Autor Wątek: Broda  (Przeczytany 5706 razy)

Offline Flint

• Użytkownicy
Broda
« dnia: Czerwca 30, 2006, 10:25:40 pm »
Mam pytanie do wszystkich sprytnych pomysłowych itp.
Czy ktoś wie jak zdobyc/zrobic sztuczna brode. Potrzebna mi jest jako krasnolud.
No i nie piszcie że "Wes sobie ze stroju mikołaja" bo żekomego nie posiadam a w lecie to zdobyć to nie jest łatwe :D
Będe wdzieczny za odpowiedzi piszczcie nawet najbardziej głupie odpowidzi może a kurat.
alcz i Umieraj za Honor!!

Offline Emilia

• Pierwszy oficer HSS Haryzma
  • Administrator
  • Użytkownicy
  • Evilia Cruella Skirmuntt
    • galeria
Broda
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 30, 2006, 10:35:55 pm »
z tresek albo peruk(dziękuje Kozuowi za rozwianie moich lingwistycznych wątpliwości:P).

Offline KozioU!

• 3XGTS
  • Użytkownicy
  • Bo mogę!
Broda
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 30, 2006, 11:08:47 pm »
kto/co: peruki
kogo/czego: peruk

Przepraszam Peruka za przypadkową zbieżność postaci...

Offline KOVAL

• Użytkownicy
Broda
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 01, 2006, 04:04:20 pm »
nie wiem czy to na pewno by wyszło ale moze poeksperymentowac ze sztucznym futrem (takim długowłosym) - są do kupienia w hurtowniach materiału

oczywisce pozostają jeszcze sklepy ze sprzetem do charakteryzacji
ale to juz inna liga cenowa

Offline fifek

• Użytkownicy
  • fifkowy
Broda
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 01, 2006, 04:36:29 pm »
było to już poruszane w innym temacie :P

http://orkonforum.selser.net/viewtopic.php?t=387

Offline Hakken

• Użytkownicy
  • Maverick, inspektor śledczy
Broda
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 03, 2006, 10:51:42 am »
Myślę, że broda z tresek albo peruk jest w tej samej lidze cenowj co sztuczna broda ze sklepu charakteryzatorskiego
Call me Maverick, DJ Maverick

Offline KozioU!

• 3XGTS
  • Użytkownicy
  • Bo mogę!
Broda
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 03, 2006, 03:11:01 pm »
Są jeszcze dużo taniej takie dresiarskie warkoczyki kolorowe. Nie wiem jak sie to fachowo nazywa, ale drespanny sobie to wieszają na głowie, żeby wyglądać jak Beyonce... :lol:

Offline Morf

• Król Niechcemisięlandii
  • Użytkownicy
Broda
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 03, 2006, 03:55:10 pm »
Można poszukać w sklepach z zabawkami masek z włosami, a póĽniej odciąć włosy od maski i przywiązać doń sznurki. Ciężko to wyjaśnić, ale jestem pewny, że jak znajdziecie taką maskę, zrozumiecie, o co mi chodzi ;) . Cena takiej maski waha się w granicach 10-15 zł.
Z zawodu leń, z zamiłowania pożeracz słodyczy, z powołania - niewolnik. Brytfanna lasagne dziennie, oto moja cena.

Offline apollyon

• Użytkownicy
Broda
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 03, 2006, 06:39:08 pm »
a jak chcesz mieć naprawdę wypasioną brodę, tak by była twoją dumą i chwalą, to na pięknej jest sklep, gdzie możesz sobie kupić naprawdę świetną, nawet z resztkami piwa...
sklep jest koło dawnej strefy 51, już jej tam nie ma, ale ów cudny sklepik dalej tam jest, zanim się piekna zejdzi z koszykową...
Bez szyn, Bez trakcji, napędzana ciałami grzeszników, niosąca terror i grozę, pędzącą na zderzenie z dobrem, ognistą wstęga zaznaczająca swoją drogę, wśród kłębów czarnego dymu, dając znać gwizdkiem parowym odjeżdża PKS- Piekielna Kolej Szatana<br />71:5

Offline Morf

• Użytkownicy
Broda
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 03, 2006, 07:17:00 pm »
Tak, jest tam ten sklep, nawet znajomy pytał się o cenę. 300 zł, bagatela. Niestety, to przekracza często budżet orkonowiczów.
Z zawodu leń, z zamiłowania pożeracz słodyczy, z powołania - niewolnik. Brytfanna lasagne dziennie, oto moja cena.

Offline apollyon

• Użytkownicy
Broda
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 03, 2006, 09:01:17 pm »
huuuu aż tyle?? no, widziałem że tanio nie będzie, bo sam tam swego czasu robiłem zakupy, ale że aż tyle?? to naprawdę zaskoczenie...

Na generała Zajączka, bodajże 5, przy skrzyżowaniu z Mickiewiecza, jest szkoła Makijażu, kostiumologii czy czegoś takiego. wiem że siedzi tam wiele dziewczyn trzaskających peruki, wąchole, maski zamobiech i takie tam...jest po zajęciach, ale w obliczu desperacji jaką jest wydanie 300 złoty, to przejechałbym się tam, licząc na kontakt do kogoś kto mógłby mi zrobić takową brodę za mniejsze pieniądze...
Bez szyn, Bez trakcji, napędzana ciałami grzeszników, niosąca terror i grozę, pędzącą na zderzenie z dobrem, ognistą wstęga zaznaczająca swoją drogę, wśród kłębów czarnego dymu, dając znać gwizdkiem parowym odjeżdża PKS- Piekielna Kolej Szatana<br />71:5

Offline Morf

• Użytkownicy
Broda
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 03, 2006, 09:22:39 pm »
Być może są i tańsze modele, ale pierwszy z brzegu, o który się zapytali kosztował mniej więcej tyle. Może takie tanie peruki, które można kupić w sklepach dla dzieci dałoby się przerobić na brodę?

Do postu niżej: właśnie o coś takiego mi chodziło. Na pewno da się coś z tych peruk zrobić, trzeba się tylko trochę wysilić

Offline KOVAL

• Użytkownicy
Timer
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 03, 2006, 11:09:51 pm »
Właśnie złapałem się na tym że siedzę od 10 minut i patrze się w twój pasek odliczający dni do Orkonu :)

Pora wracać do pracy :)

Do zobaczenia :) 14 dni.....