Autor Wątek: Regulamin ochrony  (Przeczytany 13084 razy)

Offline Sekta

• GTM - Porucznik Rezerwy
  • Użytkownicy
  • chyba boję się kobiet...
    • ja
Regulamin ochrony
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 29, 2006, 10:15:35 pm »
odp/anath:
mamy swoje sposoby- np. zaburzenia równowagi, zwęzone zrenice, "małe oczki" itp.
tak się kończą nocne igraszki.. .....               

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
    • Konwent Fantastyki Steam&Sword
Regulamin ochrony
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 29, 2006, 11:01:32 pm »
Odpowiadając co do zapisu w informatorze dot. plakietek. Jak Z-Z odpowiedziała
Rany, Bestia, weĽ informator z zeszłego roku, poczytaj sobie regulamin...

Wyszło Radar, że my też nie czytam informatora :P

Offline telefax

• Użytkownicy
Regulamin ochrony
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 30, 2006, 09:50:08 am »
Karina - czy moglabys mnie oswiecic co daje plucie do metalowej miseczki? bo szczerze mowiac poczulem sie dziwnie po odkryciu tej jakze waznej informacji ktora do tej pory byla dla mnie niedostepna... :(

Sekta - udar sloneczny, zmeczenie, brak snu, niedawne przebudzenie (nie, nie WoDowe ;) ) i juz typ wyglada podejrzanie... pozatym sa tacy po ktorych przed flaszka wodki nic nie widac a po widac tylko troche ;D

Ja prponuje sprint miedzy bramkami, 20 pompek i kolejny sprint, jak da rade znaczy ze niejest pod wplywem na tyle bardzo zeby nie mogl patrolowac ;)
powyzsze informacje w k100% pokrywaja sie z rzeczywistoscia

zmeczenie jest fikcja

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
Regulamin ochrony
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 30, 2006, 09:52:58 am »
Dobra panowie i panie, nie przesadzajmy z przypieprzaniem się do sprawdzania, jeżeli ktoś wyda się nam bądĽ komu kolwiek podejżany to w tedy w zależności od dostępnych środków zdolności i możliwości będziemy reagować. BTW, Fax, po twoim teście wyszło by że ja jestem na jakiś środkach non stop.

Offline mihhau

• Hery
  • Użytkownicy
Regulamin ochrony
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 30, 2006, 11:28:31 am »

7. Dany członek ochrony może pełnić tylko 1 wartę pod rząd.

Jaka jest długość jednej warty? trzeba to zapisać w regulaminie, żeby nie było, że Bolo ma 3-godzinne wartu, a Siolo 6-godzinne :)

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
Regulamin ochrony
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 30, 2006, 11:38:53 am »
Nowe uwagi zostały uwzględnione, zapraszam do dalszego przedstawiania pomysłów

A co do listy, to faktycznie macie racje. A i jeszcze jedno Najbliższe ksero jest w Niegowej, więc znacznie bliżej.

Offline telefax

• Użytkownicy
Regulamin ochrony
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 30, 2006, 03:42:55 pm »
No widzisz Bestia jaki dobry test? 100% skutecznosci so far... :D

A co do usprawnien, dla mnie i dla wielu to oczywiste ale dla niektorych moze nie:
Warta nie schodzi do momentu gdy nie przyjdzie jej zmiana.
Zeby nie bylo sytuacji ze jest 4 nad ranem i ktos idzie spac bo wlasnie skonczyl a to ze zmiennicy nie przyszli to nie jego problem..

zmeczenie jest fikcja

Offline KOVAL

• Użytkownicy
Regulamin ochrony
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 30, 2006, 03:50:43 pm »
może to bedzie przerost formy nad treścią
ale mam propozycje uzupłenenia tekstu Telefaxa:
Warta nie schodzi do momentu gdy nie przyjdzie jej zmiana.

spoznienie zmiany jest karane poprzez odrobienie na nastepnej warcie oczekujacego, w wymiarze "czas spoznienia x 2"
(czyli jak sie spozniasz 10 minut, to na natepnej warcie zastepujesz przez 20 minut tego co musiał teraz na ciebie czekac)
albo
dzielimy czas spoznienia (w minutach) przez 5 (zaokrąglane w góre) i tyle piw musza spoznialcy postawic oczekujacym :)
czyli za np. 12 minut spoznienia: 3 piwa

Zbędne posty poleciały
MOD Beast

Offline Mirko

• Główny Strateg
  • Użytkownicy
Regulamin ochrony
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 02, 2006, 08:27:13 pm »
A propos pkt. 9:

9. W czasie pełnienia wart członek ochrony jest zobowiązany do nie spożywania alkoholu oraz innych substancji odurzających, pod groĽbą dyscyplinarnego usunięcia z ochrony.

