Autor Wątek: Przyjmowanie postaci ect.  (Przeczytany 2416 razy)

Offline Morf

• Król Niechcemisięlandii
  • Użytkownicy
Przyjmowanie postaci ect.
« dnia: Kwiecień 12, 2006, 04:34:33 pm »
Mam pytanie dotyczące organizacji Orkonu. Kiedy zaczną się spotkania GTS-u i przyjmowanie postaci Chodzi mi o to, kiedy można spodziewać się udzielenia odpowiedzi na różne dziwne pytania, które wysyamy na skrzynkę Orkonową.

Pozdrawiam.
Z zawodu leń, z zamiłowania pożeracz słodyczy, z powołania - niewolnik. Brytfanna lasagne dziennie, oto moja cena.

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
    • Konwent Fantastyki Steam&Sword
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 12, 2006, 04:43:26 pm »
Z tego co mi wiadomo GTS pracuje cały czas i czeka na zgłoszenia postaci od momętu puszczenia Kalendarium. Czyli chyba czeka już 4 miesiąc....

Offline KozioU!

• 3XGTS
  • Użytkownicy
  • Bo mogę!
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 12, 2006, 05:06:20 pm »
To żeś się obudził...  :evil:  Spotkania GTSu odbywają się od paĽdziernika ubiegłego roku, a duża część graczy ma już zatwierdzone postacie. Na dziwne pytania odpowiadamy cały czas w miarę ich napływania. Scenariusz jest dawno gotowy i już niebawem przestaniemy mieć możliwość wplatania Waszych postaci w jego główne wątki, więc jeśli ktoś chce mieć postać osadzoną mocno w scenariuszu, to najwyższy czas żeby nam o tym napisał. Im szybciej, tym lepiej. I mean it!

Offline Morf

• Użytkownicy
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 12, 2006, 05:10:05 pm »
O, to dziwne, bo wysyłałem już dawno (2 miechy temu) historię, a jak ponownie wysłałem kilka(naście) dni temu, to mail doszedł pełen krzaczków. Ech, mam przynajmniej nadzieję, że nie będzie tak jak rok temu i mail w końcu dojdzie na czas...

Chyba można usunąć temat, dzięki za rozwianie wątpliwości.
Z zawodu leń, z zamiłowania pożeracz słodyczy, z powołania - niewolnik. Brytfanna lasagne dziennie, oto moja cena.

Offline KozioU!

• 3XGTS
  • Użytkownicy
  • Bo mogę!
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 12, 2006, 05:49:59 pm »
Mail wysłałeś wczoraj wieczorem, i jest pełen krzaczków i nie ma żadnej ankiety w załączniku (wbrew temu co piszesz). Wyślij jeszcze raz i wyłącz html, przyślij "plain text", bo maile odbieramy poprzez stronę www i czasem wszystko się pieprzy z kodowaniem.

Offline Morf

• Użytkownicy
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 12, 2006, 05:53:42 pm »
Ok, sprawdzę, czy nie  ma włączonego kodowania. Ankieta była załączona, znaczy się, znów kopie mi się poczta, gdyż tego sprzed dwóch miechów chyba nie dostaliście w ogóle.

Offline KozioU!

• 3XGTS
  • Użytkownicy
  • Bo mogę!
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 13, 2006, 09:26:43 am »
Wczorajsze dwa maile wyglądają niestety tak samo. Masz ode mnie priva z prywatnym adresem, spróbuj wysłać tam, może będzie OK.

Offline KozioU!

• 3XGTS
  • Użytkownicy
  • Bo mogę!
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 13, 2006, 10:37:19 am »
Jest OK, udało się tym razem. Gdyby ktos miał podobne problemy, proszę o kontakt na priv.

Offline Morf

• Użytkownicy
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 13, 2006, 10:40:11 am »
Dzięki za pomoc

Offline KozioU!

• 3XGTS
  • Użytkownicy
  • Bo mogę!
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 13, 2006, 10:44:51 am »
Już wiem w czym był problem! Wiadomośc dla wszystkich: nie wysyłajcie historii w plikach .rtf, bo takie pliki nie będą dochodziły (strona serwisu o2 je rozwala). Zamieniajcie wszystko na .doc albo .txt i będzie ok (albo wysyłajcie historię jako treść wiadomości, a nie jako załącznik).

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
    • Konwent Fantastyki Steam&Sword
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 16, 2006, 03:12:50 pm »
Inforumuję równierz tutaj że rekrutacja na grę dla misów rozpoczeła się
ankieta na grę dla misiów dostępna jest pod adresem http://gra.misiowa.prv.pl/

w razie innych wątpliwości piszta pod
gra_misiowa@op.pl

Zapraszam