Autor Wątek: Elfia enklawa - co zamiast gwodzi  (Przeczytany 8635 razy)

Offline AnKa

• Użytkownicy
  • Komisarz Zębowej Policji
Elfia enklawa - co zamiast gwodzi
« Odpowiedź #30 dnia: Grudnia 25, 2005, 07:50:46 pm »
Z takiego pótna byy kiedy szyte namioty. Moe kto ma taki namiot w domu Jeli by si ich kilka zebrao, mona by z nich uszy taki klimatyczny kolorowy daszek, o jakim kolega pisze. Warto o tym pomyle, bo pomys jest niezy, wiele by to nie kosztowao, a zostao by na duej jako sprzt orkonowy.
Pozdrawiam
Anka
"You cannot imagine, what we have seen with our eyes..."

Offline Gobla

• Użytkownicy
  • Rasorg Goblinów
« Odpowiedź #31 dnia: Grudnia 25, 2005, 09:36:02 pm »
Ania swietnie kombinuje :) To chyba najtanszy sposob zdobycia takiego plotna. Moze by pochodzic po skaldnicach harcerskich, moze maja takie stare zielone wojskowe namioty. Nawet kolor by byl odpowiedni

Offline Morf

• Król Niechcemisięlandii
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #32 dnia: Grudnia 25, 2005, 11:16:36 pm »
Proponuj zgosi si do jakiego hufca i adnie si umiechn. Z tego co pamitam (a byo to kilka adnych lat temu), posiadaj na skadzie jakie stare namioty, które maj jakie "wady" (czyt. dziury, które de facto da si zaata), moe oddadz za symboliczn zotówk  :D . Popytam tych, co to jeszcze zostali w hufcu, moe co si skouje
Z zawodu leń, z zamiłowania pożeracz słodyczy, z powołania - niewolnik. Brytfanna lasagne dziennie, oto moja cena.

Offline Olga

• Użytkownicy
« Odpowiedź #33 dnia: Grudnia 26, 2005, 02:38:57 pm »
Nie musi to byc wcale grube pótno i koniecznie impregnowane. Wystarczy znalec gsto tkany materia, najlepiej bawen, ew. z niewielka domieszk czego sztucznego (byle nie by elastyczny). Kto widzia biay pawilonik redniowieczny w ssiedztwie miasta, który przywielimy w tym roku, ten wie o jakiej tkaninie mówi. On jest z takiego wanie materiau, niczym nie impregnowany, a zapewniam, ze na gow mi nie kapao :D  Polecam ludziom z Wawy wizyte w hurtowni na ulicy Cybernetyki, tam sprzedaj tzw. materiay skazowe za np. 5 z za metr (szer. od 140 do 160 cm). Najczciej s to tkaniny ze skazami barwienia. A podstaw do tego, eby taki daszek nie przecieka jest jego konstrukcja i dobre rozpicie i nacigniecie. To naprawde nie jest ani drogie, ani skomplikowane w wykonaniu, wystarczy tylko chcie.
Pozdrawiam
ardzo przepraszam, za brak polskich znakow, ale w Irlandii jeszcze ich nie maja ;)

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
    • Konwent Fantastyki Steam&Sword
« Odpowiedź #34 dnia: Grudnia 27, 2005, 08:43:00 am »
No i prosz jak koleanka adnie poddaa myl. :)

A tak swoj drog, siejc defetyzm, Gobla jak sdzisz uda im si cokolwiek skoowa. Bo ja szczerze to bym starego namiotu nie odda. A rednio mi si chce wiey eby komu starczyo zapau na to eby doj do Sqadnicy, czy na Cybernetyczna i wywali kapust.

Offline Morf

• Użytkownicy
« Odpowiedź #35 dnia: Grudnia 27, 2005, 11:16:40 am »
Wiesz co Bestia, tak wtpi w innych...

Swoj drog, zapuciem ju macki i czekam na odpowied, anó bd mieli co na skadze....
Z zawodu leń, z zamiłowania pożeracz słodyczy, z powołania - niewolnik. Brytfanna lasagne dziennie, oto moja cena.

Offline Morf

• Użytkownicy
« Odpowiedź #36 dnia: Grudnia 27, 2005, 11:34:59 am »
A, i jeszcze jedno. Na Cybernetyki mog zawita jak bd w pobliu. Zobacz co tam maj, a w razie czego dam zna.

Offline AnKa

• Użytkownicy
« Odpowiedź #37 dnia: Grudnia 29, 2005, 11:00:38 am »
Nie wiadomo, czy na terenie gry bdzie jaka "elfia" lokacja, wic wstrzymam si z tematem, do czasu, a orgowie co ustal. Jeli koledze uda si zaatwi jakie stare namioty, to byoby fajnie i niech zaatwia. Napewno si przydadz, mam nadziej, e bdziemy co wiedzie ju wkrótce. :)

Offline Shiva

• Samozwańczy Org-zadymiarz
  • Administrator
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #38 dnia: Stycznia 08, 2006, 12:16:28 am »
A Enklawa nie moga by by taka jak w 2004 Byy gazie poukadane na wzór maej "zagrody" mniejwicej pómetrowej wysokoci cianka z poukdanych liciastytch gazi, gdzieniegdzie pozwizywana nylonowym sznurkiem. Byo przytulnie i swojsko... (nawet jak si leo po pótorej godziny w krgu z mki...) Moe tak by si dao zrobi
"Nie, nie jestem Ania."

Offline Kajtek

• natejak rechas
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #39 dnia: Stycznia 08, 2006, 01:18:41 am »
Ja to wam powiem, e specjalnie elfów nie lubi.
Maksymalnie 300; pozostało znaków: 262

Offline Shiva

• Administrator
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #40 dnia: Stycznia 08, 2006, 01:57:53 am »
Nikt Ci nie kae...
"Nie, nie jestem Ania."

Offline uelfik

• Lord of FLAME!
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #41 dnia: Stycznia 08, 2006, 02:17:07 am »
Kajtka wypowied nie bya nie na temat.

On po prostu delikatnie zasugerowa, e dobrym pomysem na enklaw elfów byaby zbiorowa mogia  :twisted:
"Red drops stain satin so white..
..the way I sign my name"

Offline Shiva

• Administrator
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #42 dnia: Stycznia 08, 2006, 02:26:49 am »
Taaaaaak... albo wielki kopiec po rodku lasu, z Elfi gow zatknit par metrów przed nim... Tak na postrach...
"Nie, nie jestem Ania."

Offline AnKa

• Użytkownicy
« Odpowiedź #43 dnia: Stycznia 09, 2006, 10:10:49 am »
Kolego Kajtku!
A co si kolega taki zasadniczy w kwestii elfów zrobi. Wojsko Polskie si koledze nie podoba, znajomi  mierdz. To my tu moemy koleg naprostowa.  8)
A co do odmiennego zdania na temat wygldu elfiego obozowiska, to podobnie jak pozostali ras orgowie uwaam, e jest miejsce na wymian pogldów i  rzeczow dyskusj na ten temat. Miejsce to jest na stosie ofiarnym, podczas najbliszego przesilenia :twisted:
Do zobaczenia ....ju wkrótce :twisted:
Pozdrawiam
Anka
PS Po krótkiej przerwie powrómy moe do omawiania tematu.

Offline KozioU!

• 3XGTS
  • Użytkownicy
  • Bo mogę!
« Odpowiedź #44 dnia: Stycznia 09, 2006, 10:36:24 am »
Uwielbiam zapach offtopu o poranku...  :evil: