwalil o skaly a kiedy sie go pytalem co z jego opiekunem okazalo sie ze owy opiekun wyjechal pare dni wczesniej.
Szczesciem nie wyszlo z tego nic powaznego ale nie daj bogowie jakby byl skuteczniejszy w robieniu sobie krzywdy, mogly by byc klopoty.

Wiec mysle ze przy zapisywaniu kto sie kim opiekuje nalezy opieknow pytac do kiedy zostaja.

Niniejszym koncze marudzenie i pozdraiwam wszytskich

Raffie
----------------------------------------
W tym roku niestety tylko remotely na orkonie
Raffie

argothiel

• Gość
Opiekun
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 05, 2005, 09:20:55 pm »
Jeszcze chc si upewni odnonie opiekuna - wystarczy, jak jest penoletni czy musi posiada dowód Jeli nie ma dowodu, to co powinien poda w owiadczeniu - numer legitymacji, paszportu etc.  Jeli kto koczy 18 lat np. 14 VII, to te potrzebuje opiekuna

Offline anathema

• Użytkownicy
Opiekun
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 06, 2005, 05:20:30 pm »
dowod bytlby okej albo inny wazny dokument ze zdjecie3m typu paszport albo legitymacja astudencka- choc ej ostatniej jestem pewna
a jak ktos konczy 14 lipca 18 to podejrzewam ze nie bedzie musial miec opiekuna- chociaz dowodu tez pewnie nie bedzie mial
i co na to orgowie
a.k.a Sunny Sanchez

Offline Zsa-Zsa

• Legendarna Biała Gęś
  • Administrator
  • Użytkownicy
  • koleżanka nie-sympatyczna
Opiekun
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 06, 2005, 05:57:07 pm »
Orgowie na to - legitymacj poprosz z dat urodzenia.
Jeli opiekun nie ma dowodu jeszcze - to samo, legitymacja albo inny dokument z dat urodzenia. Jeli koczy si 18 lat w trakcie Orkonu, to lepiej takiego opiekuna mie, ale si nie bd za bardzo przyczepia, chyba, e si koczy ostatniego dnia Orkonu g:)
Ostatni krzyk, łabędzia nuta<br />I dalej nic w teatrze lalek<br />Ogólnie mówiąc - life is brutal<br />Poza tym wszystko doskonale.

Offline fifek

• Użytkownicy
  • fifkowy
Opiekun
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 11, 2006, 08:54:07 am »
czy tutaj można prosić o zaopiekowanie się?

Jeśli tak to proszę! :D Raczej nikogo znajomego nie wyciągne na orkona, który miałby 18.

Jestem z Knurowa, k. Gliwic. Gimnazjum kończę właśnie (16lat). Mogę się pochwalić wzorowym zachowaniem na koniec roku :D (już wystawili). Jestem misiem oczywiście, mam za sobą rok grania w warhammera i tyle :P
Nie pije, nie pale :D Nie będę sprawiał problemów  :wink:
Pozwolenie od rodziców oczywiście JEST
Przygarnie ktoś? xP

Offline Edain

• Użytkownicy
Opiekun
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 11, 2006, 04:42:11 pm »
Nie pijesz, nie palisz. :) Nikt Cię nie weĽmie. żartuje. myśle że jak pogadasz z kimś już na miejscu, to nie będzie problemu.
Bo gdyby nie Wy, nic nie byłoby takie same...

Offline Afro

• Użytkownicy
Opiekun
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 16, 2006, 03:20:44 pm »
Jestem nowy i wkrcam si w wiat Orkonu, jednk mam problem. Widziałem 17 wiosen a do 18 wiosny jeszcze sporo czasu. Poszukuję opiekuna. Nie sprawiam wikszych problemw. Chce si dobrze bawi.

Czy znalaz by si kto by mnie zabra pod opiek ?

Offline Kajtek

• natejak rechas
  • Użytkownicy
Opiekun
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 16, 2006, 07:42:14 pm »
Może Litwin by się zgodził?
I nie - nie mogłem się powstrzymać.
Maksymalnie 300; pozostało znaków: 262

Offline raffie

• Użytkownicy
Opiekun
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 16, 2006, 08:15:57 pm »
Brawo Kajtku..ja tez nie :>

Doskonala osoba do wychowywania nowego  orkonowicza.. :>
Raffie

Offline LITWIN

• Użytkownicy
Opiekun
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 20, 2006, 03:08:46 am »
Zgadzam się , selekcja na miejscu  :evil:  :twisted:  :evil:   :twisted:  :evil:
AHAHA