Forum > Życie Forum

(1/46) > >>

DeadMan:
moze to powinno byc w innej sekcji - moze nowej ale napisze

ja dalem jako ikonke swoje zdjecie i bedziecie mnie mogli jako tako identyfikowac nawet jak ogole wlosy :D  :D

Kurcze jak tak gadam np. z Drache i patrze na ikonke, a nie pamietam czy sie znamy (bardzo mozliwe) to sie do tego wizerunku przyzwyczajam.

co innego z np. takim Kozem czy Anathem, czy wikszoci Warszawy (orgowie i nie tylko)-ich znam i ju sie nie da tego obrazu sprzed oczu wymaza :D  :D  :P  :P  :P

moze sprobojmy umiescic gdzies swoje zdjecia + np kontakt + ewent. postac jaka sie ostatnio gralo czy co tam jeszcze

nie namawiam Was koniecznie do zmiany ikonek na swoje zdjecia, chociaz to by napewno ulatwilo pozniejsze rozpoznanie sie na grze :)

KOVAL:
popieram DeadMana

moze by tak w opisach uytkowników oprócz awatarków zrobi miejsca na zdjcie - kto bedzie chcia to sobie tam wlezie i obejrzy
plus sugestia: zdjcia bra np. z CFK zeby sie przypomniec wsjem jak sie na Orkonie wygldao

to taka sugestia do Adminów Forumu

a po jej rozpatrzeniu prosz MODów o usuniecie tego posta

Zsa-Zsa:
Uwaam, ze to dobry pomys, dlatego lduje w nowym topiku.

kamil'prozac'wegrzynowicz:
ein problem.
na jedynym zdjeciu orkonowym, na ktorym jestem, moja twarz jest zaslonieta. ale afaik jest jedynym posiadaczem zielonego habitu(mojego jedynego stroju, leniwy jestem) wiec na grze latwo mnie rozpoznac.
zdjecia z dowodu chyba nie chcesz.

ja-prozac

miłka:
Deadman... wybacz... myslalam, ze na tym zdjeciu jest jakis wloski mafioso :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej