Autor Wątek: Przeduzenie GG o choby 1 dzie  (Przeczytany 9423 razy)

Wolf

• Gość
Przeduzenie GG o choby 1 dzie
« dnia: Sierpień 04, 2005, 07:07:57 pm »
W tym roku pierwszy raz wzialem udzial w GG i jestem nia zachwycony. Zatem moje pytanie jest nastepujace: czy mozna ja przedluzyc Glownym powodem jest wieksza szansa na powazne implikacje aliansow polityczno gospodarczych, zamachow stanu (dumny jestem z faktu ze tak wiele uwagi przyciagnal zamach Podpalaczy Mostow bedacych w sluzbie Dreiss'a na Akademie Magiczna). Ogolnie rzecz biorac im dluzsza mozliwosc zycia w Ostrogrodzkich realiach tym lepiej.

Offline Ira

• Użytkownicy
  • Come with me if you want to live.
    • moja mała galeryjka :)
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 04, 2005, 07:24:26 pm »
Ten temat by te poruszany w Saigonie, tu po GG i jeszcze dugo po.
IMO 3 dni,a tak w zasadzie 2,5 dnia to troche za krótko. Akurat starcza czau,aby zapozna si z graczami/postaciami, rozpozna si w sytuacji i wymylic sposób na zaradzenie, ale na sam akcje ju nie. Takie miaam odczucie w zeszym roku, takie miaam te w tym(w tym nawet bardziej), nie mówic juz o chci rozciagnicia zabawy na 4 dni w roku.  
Wiec, o ile byoby to moliwe, prosimy o 4 dni Gry Gównej. :)
Who stopped payment on my reality check?

Offline Blepfuj

• Wskrzeszobiorca
  • Użytkownicy
  • 86121013...
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 04, 2005, 09:10:06 pm »
a gg tak wasciwie bya jeszcze krótsza bo poniewa jak wszyscy wiemy 3 dnia powsta deszcz i kazdy powiedzia " i to nie jest dobre" i w wikszoci przypadków zosta w namiocie (np z powodu choroby która w poczniu z deszczem nie jest snem o rózach nad jeziorem)
gdzie?

Offline anathema

• Użytkownicy
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 04, 2005, 10:08:01 pm »
na flambergu w tymroku gra bedzie trwala 4 dni
zobaczymy moze jak to wyjdzie
najprawdopodobniej zorganizujesie po tymkolo zagorzalych zwolennikow takiego rozwiazania
przedweszytkim dlatego ze nie bedzie tak szalnczego teparozwiazywania questow i takidiotycznego chaosu decyzyjnego
i wszelkie rozwiazania typu sztab kryzysowy (idylliczne niestety)moze nie beda potzrebne
a.k.a Sunny Sanchez

Offline Emilia

• Pierwszy oficer HSS Haryzma
  • Administrator
  • Użytkownicy
  • Evilia Cruella Skirmuntt
    • galeria
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 04, 2005, 10:42:00 pm »
a Orgowie umra z przepracowania :wink: :P

Offline Shiva

• Samozwańczy Org-zadymiarz
  • Administrator
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 05, 2005, 03:05:50 am »
A ja jestem za, i myl, e dao by si to zorganizowa. W tym roku midzy Kod a GG by jeden dzie "wolny" i myl, e spokojnie dao by si zrobi pod czas takiego jednego dnia tych kilku godzin Gry gównej. Pod czas caego Orkonu 2005 zaobserwowaam straszne i piorunujce iloci czasu pod czas którego Orgowie spokojnie mog si wyspa, a organizatorzy konkursów- do roboty.
Tylko nie zestrzelcie mnie od razu jeli si myl. Po prostu takie jest moje zdanie, a przecie myli si jest rzecz ludzk. :D :D :D
"Nie, nie jestem Ania."

Offline DeadMan

• Użytkownicy
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 05, 2005, 09:21:11 am »
rozwizaniem które pado ju raz czy dwa jest zrobienie przed GG LARPa w trakcie którego wszyscy bd grali swoimi postaciami i który bdzie suy jako rozgrzewka, do poznania postaci, i powolnego zbierania informacji. Moe niekoniecznie musiaby by robiony przez orgów ale np. przez kogo z bliskiego otoczenia i pod ich nadzorem, eby si ze scenariuszem zgadzao.
No i orgowie nie bd po caej robocie mieli jeszcze kolejnego dnia duszkowania, zwaszcza e LARP toczyby si sam.

K
 chocolate you did not want to eat does not count as chocolate. This discovery is from the same brand of culinary physics that determined that food eaten while walking along contains no calories.

Offline Inny

• Fanatyczny Optymista
  • Użytkownicy
  • BTZ
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 05, 2005, 09:52:53 am »
Cytat: "Shiva Hassireth"
A ja jestem za, i myl, e dao by si to zorganizowa. W tym roku midzy Kod a GG by jeden dzie "wolny" i myl, e spokojnie daoby si zrobi pod czas takiego jednego dnia tych kilku godzin Gry gównej.

Taaak - i dokadnie tego dnia wiekszo ludzi finalizowaa sobie postaci.
Tzn. nie cay czas oczywicie, rano by spokój...

Te jestem za , ale dzie "wolny" jest potrzebny.

Co do innego larpa na którym ludzie graj tymi samymi postaciami - wedug mnie mija si to z celem - jeli kto na takim mao zwiazanym(tematycznie) larpie zginie no to wtopa na cae GG...

Offline eternus

• Użytkownicy
    • http://www.rockmagazyn.com
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 05, 2005, 10:04:43 am »
Cytat: "Inny"

Co do innego larpa na którym ludzie graj tymi samymi postaciami - wedug mnie mija si to z celem - jeli kto na takim mao zwiazanym(tematycznie) larpie zginie no to wtopa na cae GG...

