Autor Wątek: GG + noc  (Przeczytany 1137 razy)

Offline Majza

• Użytkownicy
  • Ten który chamem się zwie
    • http://www.lineage2.bo.pl
GG + noc
« dnia: Październik 05, 2005, 11:22:06 pm »
Musze przyzna e prawdziw potg Orkony s larpy nocne (wietnie przygotowane). Mimo e byo kilka szyszkowych bógów najlepiej wspominam AVP, wielkie dziki dla Orgów. Koda bya drugim po AVP, zreszt wszyscy mikowie twierdz e Koda ROX! No wic czy nie przenie popularnoci gier nocnych doGry gównej Nie mówie by powici na to ca noc (wiem ze GG jest strasznie wyczerpujca), ale naprzykad 2-3h, i nie koniecznie obowiazkowa (Ci którzy poszli spac w krzaki lub do karczmy niech pi do rana). Taka gra nocna dawaa by jednak wiele przyjemnoci, podam pare przykadów:
1. Wielkie nocne swieto z tancami przy ognisku
2. Najzwyklejsza karczmiana zabawa, co by mona si byo nawet prawdziwego piwa napi
3. Mroczna "msza"
4. Tajne nocne spotkania
5. Pokazy mocy magicznej magów, albo wrecz przeciwnie, jakies wybuchy z akademi (mysle tu o nie duzej ilosci fajerwerków)
6. Tajemniczy obrzadek (bo kto widzia szanujcego sie Nekro wskrzeszajcego zombie w poudnie, po obiedzie)
Oczywiscie nocna gra mogla by byc nie tylko efektowna i sluzaca rozgrywce, jak by sie wiele osob podpisao pod tym, mozna byo by nieze rzeczy dla fabuy powymyslac.
Wiem jakie jest drugie wielkie przeciw (oprucz tego ze jak sie gra to sie nie spi): walka po ciemku. Ale czy walka jest potrzebna I bez walki mozna robic wiele rzeczy, choc wiadomo ze sie bez niej nie obejdzie.
Trzecie wielkie przeciw: zmu duszków do pilnowania graczy 12h przez dobe...
Jednak mamy wiele plusow, przeciw tylko trzem minusow (z ktorych dwa dao by si chyba bez problemow skreslic.
Mam nadzieje ze moj pomysl sie spodoba, choc ma bedy (poprawiajcie, lub wymylajcie sami!)
Pozdrawiam

Offline KOVAL

• Użytkownicy
GG + noc
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 06, 2005, 08:22:18 am »
Nie To Forum
miejsce na takies sprawy jest w dziale "Kwestie organizacyjne"
i tam tez naley poszuka tematu:
Gra gówna - kwestie organizacyjne

tam s odpowiedzi na twoje propozycje

dlatego niniejszym wnioskuj o przeniesienie do ww. topiku.