Autor Wątek: Regulamin ochrony  (Przeczytany 12591 razy)

Offline anathema

• Użytkownicy
Regulamin ochrony
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 05, 2006, 04:17:55 pm »
własnie- trza by bylo uregulowac nie tyle w reg. ochrony co reg. konwentu kary za agresywne zachowaniw w stosunku do wspolkonwentowicza- co jest takim zachowaniem i jakie groża za to konsekwencje
a.k.a Sunny Sanchez

Offline telefax

• Użytkownicy
Regulamin ochrony
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 05, 2006, 04:25:27 pm »
nie robmy z orkonu symulatora panstwa policyjnego. sytuacje stresowe / zagrozenia sa raczej wyjatkiem niz regula i jak do tej pory w wiekszosci wypadkow udawalo sie je rozwiazac bez zadnych rulebookow...

a to co Maly napisal jest doskonalym przykladem wybiorczego podchodzenia do problemu, ktos rzucil haslo AEG i wszystko jest o AEGach a o latajacych siekierach juz nie - kto widzial w zeszlym roku rozbiorke miasta wie o czym mowie.
chociaz i tak wszystko bylo wina LITWINA poniewaz to on chodzil z deska z gwozdziami i pytal kto to zrobil :(

proponuje umiescic w regulaminie orkonu punkt zero o brzmieniu:

0. Przez caly czas trwania Orkonu obowiazuje zachowanie przynajmniej minimum zdrowego rozsadku i odrobine dobrych checi.
powyzsze informacje w k100% pokrywaja sie z rzeczywistoscia

zmeczenie jest fikcja

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
    • Konwent Fantastyki Steam&Sword
Regulamin ochrony
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 05, 2006, 04:34:44 pm »
Nie róbcie niczego, co mogłoby narazić kogokolwiek na niebezpieczeństwo!!!

To tak, co do twojego, posta fax.

Ja uznaje, że zasada nie strzelaj z łuku, bo kogoś zabijesz nie musi być opisywana, swoją droga w samym obozowisko przynajmniej mi nie rzuciło się w oczy, aby ktoś między namiotami strzelał z łuku bądĽ rzucał toporem.

A ASG, strzelano (w tym do mnie) w obozie. Stąd regulacja.

Mały, jeżeli nie zauważyłeś, oficjalnie został odrzucony pomysł jako oficjalny z zatykaniem czymkolwiek karabinów. Zasady są 2 łazimy bez magazynków, nie strzelamy w obozie i obrębie.

Anath, regulacje co do agresywnego zachowania się konwentowiczów, i nie tylko ich są ładnie opisane, w paru kadexach jak np. karnych czy cywilny. Więc sądzę, że mimo chęci niema, co powtarzać pracy.

Offline Sekta

• GTM - Porucznik Rezerwy
  • Użytkownicy
  • chyba boję się kobiet...
    • ja
Regulamin ochrony
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 05, 2006, 04:42:41 pm »
dyskusja ta ma na celu przede wszystkim ograniczenie na orkonie zachowan ekstremalnych.. - i to co jest albo bedzie w regulaminie ma na celu przede wszystkim prewencję :shock: . natomiast kazdy ochroniarz na orkonie bedzie przeze mnie wyczulony na beztroskie i potencjalnie niebezpieczne zachowania, i bedzie na nie w real time reagował  :shock: na poczatek ostrzerzeniem a pozniej spisaniem(z plakietki:) i/lub odstawieniem do mnie.
tak się kończą nocne igraszki.. .....               

Offline Fin

• Użytkownicy
  • ptyśfin
Regulamin ochrony
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 05, 2006, 06:40:09 pm »
Wyjęty magazynek wyklucza strzelanie tak mi się zdaje

nie do konca, w wielu replikach po wlozeniu maga zostaje wprowadzona  kulka do komory HU i po wyjeciu maga nie z kazdego wypada, a to przy przypadkowym nacisnieciu spustu daje ci strzal albo "poprzez" lufe, albo gniazdo maga, wiec kulka leci "przed" albo "pod" karabin i obie maja na tyle sily zeby cos/kogos uszkodzic, badz zrykoszetowac w niewlasciwym kierunku

tekere

Mod Bestia
iektórzyNIEpowinni miec dostępu do Internetu!!!

Offline Blepfuj

• Wskrzeszobiorca
  • Użytkownicy
  • 86121013...
Regulamin ochrony
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 05, 2006, 08:11:18 pm »
Jak już raz napisałem na samym początku, posty nie wnoszące do dyskusji, bądĽ nie na temat będą usówane.

Swoją drogą już raz był system, który dokłądnie definiował wszystkie zagadnienia, jak historia pokazała niemiało to większego sensu. Jeżeli chciałbyś odczuć jego pozostałości i to czym jest dokładne definiowanie zapraszam do najbliższego US bądĽ poprostu Wojska Polskiego.

Mod Beastia

Anathema, sugestie dotyczące działania ochrony w wątku o tym temacie. Co do regulaminu już zostało powiedziane.

Proszę o dalsze sugestie dot. REGULAMINU OCHRONY!
gdzie?