Chyba, ze bedzie to cos w formie "Festyn w Ostrogrodzie".
say: "don't you know",
you say: "you don't know",
I say: "take me out!"

Offline Kłys

• Użytkownicy
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 05, 2005, 10:08:24 am »
Wszystko fajnie drogie misie i inne zwierztka tylko e pomys ma dwie powane wady:
1. Orgowie i duchy padn na pysk absolutnie i prosz mi nie wmawia e co si bdzie toczyo samo bo nie bdzie, trzeba bdzie jeszcze wicej siedzie nad gr. A osobom które zgin nawet 2 dnia trzeba bdzie robi nowe "penowartociowe" postacie co daje jeszcze wicej roboty.
2. Jak pokazuje praktyka trzeciego dnia GG z reguy przychodzi u ludzi grajcych pewien kryzys wynikajcy ze zmczenia - po prostu gracze gorzej graj, nie wychodz, nie chce im si, itp... W efekcie to bardzo dobry moment na koczenie wszelkiego rodzaju wtków i plotów. Szczerze mówic nie wiem ilu osobom naprawd chciao by si samym z siebie wyj w teren 4 dnia.
 każdą chwilą zwiększa mi się ochota żeby coraz większej ilości ludzi powiedzieć co o nich myślę....
i co oni myślą o mnie....

Offline Cin

• goblini rasorg
  • Użytkownicy
  • Queen of Hearts
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 05, 2005, 10:36:24 am »
Ale czy pomys festynu w Ostrogrodzie jest taki zy W zeszym roku si odby i nie uwaam, eby to byo ze i strasznie mczce dla orgów, bo przecie nie trwao cay dzie, a kto chcia si rozeznac w sytuacji, ten si móg zazna, kto za wo zosta w namiocie to nei wychyla z niego gowy (chyba, e do Sajgonu).
NIGDY!!

Nie wiadomo kto, nie wiadomo po co...

Kto dzisiaj zrobi mi dzień?

Offline AREK

• Użytkownicy
    • Klub Twierdza
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 05, 2005, 10:37:00 am »
Rozwizanie jest proste i pado ju gdzie z czyi ust. Zrobi trzeci dzie gry penoprawnym dniem gry - PELNE 8 godzin grania. A podsumowanie w sobote o poudniu.

Ludzie si dograj, dograne zostan na spokojnie wszystkie wtki, a jeli aura nie bdzie sprzyja z rana to bdzie moliwo dogrania w pozostaych godzinach dnia.

Podsumowanie mona zacz spokojnie wieczorkiem a dokoczy w sobot rano jeli jeszcze bdzie trzeba. Impreza poorkonowa moe zostac w pitek, tylko podsumowanie byoby w sobot w poudnie, takeby ludzie wyjedzajcy wczeniej mogli si jeszcze zaapa.
\"I\'m a leaf on the wind. Watch how I soar...\"<br /><br />http://klubtwierdza.prv.pl

Offline KozioU!

• 3XGTS
  • Użytkownicy
  • Bo mogę!
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 05, 2005, 11:02:05 am »
Jasne, zróbmy 7-dniow GG! Tylko prosz o zrzutk wród graczy na worek kokainy dla kadego DO... :evil:

Offline Mały

• Użytkownicy
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 05, 2005, 11:42:17 am »
No bez jaj... DO znowu nie padn - jden LARP mniej a jeden dzien GG wiecej i bedzie OK

mentor mode ON
Kiedy sie byo DO przez cay orkon a nie tylko na GG i prowdzio sie druzyny na kazdym larpie
mentor mode OFF

A dlaczego trzeciego dnia niektórzy ludzie nie wychodza Bo to jest ostatni dzien gry, bo trwa krócej, bo zgineli 2giego i nie robili postaci na ostatnie 4h gry... a jeli tylko wyduy gre do 8h to i tak nic z tego nie wyjdzie ale jeli dodac jeszcze takie 4h dnia nastpnego to wtedy powinno sie dzia OK bo jest wieczor, noc na ostatnei rytuay i rano na rozwizania w stylu wszystkie aresztowania, rozwiazania akcji itd taki chillout gry gównej.
A najwaniejsz czscia Orkonu jest GG i jeden larp mniej a dusza GG powinny spowodowa wzrost zadowolenia - zobaczymy jakie opinie bd
po tegorocznym Flambergu (szkoda ze sam nie bede mog zopiniowac)
ale tam te jest wieczny problem "bitwy o 15" trzeciego dnia gry zamiast
grania do 19 jak w pierwsze dwa :>
...We just dinged them!...

Offline uelfik

• Lord of FLAME!
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 05, 2005, 11:43:31 am »
Arku.. uwaam, e twoja propozycja jest bardzo sensowna.. fajnie to by tak byo  :)

Poza tym.. wydaje mi si, e dziwny miks marazmu/nadpobudliwoci w 3 dniu gg (kiedy jedni ju waciwie nie wiedz po kiego waa si ptaj.. a drudzy w pocie czoa wykaczaj jakie tam ploty).. jest efektem tego, e trzeci dzie gry jest traktowany jako "gilka godzin na zaatwienie tego co ju si zaczo zaatwia".

I ci, którzy wczeniej jako nie wpadli w "wir wydarze".. po prostu nie s dostatecznie zmotywowani.

Jak dla mnie opcja z penoprawn 8 godzinn gr 3 dnia jest bardzo dobrym rozwizaniem.
"Red drops stain satin so white..
..the way I sign my name"