Autor Wątek: Projekt FAQ - odgrywanie roli  (Przeczytany 5177 razy)

Offline Kajtek

• natejak rechas
  • Użytkownicy
Projekt FAQ - odgrywanie roli
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 28, 2006, 11:51:37 pm »
Aj, to ju chyba podpada pod nie-bycie-bucem, Shiva ;). Na Orkonie bucuwa zdarza si na tyle rzadko, e powinimy skupi si na jak najbardziej konkretnych, misnych i brutalnych bdach "sabego grania". Kazanie o niuansach eksponowania emocji etc. jest tematem na tyle obszernym, e nie poradzimy sobie z tym na forum. Dla potrzeb tego FAQ trzymajmy si spraw typu "nie dawaj swojej postaci na imi Aragorn".

mod Arek tutaj:
Nie mieci! Niewiele wnoszce do tematu jednolinijkowce po pocie Kajtka - bezlitonie wycite.
Maksymalnie 300; pozostało znaków: 262

Offline telefax

• Użytkownicy
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 30, 2006, 03:18:05 pm »
Proponuje zwrocic wieksza uwage na przejzystosc wypowiedzi poniewaz:

Sama byam wiadkiem a nawet ofiar misia, który jako nie móg zrozumie, e to nie ja mam do niego jakie "ale, a moja posta, której to jego posta strasznie przeszkadzaa swoj "gr".

Nie chodzio mi oczywicie o to, eby kady elf na terenie gry strzelajc z uku zjeda na tarczy, któr nastpnie utnie komu gow i to wszystko z "blaz na ryju".

Pozwoli to na wiksz ilo zaj na grze, mocniejsze wejcie w scenariusz

napewno wiele wnosi do gry i grania ale jest homanie klabo edumiawane ;)

Jak juz chcecie kogos czegos nauczyc to robcie to porzadnie, ok?
powyzsze informacje w k100% pokrywaja sie z rzeczywistoscia

zmeczenie jest fikcja

Offline Schamann

• były
  • Moderator Globalny
  • Użytkownicy
  • Bubo bubo
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 30, 2006, 03:29:08 pm »
Wyluzuj Fax - forum miało awarię i padło na jakis czas. Po podniesieniu szlag trafił kodowanie prawie wszystkich polskich liter i wycięło je z większości postów, jeśli nie ze wszystkich - to co krytykujesz to nie niedbalstwo piszących, a skutek awarii całego forum. Post zostawiam jako przestrogę przed nadmierną zapalczywością.

MOD - Schamann
I don't owe anything
I don't owe anyone
Shoot pride for all it's worth
I don't belong

Offline telefax

• Użytkownicy
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 30, 2006, 03:32:40 pm »
Przepraszam bardzo ale we wszystkich innych (ktore dzis przegladalem) sa, a takie dziury w tak waznym topicu wydawaly mi sie razacym bledem. Pozatym ani w "technicznym" ani zadnym innym nie bylo nic o zadnych awariach wiec niebylo podstaw zeby sadzic iz to wina kompow / servera / czegostamjeszcze.

PS. Jak tam muzyka? ;>
powyzsze informacje w k100% pokrywaja sie z rzeczywistoscia

zmeczenie jest fikcja