Autor Wątek: Targowisko  (Przeczytany 12137 razy)

Offline Vistim

• Szalony i Niezrównoważony
  • Promo
  • Użytkownicy
  • I think You know...
Odp: Targowisko
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 06, 2010, 10:35:06 am »
Niemieckie oficerki z demobili kupujesz za 75 zł. Polskie nówki za 300-400 zł. Gdzie widziałeś za kilka kafli? oO
life sucks. music doesnt.

Offline Morhołt

• Użytkownicy
  • Oto nadchodzi Wiek terroru
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 07, 2010, 01:34:39 pm »
kupuj saperki na allegro jedna uwaga !!!!!!!!!!!! ja jeżde konno oficjerki są sztywne jak chu........ A saperki niemiecki układają się do nogi po 2 tygodniach i nie obcierają to wielka zaleta poza tym cena . A są tylko 4cm krótsze , ale rosa i woda i tak nie dostają się do bura
http://www.allegro.pl/item899823734_oficerki_niemieckie_skorzane_saperki_r_48.html
"Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, któr

Offline Morhołt

• Użytkownicy
  • Oto nadchodzi Wiek terroru
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 07, 2010, 01:37:20 pm »
Poza tym ( tak zwane klimatyczne mają gładką podeszwę) jak wyryjesz orła na trawie to pomyślisz o saperkach 
"Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, któr

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
    • Konwent Fantastyki Steam&Sword
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 07, 2010, 04:11:55 pm »
Ja dodam tylko że GTS przy ocenie stroju będzie traktował saperk i temu podobne jako buty klimatyczne.

Offline Emilia

• Pierwszy oficer HSS Haryzma
  • Administrator
  • Użytkownicy
  • Evilia Cruella Skirmuntt
    • galeria
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 07, 2010, 05:43:47 pm »
Niemieckie oficerki z demobili kupujesz za 75 zł. Polskie nówki za 300-400 zł. Gdzie widziałeś za kilka kafli? oO

U szewca jak szyjesz na miarę. 
Lub jeśli są z dobrej skóry i porządnie wykonane- też kilka tys. Te z demobilu raczej trochę odstają poziomem, ale na LARPa są ok. Tylko zęby na mokrej trawie można wybić, jak zresztą już Morhołt wspomniał.

Offline idka

• Użytkownicy
  • najwieksza marudność
    • Argos
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 05, 2013, 10:12:14 pm »
znajoma ma do sprzedania czarny underbust, fiszbiny stal z przodu z tyłu plastik, noszony raz. Kupiła za duży ;c okazyjnie za 40 złociszy (:
Odbiór najlepiej w Krakowie.
"To absent friends, lost loves, old gods and the seasons of mists. And may each and everyone of us always give the devil his due."

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 06, 2013, 11:03:14 am »

Offline Michałek

• Użytkownicy
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 06, 2013, 11:49:50 am »
Wygląda profesjonalnie, ale wydaje mi się że nie mam sensu kupować historyczną. A dokładnie tak wypchaną jak historyczną bo będzie w tym cholernie gorąco. Zamów sobie z mniejszą ilością wypchania, i jak chcesz mieć bardziej pro to z wypchaniem z polara. Dzięki temu nie będzie chłonąć wilgoci i nie będzie coraz cięższa z czasem. Po całym dniu przeszywka może ważyć z 4 kg więcej, a pewnie przewidujesz chodzić w niej na jakiś długich larpach w lecie :) 

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 06, 2013, 01:10:21 pm »
A masz Michałek kogoś kto z polarem takie coś robi w podobnej cenie?

Offline Michałek

• Użytkownicy
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 10, 2013, 10:31:28 am »
Zupełnie z inne beczki. Zaczynam pracę nad zbrojami, hełmami i innymi elementami z kompozytów. W tym momencie na warsztacie mam hełm typu Kapalin i hełm typu Norman, ale mogę przygotować rożne rzeczy. Wszystkich chętnych zapraszam na kontakt e-mailowy michalek.wielki@gmail.com

Offline Chloru

• Gibberling
  • Promo
  • Użytkownicy
  • Designed to die!
    • Gibberling Press
« Odpowiedź #55 dnia: Kwiecień 23, 2013, 10:09:49 pm »
Hi:) Nie żebym był sponsorem Orkonu, albo robił oficjalną ofertę handlową, bo to wielkie słowa, ale małą informację chyba mogę wrzucić no nie;) W zeszłym roku wielu osobom podobały się karimatowe noże z którymi biegałem, takie wzorowane na prawdziwych egzemplarzach (jeden ma Luril jeśli nie powędrował jeszcze gdzieś dalej). W tym roku będę robił trochę broni tego typu dla siebie, więc jeśli komuś potrzeba fajnego noża/rzutki za jakieś 5-7zł, to niech mi da znać, równie dobrze mogę ich zrobić kilka więcej;)
Zdaję sobie sprawę, że mamy erę lateksów, ale tak mówię, jakby ktoś potrzebował;)

Offline Sol

• Użytkownicy
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 13, 2013, 10:09:00 pm »
Zbroja orka na sprzedaż na Orkonie.
Nie każde złoto jasno błyszczy, nie każdy błądzi kto wędruje.