Autor Wątek: Znaczki a plakietki  (Przeczytany 8730 razy)

Offline Axel_de_Boot

• Użytkownicy
Znaczki a plakietki
« dnia: Wrzesień 19, 2005, 02:15:57 pm »
Witam serdecznie:

A propos Litwina to nie lubi tego tematu ale bardzo mnie ucieszya jego obietnica bo da ochronie popali troch ;)

A co do ochrony to mam propozycj aby zamiast metalowych plakietek wróci do identyfikatorów w postaci zalaminowanych karteczek, wtedy kady wiesza sobie na karku i mona schowa pod strojem i nosi 24h/dob...

To chyba wszystko jak na cos wpadn to napisz...

Pozdrawiam wszystkich...

Offline anathema

• Użytkownicy
Znaczki a plakietki
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 19, 2005, 03:19:50 pm »
z calego serca tak dla laminowanych karteczek na szyi
rozmawialismy z masa osob na ten temat i rozwiazanie sie wydaje 13 razy lepsze od plakietek
np nie odpina sie
a.k.a Sunny Sanchez

Offline KozioU!

• 3XGTS
  • Użytkownicy
  • Bo mogę!
Znaczki a plakietki
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 19, 2005, 04:09:44 pm »
a, bdziemy mieli prawdziwe smycze! Bdziemy trendy topowi!
A tak zupenie powanie: smycz i laminowany identyfikator uwaam za wietny pomys! Nie jest co prawda tak fajn pamitk jak znaczek, ale IMHO w warunkach konwentowych sprawdzi si bardzo dobrze. (straszny offtopic nam si zrobi, ale chyba temat przyjemniejszy ni oryginalny, wic litoci MODy...)

Offline DeadMan

• Użytkownicy
Znaczki a plakietki
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 19, 2005, 04:31:23 pm »
jak dla mnie to super -zwaszcza e mona nie tylko na szyi nosi a take dowiza do spodni, do dziórki od guzika w bluzie itd.

mona sobie na rzemieniu powiesi i wyglda bedzie jak naszyjnik gdy plakietka bdzie schowana

same plusy w sumie.

oczywicie dla osób które zapaciyby lub potwierdziyby swój przyjazd wczeniej monaby drukowa imiona i ju.

Chyba eby wzi ze sob laminark która dua nie jest i laminowa na miejscu.

Zwaywszy na to e na kartce A4 miecioby si kilk/kilkanacie plakietek to koszt prawie zerowy.

A zamiast znaczków monaby pomyle nad pamitkowymi monetami czy czym takim bitymi na kady Orkon

co o tym sdzicie Ale moe to w osobnym topiku - jak kto uwaa e warto temat rozwin to niech zaoy
 chocolate you did not want to eat does not count as chocolate. This discovery is from the same brand of culinary physics that determined that food eaten while walking along contains no calories.

Offline Zsa-Zsa

• Legendarna Biała Gęś
  • Administrator
  • Użytkownicy
  • koleżanka nie-sympatyczna
Znaczki a plakietki
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 20, 2005, 10:35:51 am »
Szczerze mówic, jestem zdziwiona g:galy
Znaczki byy tradycj orkonow, odkd ja zaczam przyjeda na Orkon. Pewnie wczeniej tak nie byo, ale od 96 roku, z jednym tylko rokiem przerwy (bodaje 2000 albo 2001, kiedy konwent by organizowany na ostatni chwil - i chwaa tym, którzy postanowili, e jednak bdzie, bo inaczej edycja tamtoroczna by sie nie odbya) byy znaczki. Wszystkim sie to bardzo podobao, poniewa plakietki s mniej wygodne, nie mona ich sobie przyczepi wszdzie, przeszkadzaj. Poza tym, faktycznie jako pamitka z konwentu wygldaj lepiej ni plakietka.
Mnie osobicie znaczki podobaj si bardziej, s rzadziej spotykane na konwentach (zazwyczaj na konach s plakietki), da si je przyczepi w wikszej iloci miejsc - sowem, s praktyczniejsze i fajniejsze (moim zdaniem).
Niechtnie odejd od tradycji znaczków na Orkonie, podajc drog wszystkich konwentów i zatracajc tosamo Orkonu g:D (art by). Ale mog ten fakt przemyle. Có, w takim wypadku odpada równie plan, jaki mielimy na przyszy rok, pod warunkiem zdobycia wikszej iloci pienidzy, czyli znaczki metalowe, grawerowane (co w stylu medalionów gwardii tegorocznej, tylko e mniejsze). Trudno, do przemyle orknowych wczam kwesti plakietek.
Ostatni krzyk, łabędzia nuta<br />I dalej nic w teatrze lalek<br />Ogólnie mówiąc - life is brutal<br />Poza tym wszystko doskonale.