Dodałbym że nie tylko w czasie ale również przed wartą. Niby logiczne, a jednak... :wink:
Do You call a MEDIC??? ;)

http://mir0slav.mybrute.com

Offline KOVAL

• Użytkownicy
Regulamin ochrony
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 02, 2006, 10:09:51 pm »
A propos pkt. 9:
(...)
Dodałbym że nie tylko w czasie ale również przed wartą. Niby logiczne, a jednak... :wink:

propozycja brzmienia art.9:

9. W czasie pełnienia wart, ani bezpośrednio przed wartą,  członek ochrony jest zobowiązany do nie spożywania alkoholu oraz innych substancji odurzających, pod groĽbą dyscyplinarnego usunięcia z ochrony.

albo

9. W czasie pełnienia wart, obowiązuje absolutny zakaz bycia pod wpływem alkoholu oraz innych substancji odurzających, pod groĽbą dyscyplinarnego usunięcia z ochrony.

Offline anathema

• Użytkownicy
Regulamin ochrony
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 03, 2006, 09:47:02 am »
na ile przed wartą
a.k.a Sunny Sanchez

Offline Mirko

• Główny Strateg
  • Użytkownicy
Regulamin ochrony
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 03, 2006, 09:52:18 am »
Na tyle przed wartą żeby na niej był już trzeĽwy. A to jak wiadomo jest kwestia indywidualna i każdy raczej będzie się starał, aby nie wylecieć z ochrony przez jedno piwo za dużo...

Kovalu 2 wersja jest dobra, wg. mnie  :wink: . Prztnajmniej nie ma tej kwestii ile przed i wszyscy są szczęśliwi  :twisted: .
Do You call a MEDIC??? ;)

http://mir0slav.mybrute.com

Offline Sekta

• GTM - Porucznik Rezerwy
  • Użytkownicy
  • chyba boję się kobiet...
    • ja
Regulamin ochrony
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 03, 2006, 07:53:53 pm »
dobra, koval ma dobry pomysł... zmienimy to... by było dobrze:), dzieki wszystkimm za budujace propozycje 8)
tak się kończą nocne igraszki.. .....               

Offline Bestia

• Jajakobyły
  • Administrator
  • Użytkownicy
Regulamin ochrony
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 04, 2006, 09:00:27 am »
Punkt 9 zgodnie z propozycją Kovala został zmodyfikowany.
Dodano punkt 11, który będzie odnosił, się do nowego punktu w regulaminie orkonowym, mówiącym o absolutnym zakazie strzelania w obozie i jego przyległościach z broni ASG, zakaz tyczy się też noszenia załadowanej broni (można nosić z wyjętym magazynkiem), dokładny opis tego punktu w regulaminie dopiero się pojawi to, co teraz napisałem, jest półoficjalne.

Offline telefax

• Użytkownicy
Regulamin ochrony
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 04, 2006, 09:45:47 am »
Bestia - proponuje wrzucic koniecznosc noszenia zatyczki do lufy w oczoje$&*nym kolorze lub noszenie broni w sposob wykluczajacy jej przypadkowe uzycie. Wiem ze wszystkim sie wydaje ze jestesmy dorosli ale... nie da sie na pierwszy rzut oka  stwierdzic czy w pistolecie jest magazynek czy nie a ani na pierwszy ani na zaden kolejny nie ocenimy czy "w komorze jest naboj"... Pozatym bron ma to do siebie ze zawsze jest w cos wycelowana a sama swiadomosc tego ze ktos do ciebie celuje - nawet nieswiadomie bo stoi tylem z gnatem przewieszonym przez plecy - potrafi czlowieka zestresowac.

zmeczenie jest fikcja