Offline anathema

• Użytkownicy
Znaczki a plakietki
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 20, 2005, 12:34:36 pm »
(rafi mowi ze sam agitowal za plakietkami wiszacymi)
odnosnie takich przyczepianych- jesli bylyby wieksze i lepiej zrobione to jasne
a ja pamietam tylko 1dne ktore mi sie podobaly 9prosze o wyabczenie orkonowych artysyow)
takie z czarofziejem
jeszcze za kiro 9chyba jedyna rzecz ktora jej naprawde wyszla :>)
a.k.a Sunny Sanchez

Offline DeadMan

• Użytkownicy
Znaczki a plakietki
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 20, 2005, 12:42:33 pm »
mysle ze bylyby fajne takie medaliony jak ma gwardia tylko mae -wielkoci np. pieciozlotowki lub troche wieksze i z dziurka na rzemyk czy kto tam co chce przewlec.

znaczki sa fajne ale medaliki bylyby fajniejsze.

a plakietki sa tak tanie ze moga byc jako identyfikatory obok medalikow/monet -jezeli te nie bylyby zbyt drogie
 chocolate you did not want to eat does not count as chocolate. This discovery is from the same brand of culinary physics that determined that food eaten while walking along contains no calories.

Offline aileen

• Użytkownicy
Znaczki a plakietki
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 20, 2005, 02:27:53 pm »
Ju to widz:
Prosz o okazanie plakietki ... dzikuj ... a identyfikator  Sznywy Pan posiada ...dzikuj.... medalion na Gr Gówn ... dzikuj ... obywatelstwo Orstrogrodu.... dzikuj.... badania na nosicielstwo .... :wink:

Offline Zsa-Zsa

• Legendarna Biała Gęś
  • Administrator
  • Użytkownicy
  • koleżanka nie-sympatyczna
Znaczki a plakietki
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 20, 2005, 02:48:37 pm »
Albo rybki, albo akwarium. Albo plakietki, albo znaczki.

(albo badania na nosicielstwo g:D)
Ostatni krzyk, łabędzia nuta<br />I dalej nic w teatrze lalek<br />Ogólnie mówiąc - life is brutal<br />Poza tym wszystko doskonale.

Offline DeadMan

• Użytkownicy
Znaczki a plakietki
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 20, 2005, 02:56:25 pm »
jedyne do czego potrzebna by bya plakietka to miejsce do wpisania ksywy

medaliony lepsze moim zdaniem bo nie jest ten podpis jako bardzo potrzebny

Offline yeti

• Użytkownicy
znaczek vs plakietka
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 30, 2005, 11:51:19 am »
Cytat: "Zsa-Zsa"
(...) Znaczki byy tradycj orkonow (...) z jednym tylko rokiem przerwy (...) Poza tym, faktycznie jako pamitka z konwentu wygldaj lepiej ni plakietka.
Mnie osobicie znaczki podobaj si bardzie (...) Niechtnie odejd od tradycji znaczków na Orkonie

Przerwa byla w 2002. Bawilem sie wtedy swietnie, ale plakietka jako pamiatka nie trzyma klimatu, jak te niechlujne miski, co to nie czytaja opisu swiata i tworza postacie z sufitu wziete (i w zielonych plaszczach). Widac tradycja upada nie tylko w swiecie orkonowym. Ja jestem jak najbardziej za znaczkiem.
=^^=

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
    • Konwent Fantastyki Steam&Sword
Znaczki a plakietki
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 30, 2005, 01:41:07 pm »
Znaczki czyli to blaszane byo ju chyba od 93 roku o ile pamitam na 91 nie pamitam musze si zapyta stryja, i mimo nie wygody jak one stanowi w stosunku do plakietek, uwaam e powinno zosta.

Jako lepiej mi to pasuje, ju pomijajc kwestie e na zdjciach lepiej to wyglda.

Offline Ronin

• Użytkownicy
Znaczki a plakietki
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 02, 2005, 11:14:07 am »
Skoro juz tyle osob sie wypowiedziao, to i ja wyraze swoje zdanie:
znaczek lepszy od plakietki
ale medalion (na szyje) lepszy od znaczka

Co miaem powiedzie, powiedziaem.
size=9]
"Podwładny powinien mieć przed obliczem przełożonego wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem istoty sprawy nie peszył przełożonego."  

Car Piotr I[/size]

Offline Valdur

• Użytkownicy
Znaczki a plakietki
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 08, 2006, 07:49:20 pm »
Osobiście wolałbym to okrągłe ze szpilką, można przypiąć do bluzy i nosić cały rok.
A plasticzek na smyczy jest na to zbyt nahalny

Offline Isgaroth

• Użytkownicy
Znaczki a plakietki
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 08, 2006, 08:29:26 pm »
mp tak ale toto okragłe baaardzo lubi sie niespodziewaie odpinac od ubrania i gubic w krzaczorach (wiem po sobie)